10647 відвідувачів онлайн

Сьогодні на Донбасі зафіксовано 2 обстріли, загинув боєць ЗСУ

обстрел боевик белое

З початку доби до 18:00 зафіксовано два обстріли українських позицій на Донбасі з боку російсько-терористичних військ.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на штаб АТО, близько 4 ранку ворог відкрив вогонь зі стрілецької зброї поблизу Новоолександрівки, що на Луганському напрямку. Наші військові симетрично відповіли ворогу.

Внаслідок цього протистояння під Новоолександрівкою зазнав смертельного кульового поранення один український воїн.

Крім того, на Маріупольському напрямку неподалік Павлополя майже о 13 годині окупанти застосовували великокаліберний кулемет. Військовослужбовці сил АТО вогнем у відповідь жорстко примусили ворога дотримуватись режиму тиші.

Нагадаємо, за минулу добу (22 вересня) російсько-терористичні угруповання 27 разів порушили перемир'я.
Топ коментарі
+42
Царство Небесне Герою. Щіре співчутяя рідним і близьким.
показати весь коментар
23.09.2017 18:43 Відповісти
+23
Світла пам'ять Сину і Патріоту Украіни !!
Смерть московським окупантам !!
показати весь коментар
23.09.2017 19:32 Відповісти
+19
Світла пам"ять Герою.

Вічна слава.
Співчуття рідним, схиляю голову..
показати весь коментар
23.09.2017 19:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вічна Память, Вічна Слава славному сину полеглому за Україну.
Спочивай з миром
Низько вклоняю голову
показати весь коментар
23.09.2017 22:13 Відповісти
Царство Небесне Герою. Щіре співчутяя рідним і близьким.
показати весь коментар
23.09.2017 18:43 Відповісти
Царство Небесне Воїну...

Тролі тут не місце паскудити...Про "нашу" владу уже всі все і так знають...
показати весь коментар
23.09.2017 19:23 Відповісти
погибшему Воину Царствия Божего,прости ему Господи все грехи вольные и не вольные...
показати весь коментар
23.09.2017 19:53 Відповісти
Світла пам'ять Сину і Патріоту Украіни !!
Смерть московським окупантам !!
показати весь коментар
23.09.2017 19:32 Відповісти
Світла пам"ять Герою.

Вічна слава.
Співчуття рідним, схиляю голову..
показати весь коментар
23.09.2017 19:44 Відповісти
Вічна світла пам'ять і земний уклін усім загиблим захисникам України ......

Сегодня на Донбассе зафиксировано 2 обстрела: погиб боец ВСУ - Цензор.НЕТ 8958
показати весь коментар
23.09.2017 20:12 Відповісти
Царство Небесне воїну України!
показати весь коментар
23.09.2017 22:16 Відповісти
соболезнованиe родным и близким всех погибших.. скорейшего и полного выздорoвления всем пострадавшим.. смерть *****-Путину и его подельникам.
показати весь коментар
23.09.2017 23:41 Відповісти
Военнослужащие сил АТО ответным огнем заставили врага соблюдать режим тишины.Источник: https://censor.net/n456556
Как такое может быть, если всем поцреотам Цензора известно, как дважды-два - клята влада запрещает нашим бойцам стрелять по врагу уже года два как.
показати весь коментар
24.09.2017 00:17 Відповісти
ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ...