9001 відвідувач онлайн

Керівника "Самооборони Криму" Мартояна оголошено в міжнародний розшук, - Нацполіція

крым карта

Підозрюваного в заподіянні тілесних ушкоджень та викраденні громадян України керівника роти "Самооборони" Криму Армена Мартояна оголошено в міжнародний розшук.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення Нацполіції АРК.
"Підозрюваного в заподіянні тілесних ушкоджень та викраденні громадян України - керівника однієї з рот так званої "Самооборони Криму" - оголосити в міжнародний розшук за каналами Інтерполу зі статусом "арешт з метою екстрадиції" в Україну", - йдеться в повідомленні.

У відомстві додали, що в Україні Мартояну загрожує до 8 років позбавлення волі.
"Самооборона" Криму з'явилася напередодні окупації півострова і допомагала російській анексії. 11 червня 2014 року підконтрольний Кремлю парламент півострова узаконив цю організацію, ухваливши відповідний закон.
Топ коментарі
+7
оперативненько .
показати весь коментар
03.10.2017 15:54 Відповісти
+4
По версии россосиян Армен Мартоян - это тот руССкий, который встал первым на защиту своего руССкого народа от правосеков и фожиздобиндеровцев?
показати весь коментар
03.10.2017 16:05 Відповісти
+4
***
Умирает Католикос всех армян.
- Дети мои, - обращается он к собравшимся вокруг смертного одра, - больше всего на свете берегите евреев! Потому что, когда покончат с евреями, примутся за армян!
показати весь коментар
03.10.2017 16:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
оперативненько .
показати весь коментар
03.10.2017 15:54 Відповісти
Цей вінторогий козел Кавказу далі параші не сунеться, хоча як варіант ще в Азію може поїхати, наприклад в Таїланд.... для маскування
показати весь коментар
03.10.2017 16:00 Відповісти
Самый мерзкий народец кавказа-армяне.
показати весь коментар
03.10.2017 16:03 Відповісти
Потому что я с Одессы и знаю что говорю)
показати весь коментар
03.10.2017 16:10 Відповісти
https://youtu.be/TsivE8G1-Gs

Я вам один умный вещь скажу...
показати весь коментар
03.10.2017 16:20 Відповісти
Немало у меня ест знакомых армян , некоторых уже 20 лет знаю, так вот среди них нет НИ ОДНОГО честного порядочного чела , они тебе в глаза будут невинно смотреть и думать как бы тебя ******* ..Может просто попались мне такие знакомцы по жизни .....а може я тоже нацик...
показати весь коментар
03.10.2017 17:16 Відповісти
У кожного народу є свої герої, і є лайно
показати весь коментар
03.10.2017 16:07 Відповісти
Владимир..Все люди разные.Сволочей среди них конечно больше нормальных..Потому как знаем мы их по базарам. Где они приезжают нажиться на нас. И это как раз отбросы.
показати весь коментар
03.10.2017 16:07 Відповісти
https://censor.net/user/347198 - ты нацик рашистский?
Народов нет плохих, есть плохие люди.
На Майдане не ты погиб, а армянин Нигоян, или он тоже мерзкий?
показати весь коментар
03.10.2017 16:51 Відповісти
не прошло и 4 года браво, петруччо!
показати весь коментар
03.10.2017 16:05 Відповісти
По версии россосиян Армен Мартоян - это тот руССкий, который встал первым на защиту своего руССкого народа от правосеков и фожиздобиндеровцев?
показати весь коментар
03.10.2017 16:05 Відповісти
интернационалист такой себе...
показати весь коментар
03.10.2017 16:07 Відповісти
***
Умирает Католикос всех армян.
- Дети мои, - обращается он к собравшимся вокруг смертного одра, - больше всего на свете берегите евреев! Потому что, когда покончат с евреями, примутся за армян!
показати весь коментар
03.10.2017 16:14 Відповісти
Руководитель "самообороны Крыма" Мартоян объявлен в международный розыск, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 7324