МЗС КНДР заявляє, що США оголосили війну Північній Кореї

США оголосили Північній Кореї війну.
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ (МЗС) КНДР."Ми маємо право збивати стратегічні бомбардувальники США, навіть якщо вони не перебувають у повітряному просторі Північної Кореї", - заявляє відомство. Голова МЗС Північної Кореї допустив, що це буде контрзаходом на дії Вашингтона.
Нагадаємо, на сесії Генеральної Асамблеї ООН президент США Дональд Трамп пригрозив повністю знищити Північну Корею.
Население КНДР - 25 млн чел (инфа от них, а может и меньше)
Население Южной Кореи - 51 млн чел!
Среднестатистический северокореец уже ниже южнокореянки и на 8 см ниже южнокорейца, а так же на 12 кг легче!
И чтобы вы поняли, "легче и ниже" это не тысячелетняя генетическая эволюция северокорейцев, а банальное приспособление организма человека к недоеданиям в детстве!
Чтобы не сдохнуть с голода - надо меньше есть!