4107 відвідувачів онлайн
5 633 22

Солдата, який напідпитку вбив сержанта через суперечку, засудили до 10 років

убийство

Дергачівський районний суд Харківщини засудив до 10 років в'язниці солдата, який у вересні 2016 року в стані алкогольного сп'яніння розстріляв сержанта через суеречку.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, вирок суду від 28 вересня опубліковано на сайті Єдиного реєстру судових рішень.
Убивство сталося в селищі Руська Лозова Дергачівського району 18 вересня 2016 року. У старшого солдата, який був у стані алкогольного сп'яніння, виник конфлікт зі старшим сержантом. Чоловіки посперечалися, хто швидше демобілізується.
Під час сварки солдат запропонував сержантові парі. Предметом виграшу мало стати життя одного з них. Розтягнув бійців інший військовий. Після цього солдат узяв службовий автомат і покликав сержанта підійти ближче. Коли той підійшов, зловмисник тричі вистрелив у нього.
Злочинця спробував зупинити військовий, який став свідком події, але злочинець вистрелив і в нього, поранивши в стегно. Між ними виникла бійка, під час якої зловмисник випадково вистрілив собі в передпліччя.
Коли військовий, який намагався зупинити порушника, впав, той підійшов до сержанта, який на той момент лежав на землі, і зробив кілька пострілів. Від травм сержант помер на місці.
Зловмисник утік із наметового містечка, однак майже відразу його затримали правоохоронці й госпіталізували.
На суді солдат провину визнав повністю.
Суд визнати його винним у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство), ч. 2 ст. 15 (Замах на злочин), ч. 2 ст. 413 (Втрата військового майна) КК України.
Топ коментарі
+5
Топор смягчающие обстоятельство. Скидка должна была выйти.
показати весь коментар
04.10.2017 12:59 Відповісти
+4
Зато, рашистского капитана специально убившего украинского солдата Пугачёва на фронте, отпустили, вернее обменяли на Савченко.
показати весь коментар
04.10.2017 13:00 Відповісти
+3
И 10 лет ВСЕГО ?!!!
показати весь коментар
04.10.2017 13:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Топор смягчающие обстоятельство. Скидка должна была выйти.
показати весь коментар
04.10.2017 12:59 Відповісти
Зато, рашистского капитана специально убившего украинского солдата Пугачёва на фронте, отпустили, вернее обменяли на Савченко.
показати весь коментар
04.10.2017 13:00 Відповісти
надо было в течении 14 дней возвращать бракованный товар
показати весь коментар
04.10.2017 13:01 Відповісти
"Фауст" Гьоте хєрня, каррроче....
показати весь коментар
04.10.2017 13:03 Відповісти
Оружие и алкоголь, вещь несовместимая. Надо запретить алкоголь в войсках.
показати весь коментар
04.10.2017 13:07 Відповісти
тогда многие, очень многие, просто не поймут, зачем они там?
показати весь коментар
04.10.2017 15:19 Відповісти
Во случаи бывают.
показати весь коментар
04.10.2017 13:07 Відповісти
И 10 лет ВСЕГО ?!!!
показати весь коментар
04.10.2017 13:10 Відповісти
срочник, значит в районе 20-ти лет... выйдет по удо, лет через 8-мь, и того 28 лет. И будет себе жить припеваючи, сколько Бог даст, а может и до ста лет... И плевать ему будет что убитого, давно черви сьели, что родители сына потеряли и т.д.... Такие вот у нас Законы, а в США, за умышленное убийство при отягащающих, посадили бы на "эл.стул, или дали бы 300 лет тюрьмы"....
показати весь коментар
04.10.2017 15:22 Відповісти
ну зато солдат выиграл спор
показати весь коментар
04.10.2017 13:12 Відповісти
10 лет ?!!! И можно потом еще кого-то убить, и так до могилы еще как минимум троих...
показати весь коментар
04.10.2017 13:16 Відповісти
"покушение на преступление"...это как в ВР - " покушение на законопроект". Скоро сами захлебнутся в дурацких сокращениях и формулировках.
показати весь коментар
04.10.2017 13:16 Відповісти
Зате мажорів, що вбивають пішоходів, відпускають на раз-два. За гроші.
показати весь коментар
04.10.2017 13:18 Відповісти
солдат солдатом, а вот что скажете на счет ответственных за идейно-идеологическую работу в армии? А то ведь капелланы не справляются, тщетны надежды на одних только капелланов-то. Так кто там у нас вообще отвечает за идейно-идеологическую работу в армии? Или снова "нэ трэба"?
показати весь коментар
04.10.2017 13:20 Відповісти
Давай, Цензор, смакуй подробности. Басурину должно понравиться.
показати весь коментар
04.10.2017 13:29 Відповісти
А штепа, добкин, бойко, шуфрич и остальное рыгыАнальное кодло, с чьей подачи начились военные действия, находятся на свободе.
показати весь коментар
04.10.2017 14:41 Відповісти
так то же все свои
показати весь коментар
04.10.2017 15:07 Відповісти
Синька - зло.
показати весь коментар
04.10.2017 15:11 Відповісти
Солдата- аж бегом, и это хорошо. А почему-то генералика Назарова и Мужеложца, убивших в разы больше- не садят, да еще и крышуют... Справедливость по-порошенковски?
показати весь коментар
04.10.2017 15:24 Відповісти
" Солдата, который по пьяни убил сержанта из-за спора, приговорили к 10 годам"
Шо в натуре без базара убил?

Цензор,куда катимся? " по пьяни". Может реально на феню перейдем?
показати весь коментар
04.10.2017 15:26 Відповісти
МАЛО ДАЛИ !!!
показати весь коментар
04.10.2017 18:19 Відповісти
ПОЙДУТ УБИЙСТВА ДАЛЬШЕ !!!
показати весь коментар
04.10.2017 18:19 Відповісти