Україна вважає нелегітимним проведений каталонської владою референдум, - Беца

У Міністерстві закордонних справ України вважають нелегітимним референдум про незалежність Каталонії й переконані, що Іспанії вдасться демократичним шляхом вирішити внутрішньополітичні проблеми.
.Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомила речниця МЗС України Мар'яна Беца.
"Україна вважає нелегітимним проведений каталонської владою 1 жовтня 2017 року референдум, який заборонив Конституційний суд Іспанії через його невідповідність Конституції держави", - повідомила вона.
Беца також зазначила, що Україна підтримує готовність уряду Іспанії до політичного діалогу з парламентськими політичними силами для відновлення правопорядку і стабільності в рамках конституційного поля країни.
"Переконані, що Іспанія як один з лідерів демократії у світі, спираючись на міцний фундамент демократичних традицій і цінностей, які свого часу зумовили мирний перехід від диктатури до демократії і згодом - до членства в НАТО і ЄС, демократичним способом вирішуватиме всі нагальні проблеми внутрішньополітичного життя", - додала речниця МЗС.
Вона також наголосила, що Україна виступає за безумовну повагу до суверенітету і територіальної цілісності всіх держав світу в межах міжнародно визнаних кордонів і дотримання ними основоположних принципів і норм міжнародного права.
Як повідомляли, референдум про незалежність Каталонії відбувся 1 жовтня 2017 року. Він супроводжувався жорсткими зіткненнями прихильників незалежності Каталонії з іспанськими силами правопорядку. За інформацією ЗМІ, під час зіткнень за медичною допомогою звернулися понад 800 учасників референдуму і 30 поліцейських.
За попередніми підрахунками голосів, 90% учасників референдуму проголосували за незалежність Каталонії.
С Трампом обосрались,тепери надо харю всунуть в Испанию.
Без мнения бецы,Испания ну никак не проживет.