Кількість постраждалих у сутичках збільшилася до 465 осіб, - влада Каталонії

Кількість постраждалих під час сутичок із поліцією в день референдуму щодо незалежності Каталонії збільшилася до 465 осіб.
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Еспрессо TV", про це повідомляє департамент охорони здоров'я женералітату Каталонії, наводячи інформацію медиків.
У місцевому уряді заявили, що за допомогою в лікарні звернулися 465 осіб. Зазначається, що стан двох із них дуже важкий.
ЗМІ повідомляють про чоловіка, якому в око влучила гумова куля, та члена однієї з виборчих комісій, у якого стався серцевий напад під час наступу на відділок поліції.
Нагадаємо, раніше повідомлялося про 337 постраждалих під час сутичок із поліцією в день референдуму в Каталонії.
Топ коментарі
+17 Galicja
показати весь коментар
01.10.2017 19:27 Відповісти Посилання +14 Утилизация ватников
показати весь коментар
01.10.2017 19:23 Відповісти Посилання +11 бостууга
показати весь коментар
01.10.2017 19:29 Відповісти Посилання