3858 відвідувачів онлайн
5 502 43

Єлісєєв анонсував візит міністра оборони Канади до України

визит канада учения полторак инструкторы саджан сейджжан сінгх харджит

Найближчим часом із робочим візитом до України прибуде міністр оборони Канади Харджит Сінгх Саджан.

Про це за підсумками візиту до Канади заявив заступник глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

Він зазначив, що Канада і Україна мають особливо близькі і теплі міждержавні відносини.
"Наші зовнішні відносини в політичній, торговельно-економічній та військово-технічній сферах ніколи в історії не були на такому високому рівні", - сказав Єлісєєв.
За його словами, величезна українська громада робить Канаду унікальною державою.
"Ми говоримо з Канадою не лише одною мовою політики і дипломатії, а й українською мовою. Це дуже об'єднує і створює тісні узи взаєморозуміння і прогресу", - зазначив заступник глави Адміністрації Президента.
Він додав, що на кожній зустрічі в Канаді відчувався "український слід".
"Не будемо забувати, що між нами діє вільна торгівля, у нас активно розвивається діалог в області військово-технологічного співробітництва, досягнута домовленість про візит міністра оборони до України найближчим часом. У таких умовах, коли я розумію співрозмовника з півслова, навіть суто психологічно дуже легко працювати", - підкреслив Єлісєєв.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко разом із великою урядовою делегацією прибув із дводенним офіційним візитом до Канади. У Торонто він зустрівся з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, міністром закордонних справ Христею Фріланд, прем'єром провінції Онтаріо Кетлін Вінн, канадськими депутатами і сенаторами, а також місцевими підприємцями та громадою. Крім цього, Порошенко привітав збірну України на Invictus Games ("Ігри нескорених").
Топ коментарі
+7
Кроме визитов,есть чему радоваться?
показати весь коментар
24.09.2017 08:52 Відповісти
+5
Канадцы уже давно заглянули за фасады наших военных частей и не только заглянули, но и участвуют в их переоснащении.
показати весь коментар
24.09.2017 09:37 Відповісти
+3
Что-то от тебя Мордовией несёт.
показати весь коментар
24.09.2017 09:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Запад не хочет нам помогать.В этом есть две причны,рашка со своими бабками дороже,ну и петя со своими хенералами коркпционерами.В Канаде много Украинцев и их премьер вынужден с этим считаться просто.
показати весь коментар
24.09.2017 08:49 Відповісти
Ну если то что сейчас происходит "Запад не хочет нам помогать". То я не знаю тогда что тогда по вашему понятию, хочет помогать. Наверное, ввести свои войска отвоевать все, дать денег триллион, и еще разжевать и в рот положить.
показати весь коментар
24.09.2017 10:04 Відповісти
Ну и зачем с вами спорить,если вы просто слова признаете за помощь.Вы просто озвучьте сумм у,которую сша дает бедуинам сирии и ирака.И сразу этот вопрос отпадет сам собой.Смех.
показати весь коментар
24.09.2017 10:09 Відповісти
Вы не правы. У штатов просто не было уверенности, да и сейчас ее до конца нет, что помощь пойдет во благо. Кто тут будет? Может завтра наше население страшного "барыгу" скинет. И поставит добрую бабу Юлю, или еще какого Овоща? Ну и смысл? Дать туеву хучу джавелинов, которые потом все до одного попадут в парашу.
показати весь коментар
24.09.2017 10:15 Відповісти
В как же штаты бедуинам без государства валит помощь в миллиарды долларов?
показати весь коментар
24.09.2017 10:17 Відповісти
будет еще все
показати весь коментар
24.09.2017 10:23 Відповісти
Вы не ответили на вопрос.
показати весь коментар
24.09.2017 10:26 Відповісти
Ответил, выше.
показати весь коментар
24.09.2017 10:37 Відповісти
Влізу у вашу дискусію зі своєю думкою. Прочитав нерозважливе судження:"У Штатов нет уверенности, что помощь пойдёт во благо..." А коли щира допомога може зашкодити? Це так, як би лікар пецієнтові : "Я не впевнений, що вам ці ліки допоможуть, тому я вам їх не дам", або, "Хоч ви і спраглий, та я не впевнений, що вам ця вода піде на користь", або "Я бачу, що ви голодні, але хліба вам не дам, бо не впевнений, що він вам допоможе".
показати весь коментар
24.09.2017 11:49 Відповісти
Я тоже так думал. Но в последнее время вижу что был не прав. Посмотрите вокруг и почитайте цензор. Кругом барыги, все всё ворують! Происходит то же что и в 2009-м. Выбор очередного Овоща весьма вероятен. Что сделал Овощ? Поставил агента ФСБ главой СБУ и главой ВСУ. И!? Поставьте себя на место штатовцев, вы бы дали свое новое оружие стране которая 5 лет назад выбрала президента урку, который продал ее за 3 миллиарда соседу? Кто выбрал Овоща? Инопланетяне? Или наш народ, дебильный!? Какая вероятность, что опять не выберут очередную Бабу Юлю? Да я уверен что нулевая. Выберут 100%
показати весь коментар
25.09.2017 07:58 Відповісти
.В Канаде много Украинцев и их премьер вынужден с этим считаться просто.

За то в Украине украинцев достаточно,но с ними украинское правительство не считается...
показати весь коментар
24.09.2017 12:44 Відповісти
США видали посібник з військової протидії РФ на основі подій в Україні

Армія США видала "Посібник з російської військової справи нового покоління", призначений для підвищення інформованості американських військових про тактику Росії в гібридній війні.
Видання опубліковано у вільному доступі на сайті https://publicintelligence.net/awg-russian-new-warfare-handbook/ PublicIntelligence .
Посібник було видано в грудні 2016 року для внутрішнього користування, але він не є засекреченим.
Авторами книги вказані - Армія США і Група з асиметричної війни. У керівництві вивчається російська гібридна військова тактика, що була застосована в Криму і на Донбасі.
"Поки американська армія билася в Іраку і Афганістані, вона досягла найвищого тактичного рівня протиборчої сили нашої ери. Однак вороги Америки не відпочивали. Росія спостерігала трансформацію американської армії і почала трансформацію своєї власної", - йдеться в передмові до видання.
На 68-ми сторінках посібника зібрані фотографії російської військової техніки з її описами і характеристиками.
показати весь коментар
24.09.2017 08:50 Відповісти
интересно, там тоже зрадофилы кричат, что он агент Индии?
показати весь коментар
24.09.2017 08:51 Відповісти
Кроме визитов,есть чему радоваться?
показати весь коментар
24.09.2017 08:52 Відповісти
Как порохатые, уверовавшие в победу Клинтонихи, визжали что Трамп - огенд *****? Эгеж?
показати весь коментар
24.09.2017 09:04 Відповісти
у сикхов не простые отношения с государством Индия..
показати весь коментар
24.09.2017 09:04 Відповісти
показати весь коментар
24.09.2017 18:58 Відповісти
Елисеев анонсировал визит министра обороны Канады в Украину

Ну хоть хавчик привезут!...
показати весь коментар
24.09.2017 08:51 Відповісти
)))Кто этот мощный старик? Что-то я вспомнил про злоключения Вольки ибн Алёши.
показати весь коментар
24.09.2017 08:52 Відповісти
да пади сикхский террорист драпанувший из Индии после расстрела в Золотом Храме
показати весь коментар
24.09.2017 08:55 Відповісти
А может после восстания сипаев спасся?на ноутилусе
показати весь коментар
24.09.2017 08:59 Відповісти
Передчуваю розчарування міністра, який побачить тут "потьомкінські дєрєвні".

Якщо, звичайно, ця людина чесна і не ангажована, то ОБОВ'ЯЗКОВО зазирне ЗА ФАСАДИ...
показати весь коментар
24.09.2017 08:54 Відповісти
А куда он кокарду привязывает? или в заднем кармане носит?
показати весь коментар
24.09.2017 09:00 Відповісти
та то он в домашнем!
показати весь коментар
24.09.2017 09:05 Відповісти
Из бани только вышел?
показати весь коментар
24.09.2017 09:07 Відповісти
Канадцы уже давно заглянули за фасады наших военных частей и не только заглянули, но и участвуют в их переоснащении.
показати весь коментар
24.09.2017 09:37 Відповісти
А ви замітили що ми перестали ****** кого попало? У слова тепер є хазяїн.😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😂😂😂
показати весь коментар
24.09.2017 09:04 Відповісти
Колоритный министр- сикх! Для дип.баланса необходимо обрядить Полторака в казацкие шаровары и дать шаблю , ну а Муженку с его гибким характером подойдет венок и вишиванка з спідничкою)
показати весь коментар
24.09.2017 09:07 Відповісти
показати весь коментар
24.09.2017 09:16 Відповісти
Что-то от тебя Мордовией несёт.
показати весь коментар
24.09.2017 09:16 Відповісти
Читая таких дебилов, начинаешь понимать, что дороги на засРашке - не главная беда...
показати весь коментар
24.09.2017 13:16 Відповісти
сябро и пронумерованный, а шо вас так зацепило в невинном посте, что вы его аж заспамили? - неужели образ Муженко в юбке.? тогда флажочки чуть поменяйте а то цвета правильные а с композицией негаразд, еще премии лишат
показати весь коментар
25.09.2017 15:28 Відповісти
Та мне поср@ть на мужеложенко, как и на тебя, дебильное. Ты свои фантазии в сортире осуществляй, клоун.
показати весь коментар
27.09.2017 14:30 Відповісти
Паралімпійська збірна України з футболу перемогла Іран у фіналі ЧС-2017 та стала переможцем турніру.
Українці здолали іранців з рахунком 1:0.
Єдиний гол на рахунку Дмитра Молодцова.
Загалом, на ЧС-2017, який, до слова, проходить в Аргентині, Україна забила 25 голів та пропустила лише 2.
Це вже п'ята перемога паралімпійської збірної на Чемпіонаті світу - до цього українці перемагали на турнірі у 2001, 2003, 2009 та 2013 роках.
Нагадаємо, у півфіналі збірна України перемогла росію !!!
показати весь коментар
24.09.2017 09:26 Відповісти
КацаКрысины РАБссии, готовьте Дупло вонючее,или свое или Плешивого Недоумка Окурка КГБэшного.
показати весь коментар
24.09.2017 09:41 Відповісти
индус министр обороны Канады??
достойного среди миллиардов европейцев не нашлось??
показати весь коментар
24.09.2017 09:46 Відповісти
Не знаю, я про него читал, его в Канаде все прям боготворят, очень достойная личность.
показати весь коментар
24.09.2017 10:05 Відповісти
ленин что ли ??

Бог ?

незаменим как при ссср брежнев ?
показати весь коментар
24.09.2017 10:23 Відповісти
шо ж будет с Канадой, если он возьмёт и уедет домой в индию ??
показати весь коментар
24.09.2017 10:37 Відповісти
А что у свинособак - чукча Кужугет шуйгович, - у вас вопросов нет? Во всей свинороссии кацапа не нашлось?!
показати весь коментар
24.09.2017 13:22 Відповісти