5151 відвідувач онлайн
16 927 115

Захід провокує нестабільність на пострадянському просторі, заохочуючи антиросійські настрої, - Лавров

лавров

Голова МЗС РФ Сергій Лавров запевняє, що Росія за минулі роки нібито чесно пройшла шлях позбавлення від спадщини холодної війни, але не зустріла підтримки західних партнерів.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РИА Новости.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко і Пенс вийшли із зали засідань Радбезу ООН перед виступом Лаврова

"Суверенітет, відмова від втручання у внутрішні справи, рівність народів, взаємоповага - в міжнародних справах Росія завжди дотримувалася цих принципів і продовжить їх відстоювати. За останню чверть століття наша країна, незважаючи на випробування, чесно пройшла свою частину шляху з ліквідації спадщини холодної війни, багато робила для зміцнення довіри і взаєморозуміння в Євроатлантиці, в світі в цілому. Проте це не зустріло взаємності з боку наших західних партнерів, сп'янілих ілюзією настання кінця історії і які досі намагаються пристосувати до сьогоднішніх реалій рудиментарні інститути епохи блокового протистояння", - сказав Лавров, виступаючи на 72-й сесії Генасамблеї ООН.

Також читайте: Росія нелегальною анексією Криму та агресією на сході України повністю зруйнувала післявоєнну світову безпеку, - Порошенко

За його словами, "НАТО прагне відтворити клімат холодної війни і відмовляється втілювати в життя урочисто проголошений у 90-і роки минулого століття принцип рівної і неподільної безпеки на просторі ОБСЄ".
"Захід вибудовував свою політику за принципом "хто не з нами, той проти нас", ставши на шлях безоглядного розширення НАТО на схід, провокуючи нестабільність на пострадянському просторі й заохочуючи антиросійські настрої", - поскаржився Лавров.
Топ коментарі
+80
от же дебил лошадиный....
суки они точно живут в параллельном мире
показати весь коментар
21.09.2017 23:18 Відповісти
+39
Запад провоцирует нестабильность на постсоветском пространстве, поощряя антироссийские настроения, - Лавров - Цензор.НЕТ 7930
показати весь коментар
21.09.2017 23:21 Відповісти
+32
Очередное грозное заявление из конюшни:
Запад провоцирует нестабильность на постсоветском пространстве, поощряя антироссийские настроения, - Лавров - Цензор.НЕТ 5055
показати весь коментар
21.09.2017 23:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Муйлушин кент - гарячий як свiже кiнське лайно... И словечки у него нафталиновые, бо вспылил и ляпнул шо попало... Шо значит провоцировать нестабильность на рабсии? санкции? Вопрос : почему ввели санкции? - Потому что рабсия напала на Украину. Когда снимутся санкции? - Тогда , когда нищеброды уберутся восвояси... И шо значит антироссийские настроения? - Типо, я тебя не знаю , ты - меня... мол, шобы забор до неба, а вокруг - ров глубокий с водой и аллигаторам:? Дык, к свинье вопрос: "Назови хоть одну страну-друга по бордеру...Изгой Сев.Корея - не в счет".
показати весь коментар
22.09.2017 06:38 Відповісти
Нема ніякого післярадянського простору,забудьте СУКИ просвій сраний срср.Всі країни вже ДАВНО НЕЗАЛЕЖНІ !!! Пи"дуйте в свій срср САМІ,хоть поодинці ,хоть колоною гребані ВИРОДКИ !!!
показати весь коментар
22.09.2017 07:02 Відповісти
На той свiт?
показати весь коментар
22.09.2017 09:01 Відповісти
Старинная русская поговорка гласит - "Врёт, как сивый мерин...". Ни отрежешь, ни прибавишь...
показати весь коментар
22.09.2017 07:07 Відповісти
Сумна кобила, хоч і знає, що бреше, та вже пізно "пити боржомі"...
показати весь коментар
22.09.2017 07:18 Відповісти
Запад провоцирует нестабильность на постсоветском пространстве, поощряя антироссийские настроения, - Лавров - Цензор.НЕТ 3423
показати весь коментар
22.09.2017 07:25 Відповісти
И с чего это все так возбудились? ну сбрехнул мерин в очередной раз и что? Кацапы брехали, брешут и будут брехать, как дышат, так что ничего удивительного.
показати весь коментар
22.09.2017 07:35 Відповісти
сраная недоимперия Зла и Лжи. рашка-говняшка, одним словом.
показати весь коментар
22.09.2017 07:43 Відповісти
- Не думайте, что перед вами осёл, которого можно провести за нос, Швейк. Меня вы своими штучками не тронете. Я-то прекрасно знаю, что все вы симулянты... (с)
показати весь коментар
22.09.2017 08:37 Відповісти
кацапская стабильность хуже любой западной нестабильности.
показати весь коментар
22.09.2017 08:23 Відповісти
сколько лет уже загнивает запад ? но отдыхают и хранят бабакиони имено в этом гнилье

сколько лет уже доллар вот вот упадет и сша рухнут а рублю и великая руская душа будут во всем мире ? уже столько людей не дождалось ! все кричали кричалиелочка зажгись, но **** деде мороз все таки подвтерждает свое несуществование.

лавруша все ноет ноет...
но их рузькая стабильность больше похожа на загнивающий мир (см. донбасс и рашу, кроме городов милиооникофф) но они кричат что зомбирован весь мир а они светочи мысли и духовности !

кароче дурка... лавруша в путюшей думают что их член земная ось... увы... они вертятся на собственной оси пока их оттуда не снимут для того чтобы закопать.
показати весь коментар
22.09.2017 08:35 Відповісти
Гадити і звинувачувати інших може тільки недоумкувата дураша!
показати весь коментар
22.09.2017 08:47 Відповісти
Русофобія споріднена гельмінофобії,ніхто не мусить толерувати огидних глистів.
показати весь коментар
22.09.2017 10:43 Відповісти
Надо оказывается расхваливать РФ за оккупацию, а они черт знает чем занимаются.
показати весь коментар
22.09.2017 11:22 Відповісти
"Суверенитет, отказ от вмешательства во внутренние дела, равенство народов, взаимоуважение, в международных делах Россия всегда придерживалась этих принципов и продолжит их отстаивать"
", заявил Лавров
"Отказ от посягательств и покушений на чужую жизнь, отказ от насилия и изнасилований, я всегда придерживался и продолжу отстаивать эти принципы", заявил Чикатилло