5156 відвідувачів онлайн
2 720 15

Нардепу Довгому вручено підозру, - прокуратура

довгий

Прокурором міста Києва Романом Говдою за дорученням Генерального прокурора України Юрія Луценка у п'ятницю, 22 вересня, вручено повідомлення про підозру народному депутату України Олесю Довгому (група "Воля народу").

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби столичної прокуратури.
Народного депутата України підозрюють у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, а саме в зловживанні владою і службовим становищем під час виконання ним повноважень заступника Київського міського голови - секретаря Київської міської ради.
"Унаслідок протиправних дій незаконно передано у власність житловому кооперативу 10 земельних ділянок природно-заповідного фонду - заказника місцевого значення "Острів Жуків" загальною площею 44,25 га, чим завдано державним інтересам шкоду на загальну суму 81,7 млн ​​грн, що є тяжкими наслідками", - йдеться в повідомленні.

Також дивіться: Рада зняла з Довгого недоторканність. ФОТО
Топ коментарі
+6
попался - это когда срок. а тут просто дружеская перепалка.
показати весь коментар
25.09.2017 13:58 Відповісти
+4
Подозревают что у лесика есть заначка которой он не хочет делиться...
показати весь коментар
25.09.2017 14:03 Відповісти
+3
лесик-інтересик попався. але не сумуйте. його ген.плокулол відпусте....
показати весь коментар
25.09.2017 13:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
лесик-інтересик попався. але не сумуйте. його ген.плокулол відпусте....
показати весь коментар
25.09.2017 13:57 Відповісти
попался - это когда срок. а тут просто дружеская перепалка.
показати весь коментар
25.09.2017 13:58 Відповісти
срок давности по этой статье уже прошел... видимо Лесик дал нужные показания или откупился..
показати весь коментар
25.09.2017 14:05 Відповісти
ви надієтесь на справедливість ? я-ні !!!! буде воно гулять і нічого йому не буде.
показати весь коментар
25.09.2017 14:09 Відповісти
Ну и что? Всё же договорено и порешали уже. Или ещё они не за всё согласны голосовать?
показати весь коментар
25.09.2017 13:58 Відповісти
А чё эту тварь ещё не расстреляли?
показати весь коментар
25.09.2017 13:58 Відповісти
Девиз ведомства Югы Луценко звучит так:
Нардепу Довгому вручено подозрение, - прокуратура - Цензор.НЕТ 2287
показати весь коментар
25.09.2017 14:01 Відповісти
Подозревают что у лесика есть заначка которой он не хочет делиться...
показати весь коментар
25.09.2017 14:03 Відповісти
Цирк продолжается , на арене клоуны Луценко и Лесик .
показати весь коментар
25.09.2017 14:12 Відповісти
Утомили своими анонсами и подозрениями! Бабла срубят и забудут, что был такой Лёсик!
показати весь коментар
25.09.2017 14:42 Відповісти
О, прокуратура нагадала про себе Лесику з молодої команди. Будуть озвучені цифри відкупу до кінця року?
показати весь коментар
25.09.2017 15:52 Відповісти
Югику нужно к психиатру обратиться. Всё подозревает всех во всём, а на выходе них-ра. Маниакальностью пахнет или жульничеством.
показати весь коментар
25.09.2017 16:14 Відповісти
Югик давно обещал Лесика посадить.., принародно, в Раде. Но Лесик, в молодой команде Лёни-космоса, оччень хорошо подкормился...Есть, чем вопросы решать..Столько киевской земли раздерибанили, не за спасибо, разумеется...