Українці не зверталися по допомогу після сутичок у Каталонії, - консул Драмарецька

Українські громадяни в Каталонії не зверталася по допомогу після масових сутичок учора, 1 жовтня.
Про це в коментарі 112 Україна заявила генеральний консул України в Барселоні Оксана Драмарецька, передає Цензор.НЕТ.
За словами українського консула, за вчора повідомлень про постраждалих серед українських громадян не надходило.
"Упродовж учорашнього дня ніхто з українців по допомогу в консульство не звертався, на гарячу лінію консульства не надходили дзвінки і не було повідомлень ні від поліції, ні від медичних установ про те, що серед постраждалих є українці. Зараз важко сказати, наскільки ця інформація достовірна", - заявила вона.
В українському дипломатичному представництві також зазначили, що ситуація в Барселоні стабілізувалася. Українським громадянам, як і раніше, радять утриматися від відвідування місць масового скупчення людей.
"Зараз ситуація спокійна. Уночі до пізньої ночі на центральній площі Барселони, площі Каталонії, був багатолюдний мітинг. За повідомленнями, які ми отримуємо від органів місцевої влади станом на вечір неділі понад 800 осіб звернулися за допомогою до медичних установ, двох людей госпіталізували, влада Іспанії повідомила, що 33 поліцейських поранено... Слід уникати місць масових скупчень людей, не брати участі в жодних акціях, мати при собі документи", - наголосила український консул.
Як відомо, 1 жовтня в Каталонії відбувся референдум про відокремлення від Іспанії, який у Мадриді вважають незаконним. Упродовж дня, як повідомляли раніше, стрімко зростала кількість постраждалих від зіткнень із місцевою поліцією. О 20:00 за місцевим часом влада Каталонії процедуру референдуму припинила.
Демократия прежде всего - власть закона, чего там не было и близко