9079 відвідувачів онлайн
47 947 179

МЗС КНДР заявляє, що США оголосили війну Північній Кореї

кндр

США оголосили Північній Кореї війну.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ (МЗС) КНДР.
"Ми маємо право збивати стратегічні бомбардувальники США, навіть якщо вони не перебувають у повітряному просторі Північної Кореї", - заявляє відомство. Голова МЗС Північної Кореї допустив, що це буде контрзаходом на дії Вашингтона.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Лавров: "Американці не атакуватимуть Північну Корею, бо вони знають, що у КНДР є ядерні бомби"

Нагадаємо, на сесії Генеральної Асамблеї ООН президент США Дональд Трамп пригрозив повністю знищити Північну Корею.
Топ коментарі
+59
Все что надо знать о КНДР и Южной Кореи:
Население КНДР - 25 млн чел (инфа от них, а может и меньше)
Население Южной Кореи - 51 млн чел!
Среднестатистический северокореец уже ниже южнокореянки и на 8 см ниже южнокорейца, а так же на 12 кг легче!
И чтобы вы поняли, "легче и ниже" это не тысячелетняя генетическая эволюция северокорейцев, а банальное приспособление организма человека к недоеданиям в детстве!
Чтобы не сдохнуть с голода - надо меньше есть!
показати весь коментар
25.09.2017 20:23 Відповісти
+57
Почему бы Ыну сразу не высадить в США морской десант... Захватит Америку за пару часов...
МИД КНДР заявляет, что США объявили войну Северной Корее - Цензор.НЕТ 3639
показати весь коментар
25.09.2017 20:24 Відповісти
+46
Дайте ему рису уже.
показати весь коментар
25.09.2017 20:21 Відповісти

Завантаження...