8877 відвідувачів онлайн
18 705 10

Киян у жовтні ще чекає "бабине літо", - синоптики

З настанням метеорологічної осені на киян чекає похолодання, проте в жовтні тепло повернеться.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це повідомили в Центральній геофізичній обсерваторії ДСНС.
"З огляду на прогноз Українського гідрометцентру, осіння погода триватиме упродовж цього тижня і далі ... Незважаючи на тривале похолодання, на киян у жовтні ще чекає "бабине літо", - йдеться в повідомленні.
Кліматологи обсерваторії визначили, що нинішня метеорологічна осінь почалася 26 вересня, що на два тижні пізніше, ніж у середньому починалася у 19 столітті. Зокрема, за 136 років спостереження найраніше метеорологічна осінь починалася 25 серпня у 1993 році, а найпізніше - 7 жовтня 1999 року.
За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії, середньодобова температура в Києві 26 вересня знизилася до +14,5 градуса, що свідчить про прихід метеорологічної осені в столицю.
Топ коментарі
+3
но всем нужно МОЛЧАТЬ!!!
бо ще не дай Бог ....БАБЬЕ ЛЕТО НАПАДЕ!!!!))))
показати весь коментар
27.09.2017 15:33 Відповісти
+3
хотів щось про )(уйла ляпнути. Але баби з літом перемогли
показати весь коментар
27.09.2017 15:38 Відповісти
+2
от Родердама+ никто не уйдет))))
ПАКРАЩЕННЯ УЖЕ УЧОРА рулит)))
показати весь коментар
27.09.2017 15:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
от Родердама+ никто не уйдет))))
ПАКРАЩЕННЯ УЖЕ УЧОРА рулит)))
показати весь коментар
27.09.2017 15:32 Відповісти
но всем нужно МОЛЧАТЬ!!!
бо ще не дай Бог ....БАБЬЕ ЛЕТО НАПАДЕ!!!!))))
показати весь коментар
27.09.2017 15:33 Відповісти
А сказати що хотів?
показати весь коментар
27.09.2017 15:34 Відповісти
та честно....после вчерашних вечерних новостей отойти не могу)))
не то шо б кругом ЗРАДА....но пид...в в верхах хоть отбавляй
показати весь коментар
27.09.2017 15:36 Відповісти
Так і внизу не менше.
показати весь коментар
27.09.2017 15:41 Відповісти
хотів щось про )(уйла ляпнути. Але баби з літом перемогли
показати весь коментар
27.09.2017 15:38 Відповісти
Клятий Порошенко. Жили б Тайожном Союзє і зими б не було б.
показати весь коментар
27.09.2017 16:47 Відповісти
Тільки киян? І за що таке щастя?
показати весь коментар
27.09.2017 15:33 Відповісти
коррупция и здесь!
им бабье лето, а остальным - дедкину... осень
показати весь коментар
27.09.2017 15:38 Відповісти
"Саша", а Вы не видели - в Киеве пропали мётлы и веники? Их скупили не коммунальщики, а метеорологи. Станут, в определённое время, вокруг Киева, и будут осенние дождевые тучи с холодами от города отгонять, чтобы кевляне последний раз под осенним солнцем погрелись... Да и польза будет от дождей на остальной территории Украины - и для озимых, и для поздних овощей, и для грибов... (Я еще не выполнил план по экспериментам - консервированные овощи, тушёные с грибами).
показати весь коментар
27.09.2017 16:27 Відповісти