9438 відвідувачів онлайн
3 589 13

"В.о. міністра промисловості і торгівлі" "ЛНР" оголошено в розшук, - прокуратура

прокуратура

Прокуратура Луганської області оголосила в розшук і повідомила про підозру (заочно) так званому "виконувачу обов'язків міністра промисловості і торгівлі" терористичної організації "ЛНР".

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Луганської області.
Встановлено, що в 2016 році громадянин України дав згоду, щоб його призначили на посаду так званого "виконувача обов'язків міністра". Зараз він організовує функціонування і діяльність цього "відомства" в різних галузях промисловості.

Читайте також: Прокуратура повідомила про підозру та оголосила в розшук головного пропагандиста "ЛНР"

Таким чином, зазначають у прокуратурі, своїми діями "в.о. міністра" здійснює підривну діяльність проти України і громадян, які проживають на тимчасово непідконтрольній території Луганської області, на користь терористичної організації "ЛНР".
Кримінальне провадження розслідується за ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у діяльності терористичної організації). Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.
У прокуратурі також повідомили, що оскільки псевдоміністр переховується від органів слідства і суду на непідконтрольній українській владі території Луганської області, його оголошено в розшук, розпочато спеціальне досудове розслідування.
Топ коментарі
+2
а начните министров на подконтрольной территории... проверять на вшивость!
показати весь коментар
26.09.2017 13:07 Відповісти
+1
Толька капкани і самострєли, шоб не змився...
показати весь коментар
26.09.2017 13:01 Відповісти
+1
а остальным амнистия????
показати весь коментар
26.09.2017 13:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Они бы лучше промышленность в розыск объявили!!!А то ишут министра того чего уже НЕТ!!!Дыбилы мля!!!
показати весь коментар
26.09.2017 13:00 Відповісти
Толька капкани і самострєли, шоб не змився...
показати весь коментар
26.09.2017 13:01 Відповісти
министр, надо же .... видимо, не весь металл попилили, раз тогровать есть чем .... про органы не сегодня ))))))
показати весь коментар
26.09.2017 13:02 Відповісти
Шукай тепер вітра в полі.
показати весь коментар
26.09.2017 13:03 Відповісти
а начните министров на подконтрольной территории... проверять на вшивость!
показати весь коментар
26.09.2017 13:07 Відповісти
нельзя, а то путлер нападе.
показати весь коментар
26.09.2017 13:16 Відповісти
а остальным амнистия????
показати весь коментар
26.09.2017 13:15 Відповісти
прокурворы, когда объявите в розыск захарченко и плоницкого?
Когда наконец-то возбудите против главарей террористических формирований уголовные дела?!!!
показати весь коментар
26.09.2017 13:19 Відповісти
а что это даст? В нормальные страны они и не собираются, а Рашке начхать на наши поставновления.
показати весь коментар
26.09.2017 13:52 Відповісти
это даст четкость позиции правоохранительных органов Украины по отношению к террористическим формированиям. Если возбуждают против шестерок, не трогая главарей, значит это кому-то нужно и выгодно.
показати весь коментар
26.09.2017 14:42 Відповісти
,если бы они не ели людей,их бы съели солдаты НАТО
показати весь коментар
26.09.2017 13:42 Відповісти
Обязательно нужно найти!
Уж очень хочется узнать - какая это у нас тут промышленность нонеча...
показати весь коментар
26.09.2017 13:51 Відповісти
сначала промышленность в Луганде найти надо.. А то там одна торговля - бабами и органами идет)))
показати весь коментар
26.09.2017 14:01 Відповісти