10528 відвідувачів онлайн
5 113 53

"Радіо-Ера" ФМ продають інвестору з американським корінням, - прес-служба компанії

эра

Пакет "Радіо-Ера" ФМ продають інвестору з американським корінням, який зможе забезпечити захист права на незалежну і професійну журналістику.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в офіційній заяві прес-служби "Ера Медіа".
У заяві сказано, що влада продовжує наступ на свободу слова.
"Усі ми бачимо, що влада продовжує системний наступ на свободу слова. На жаль, як "Радіо Еру", так і телекомпанію "Еру" не минула ця доля. Процес тиску на нас отримав несподівану розв'язку - продаж пакета акцій саме інвестору з американським корінням, який, з точки зору міжнародної юридичної і політичної практики, зможе забезпечити захист права на незалежну і професійну журналістику", - зазначає прес-служба "Ера Медіа".
Автори заяви наводять факти тиску влади на ЗМІ в Україні: постійні погрози журналістам, необґрунтовані перевірки, арешт журналіста Коцаби, закриття радіо "Вести", причіпки та інсинуації навколо телеканалів "112" і "NewsOne", обшуки на "1 + 1", підпали "Інтера", тиск на телеканал ZIK та його власників, переслідування сайту "Страна.ЮА", заборона соціальних мереж.

"Остаточне рішення було ухвалено тільки тоді, коли ми стали повністю впевнені в тому, що нові власники збережуть основні цінності і принципи нашого ЗМІ, а саме: професійне висвітлення суспільно важливих тем, відсутність найменшої цензури, проукраїнська позиція, творча свобода, баланс думок і соціальна журналістика", - підкреслює "Ера".
У заяві нагадали, що стратегічними партнерами "Радіо-Ера" в різні проміжки часу були і BBC, і Польське радіо, і "Радіо Свобода".
"Ми пишаємося тим, що вже для кількох поколінь українців є синонімом свободи слова. Сьогодні наші стратегічні партнери (а тепер вже і нові власники) добре розуміють, що таке якісне медіа і що таке свобода слова. Тому віримо, що "Радіо-Ера" , як і інші незалежні українські ЗМІ, чекає хороше майбутнє. Віримо, що майбутнє є і у свободи слова в Україні", - йдеться в ньому.
В цілому, прес-служба підкреслила, що холдинг буде розвиватися далі.
"Концепція розвитку нашого холдингу передбачає перехід до інфотейнменту, що припускає велику частку розважальності в програмах. У той же час, інформаційне наповнення від цього тільки виграє: ми розширимо коло тем для висвітлення", - резюмує прес-служба "Ера Медіа".
Топ коментарі
+11
Деркач нашел друга КГБЭШНИКА с американскими корнями😀😀😀😀к выборам готовятся.
показати весь коментар
26.09.2017 09:31 Відповісти
+9
Это не та Эра которая была раньше. Сейчас это сброд дебилов журналистов, там нормальных только пару человек. Раньше их было приятно слушать, сейчас же нет. Журналисты как и материалы стали заказными, слушать противно. Может с приходом другого инвестора все наладится.
показати весь коментар
26.09.2017 09:50 Відповісти
+7
бред написали!.. "Эра"- принадлежити нардепу Деркачу... Редкостной скотине и украинофобу, которая в Моцкве бывает чаще, чем в Киеве.. Деркач - реальный агент влияния ФСБ и РПЦ МП, который открыто продолжает поддерживать отношения с Курченко, Олийныком, Азировым, Сивковичем.. так что Порошенко нужно сильно благодарить за то, что он мягко очищает медиа-рынок от пророссийских сми, работающих против Украины.
показати весь коментар
26.09.2017 10:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Прошенко боится честно бороться за умы украинцев Ему легче трусливо закрывать рот оппонентам. Ждем репрессий... Но я бы отметил опасный момент в речи Прошенко. По словам перзидента, он не допустит, чтобы "пятая колонна" роSSии подняла голову в Украине. Как вы понимаете, "пятая колонна" - это все СМИ, политики и эксперты, критикующие Прошенко. Даже если мы и против путина. Но клеймо "агентов кремля" повесят на всех. Так что репрессии не прекратятся. И будут только набирать обороты. Прошенко боится честно бороться за умы людей. Ему легче трусливо закрывать рот оппонентам...
показати весь коментар
26.09.2017 09:28 Відповісти
если он будет себя вести как вы говорите, то тогда начнется то, против чего ни барыга, ни следующий президент такого же разлива, не дай Бог, не сможет устоять, как бы сильно его жопа не приросла к трону, против МАЙДАНА. Тем более, что опыт у рыгов есть, а значит барыга в курсе.
показати весь коментар
26.09.2017 09:45 Відповісти
да ты шо)) тебя вон и цензор не любит - банит))
показати весь коментар
26.09.2017 09:51 Відповісти
Та таки да....
Прррорррвьомся!!!
показати весь коментар
26.09.2017 10:02 Відповісти
тебя уже разбанели - выходи))
показати весь коментар
26.09.2017 10:06 Відповісти
Саблазняешь??? Мне и под ентим флагом комильфо...
Счас смотаюсь за пивасом и прррраверю...
показати весь коментар
26.09.2017 10:17 Відповісти
спасибо от тебя не дождешься - я еще говорят шо это я индеец))
показати весь коментар
26.09.2017 10:22 Відповісти
Счас проверю..пивас уже взял и трохи повживав...
показати весь коментар
26.09.2017 11:02 Відповісти
О Великий Следопыт, ДЯКУЮ ЩИРО!!!
Ослобонили Меня!!!
показати весь коментар
26.09.2017 11:16 Відповісти
(((веди себя хорошо ))
показати весь коментар
26.09.2017 11:21 Відповісти
П"яту колону в Україні треба нищити зараз, коли ще є така можливість. Потім буде пізно. Все почнеться знову, як зітреться в пам"яті рашистський окупант. А такі як ти, це звичайні полєзниє путенські ідіоти, які взагалі не розуміють небезпеки втрати інформаційного простору України
показати весь коментар
26.09.2017 10:03 Відповісти
кто вам рот закрывает? не звезди. рабиновичи новинскиеганьки богохульские со пиховщиками орут, все что в голову им лезет. мишка ********* уже захлебывается на всех углах....тоже мне , нашли узурпатора...
показати весь коментар
26.09.2017 10:27 Відповісти
Я глаголю из бана...Не разделил или оскорбил чувства шакаладных адептов...
показати весь коментар
26.09.2017 11:09 Відповісти
бред написали!.. "Эра"- принадлежити нардепу Деркачу... Редкостной скотине и украинофобу, которая в Моцкве бывает чаще, чем в Киеве.. Деркач - реальный агент влияния ФСБ и РПЦ МП, который открыто продолжает поддерживать отношения с Курченко, Олийныком, Азировым, Сивковичем.. так что Порошенко нужно сильно благодарить за то, что он мягко очищает медиа-рынок от пророссийских сми, работающих против Украины.
показати весь коментар
26.09.2017 10:39 Відповісти
А Я не "Еру" мав на увазі... а стан з свободою слова...
показати весь коментар
26.09.2017 11:04 Відповісти
"нужно сильно благодарить за то, что он мягко очищает медиа-рынок от пророссийских сми, работающих против Украины."
неправильно. Его за это надо сильно бить !!! Слишком уж мягко очищает, если уж вообще очищает.
показати весь коментар
26.09.2017 12:21 Відповісти
іграшка деркача-молодшого, стала не цікава засновникам?!
показати весь коментар
26.09.2017 09:28 Відповісти
Американские корни бывают разные. Например, Манафорт...
показати весь коментар
26.09.2017 09:29 Відповісти
Деркач нашел друга КГБЭШНИКА с американскими корнями😀😀😀😀к выборам готовятся.
показати весь коментар
26.09.2017 09:31 Відповісти
Радіо-Ера імені Ляшка? Кому вона зараз цікава... Прогнивша радіокомпанія...
показати весь коментар
26.09.2017 09:32 Відповісти
До сих пор имени Ляшка? Я перестала слушать радио Эра года полтора-два назад именно из-за того, что заказуха просто перла даже из выпусков новостей. И именно Ляшко или его партию упоминали буквально в каждом выпуске новостей. Слушать это было невыносимо.
показати весь коментар
26.09.2017 09:37 Відповісти
Якщо порівняти "Еру" , до прикладу ,з "Вестями" , то "Ера" досить не погано підтримує про-українську позицію . Новини і гості запрошені в студію , відповідають реалям сьогодення. А що до Ляшка , то не замічав щоб його піарили на Ері. Ведучі , які замінили Гонопольського , досить толерантні до слухачів. Загалом нормальна "радія" ця "Єра". (особиста думка)
показати весь коментар
26.09.2017 09:59 Відповісти
Як ви можете бачити з коментарів, те, що на Ері безбожно піарять Ляшка, помітила не тільки я.
"Вєсті" від Гужви не слухала і не збираюсь слухати. Новини з радіо перестала слухати взагалі, мені достатньо інету, а по радіо слухаю музику.
показати весь коментар
26.09.2017 10:05 Відповісти
Нынешнее "Радио "Эра" - плохо завуалированная мерзость. От прежнего осталось одно название.
показати весь коментар
26.09.2017 10:36 Відповісти
А кожних 15 хвилин ідіотська реклама опоблоківського ресурсу "Forbidden to forbid"? Хоч, правда, вона трохи втішає - видно, таки насипали солі їм на хвіст, раз п'ята колона Кремля так довго тратиться на цю нудотну і абсолютно неефективну рекламу Останнім часом "Ера", на жаль, і справді стала якась ватна...
показати весь коментар
26.09.2017 11:49 Відповісти
Весь час піарять шлюшка. То в новинах ніби "ненароком" згадують, що і де сказав той шахрай з того, чи іншого приводу.
показати весь коментар
26.09.2017 09:46 Відповісти
Даздрапецы, ваш выход!!
показати весь коментар
26.09.2017 09:36 Відповісти
Это не та Эра которая была раньше. Сейчас это сброд дебилов журналистов, там нормальных только пару человек. Раньше их было приятно слушать, сейчас же нет. Журналисты как и материалы стали заказными, слушать противно. Может с приходом другого инвестора все наладится.
показати весь коментар
26.09.2017 09:50 Відповісти
Их защита Коцабы и радио-вести весьма показательна...
показати весь коментар
26.09.2017 10:24 Відповісти
Да, раньше это было классное украиномовне радио, а сейчас от беспрерывного трындения ****** только голова болит.
показати весь коментар
26.09.2017 10:33 Відповісти
Мабуть Манафорту))
показати весь коментар
26.09.2017 09:57 Відповісти
На этом радио регианала Деркача засел Ляшко. Все новости на этом радио только про Ляшка. И шо ж теперь с ним будут делать американские инвесторы?
показати весь коментар
26.09.2017 10:03 Відповісти
С Ляшком или Эрой?
показати весь коментар
26.09.2017 10:07 Відповісти
Эру купят вместе со шЛяшком или без?
показати весь коментар
26.09.2017 10:28 Відповісти
Где теперь пан шЛюшко будет джинсу размещать ?
показати весь коментар
26.09.2017 10:10 Відповісти
http://www.epravda.com.ua/news/2017/09/26/629471/ Керівником проекту "Радіо-Ера FM" стане Валерій Калниш, який раніше очолював газету "Коммерсант", радіо "Вести", а також інтернет-портал "РБК-Україна".
показати весь коментар
26.09.2017 10:22 Відповісти
Калниш те і робив,що працював раніше на кацапів
показати весь коментар
26.09.2017 11:00 Відповісти
ПаПакет "Радио-Эра" ФМ продают инвестору с американскими корнями Источник: https://censor.net/f944008
вот и славно . Возможно теперь это радио опять станет ВОЗМОЖНО СЛУШАТЬ.
показати весь коментар
26.09.2017 10:24 Відповісти
с корнями, карл. с американскими корнями
показати весь коментар
26.09.2017 10:30 Відповісти
"..американскими корнями.."-еврею шо ли?
показати весь коментар
26.09.2017 10:40 Відповісти
А кацапу - всяко еврей, кто не кацап.
показати весь коментар
26.09.2017 10:42 Відповісти
Єдина більш-меньш демократична радіоЕра міняє властника. Ви повірите, що це буде сприяти свободі слова в Україні?
показати весь коментар
26.09.2017 11:18 Відповісти
Видать нынешний владелец - нарДепУк и агент ФСБ в одном флаконе почуствовал запах жаренного. Думаю будет бежать. Коестный Кучма предупредил....
показати весь коментар
26.09.2017 11:24 Відповісти
И где теперь будет пиариться ЛяЖко?
показати весь коментар
26.09.2017 11:27 Відповісти
Ну может американские инвесторы почистят эту зрадо_бскую помойку и она станет хотя бы такой же, как пару лет назад...
показати весь коментар
26.09.2017 11:29 Відповісти
Создатели радио Вести, РБК-Украина и газеты Коммерсант вряд ли будут создавать что-то кардинально другое.

Компанія Dragon Capital завершила операцію з придбання ТРК Радіо-Ера, тим самим розширивши свою присутність в медіа-просторі країни.

Курирувати всі медіа в портфелі Dragon Capital продовжить Віталій Сич, головний редактор журналу та сайту Новое Время, який до цього протягом 10 років очолював журнал Кореспондент. Керівником проекту Радіо-Ера FM стане Валерій Калниш, який раніше очолював газету Коммерсант, радіо Вести, а також інтернет-портал РБК-Україна.
http://biz.nv.ua/ukr/markets/dragon-capital-pridbala-trk-radio-era-1916504.html
показати весь коментар
26.09.2017 11:43 Відповісти
...а лидер "Великої України" Игорь Беркут (он же Гекко - настоящая фамилия) - проект Деркача и ФСБ РФ?
показати весь коментар
26.09.2017 11:30 Відповісти
О экпертах, наводнивших наши теле- и радио- эфиры.

https://www.facebook.com/golubovsky?hc_ref=ARQ_pcYrvAZf-d5TxTSbgEUxO3cUGacxD5lYObqUr-*************************&fref=nf Роман Голубовський
https://www.facebook.com/# · https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10210286572580330&set=a.2787670610540.2118003.1221557108&type=3 22 год. ·

Експерт на 112-му каналі: ПУТІН - ПОДВІЙНИЙ АГЕНТ, І ВІН ПРАЦЮЄ НЕ ТІЛЬКИ НА ФСБ, АЛЕ Й НА ЦРУ.

Це все, що треба знати про телевізійних експертів.
показати весь коментар
26.09.2017 11:44 Відповісти
Когда говорят о давлении на "журналиста" Коцабу, НьюсОне, Интер и СтранаЮа, нормальные украинцы отвечают: Наконец то! Идет четвертый год войны.
показати весь коментар
26.09.2017 11:57 Відповісти
"Эра" правдивое, независимое радио, которое слушают все старики.
показати весь коментар
26.09.2017 12:08 Відповісти