10915 відвідувачів онлайн
21 213 460

Порошенко про економіку: "Найгірше вже позаду"

порошенко
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це Президент Петро Порошенко сказав під час робочої поїздки в Івано-Франківську область.
"Економіка за шість кварталів зростає і те, що я казав: найгірше вже позаду. Будемо робити все для того, щоб в Україні настав мир і ми мирним шляхом звільнили Донбас і Крим", - наголосив Порошенко.
Він також розповів про свій візит у Нью-Йорк, "де відбулися надзвичайно важливі переговори з керівництвом Сполучених Штатів Америки, Франції, Канади, інших держав, які підтримують миротворців на Донбасі".
За словами Порошенка, увесь світ зараз підтримує ініціативу України про розгортання миротворчої місії на Донбасі.
"У 2015 році ми її висували, ніхто не вірив, що нам вдасться це зробити. Упевнений у тому, що перемога буде за нами і найближчим часом", - підкреслив Президент.
Порошенко також переконаний, що Україна ніколи не була такою об'єднаною, як нині.
"Дуже символічно, що ми з вами сьогодні зустрічаємося на мосту. Мости - це те, що єднає людей, єднає країну. І Україна ніколи не була такою об'єднаною, як зараз, і нікому нас не вдасться нас розколоти, як би вони не старалися", - сказав Порошенко під час виступу, який відбувся на мосту через Бистрицю Солотвинську на дорозі Стрий-Мамалига.
Топ коментарі
+62
админ ! можно матом ?
показати весь коментар
29.09.2017 14:34 Відповісти
+55
экономика , ну хватит уже расти !
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
29.09.2017 14:35 Відповісти
+55
Поки народ створював армію для захисту України від рашискої навали. Поки відавав усе, щоб одягти, прогодувати, лікувати своїх захисників. Ці владні покидьки в той же час грабували свій народ під виглядом "важких реформ" - такого в історії не знала жодна країна - і ці істоти лишаються безкарними.
показати весь коментар
29.09.2017 14:38 Відповісти

Завантаження...