6784 відвідувача онлайн
4 040 23

Зубко: Житловий сектор можуть підключити до опалення приблизно 15 жовтня

отопление
Про це під час селекторної наради з підготовки до опалювального сезону сказав віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва й житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Хочу звернутися до міських голів, щоб стежили за температурою повітря на вулиці. За прогнозом ми бачимо, що середньодобова температура буде нижчою за 8 градусів приблизно 15 жовтня. Але хотів би зазначити, що соціальні об'єкти за умови менш ніж 16 градусів усередині приміщення мають увімкнути за заявкою", - сказав Зубко.
За його словами, бюджетна сфера готова до підключення тепла на 99,9%, а житловий сектор - на 99,4%.
Топ коментарі
+4
Судя по истерике Зубко,власть абсолютно не готова к отопительному сезону
показати весь коментар
02.10.2017 11:48 Відповісти
+4
правильно это когда в каждой квартире есть вентиль и жильцы сами решают скоко тепла им нужно! ВОТ ЭТО ПРАВИЛЬНО! а все остальное это лапша для ЛОХОВ!!
показати весь коментар
02.10.2017 11:56 Відповісти
+2
денег дашь каждому на батареи и мини котельни?!! Меня бесят те которые рассказывают как это просто поставить солнечные батареи или ветряки как за нехер пукать сделать миникотельню или автономную систему канализации! ну просто как плюнуть!!
показати весь коментар
02.10.2017 12:03 Відповісти

Завантаження...