9617 відвідувачів онлайн
16 335 207

Кількість постраждалих у сутичках збільшилася до 465 осіб, - влада Каталонії

каталония

Кількість постраждалих під час сутичок із поліцією в день референдуму щодо незалежності Каталонії збільшилася до 465 осіб.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Еспрессо TV", про це повідомляє департамент охорони здоров'я женералітату Каталонії, наводячи інформацію медиків.
У місцевому уряді заявили, що за допомогою в лікарні звернулися 465 осіб. Зазначається, що стан двох із них дуже важкий.
ЗМІ повідомляють про чоловіка, якому в око влучила гумова куля, та члена однієї з виборчих комісій, у якого стався серцевий напад під час наступу на відділок поліції.
Нагадаємо, раніше повідомлялося про 337 постраждалих під час сутичок із поліцією в день референдуму в Каталонії.
Топ коментарі
+17
Точно . Надо погудеть как Ахметов и все уляжется
показати весь коментар
01.10.2017 19:27 Відповісти
+14
Это еще легко отделались за сепаратизм.
показати весь коментар
01.10.2017 19:23 Відповісти
+11
Любитель Устава ООН, а чего только за речи, без какого либо действа, за подобное УК РФ предусматривает 5 лет колонии?
показати весь коментар
01.10.2017 19:29 Відповісти

Завантаження...