6643 відвідувача онлайн
18 136 43

СБУ прийме законне рішення щодо чергового російського пропагандиста, - Гітлянська про затриманого співробітника НТВ

нтв

Затриманий правоохоронцями напередодні в Києві кореспондент НТВ В'ячеслав Немишев переданий співробітникам Служби безпеки України, які проводять його опитування.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Facebook написала речник СБУ Олена Гітлянська.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Співробітника російського телеканалу НТВ з акредитацією "ДНР" затримали в Києві, - "Інтерфакс-Україна"

"Служба безпеки України ухвалить законне рішення щодо чергового російського пропагандиста. А поки я від себе особисто пропоную ознайомитись з його "творчістю", - написала вона, опублікувавши посилання на "репортаж" Немишева.

У ролику за всіма канонами кремлівської пропаганди розповідають про шість "малолітніх бомбістів, молодшому з яких 14, а старшому ледве виповнилося 17", які нібито "під чуйним керівництвом співробітника СБУ готували вибухи, диверсії і навіть пустили під укіс вантажний потяг" на Донбасі.
Поліція передала затриманого СБУ, проводиться його опитування, повідомила Гітлянська агентству Інтерфакс-Україна.

Раніше про затримання В.Немишева в Києві повідомив сайт телеканалу. "Кореспондент "Центрального телебачення" В'ячеслав Немишев перебуває в одному з відділень поліції української столиці. У Києві він виконував редакційне завдання", - повідомляють на сайті НТВ у середу. У повідомленні уточнюють, що зв'язку з В.Немишевим немає. "Відомо, що його допитують співробітники Служби безпеки України", - уточнюють у повідомленні.
Правоохоронці підтвердили інформацію про затримання в Києві громадянина РФ, кореспондента телепрограми "Центральне телебачення" російського телеканалу НТВ В'ячеслава Немишева за вчинення кримінального правопорушення.

СБУ прийме законне рішення щодо чергового російського пропагандиста, - Гітлянська про затриманого співробітника НТВ 01

Топ коментарі
+15
СБУ примет законное решение в отношении очередного российского пропагандиста, - Гитлянская о задержанном сотруднике НТВ - Цензор.НЕТ 3926
показати весь коментар
05.10.2017 00:18 Відповісти
+11
русский,ты не заблукав? Ты Украину со своей страной-помойкой перепутал.
показати весь коментар
04.10.2017 23:44 Відповісти
+9
Друга пропозиція краща
показати весь коментар
04.10.2017 23:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Доообрячий підсрачник буде,нє??
показати весь коментар
04.10.2017 23:36 Відповісти
Може й буде, якщо нарешті за розум візьмуться...
показати весь коментар
04.10.2017 23:45 Відповісти
СБУ примет законное решение в отношении очередного российского пропагандиста, - Гитлянская о задержанном сотруднике НТВ - Цензор.НЕТ 2526
показати весь коментар
05.10.2017 00:11 Відповісти
Бамбина погорел на бамбистах
показати весь коментар
05.10.2017 01:08 Відповісти
Кастрировать ублюдка что бы не размножался или арестовать и обменять на Сущенка.
показати весь коментар
04.10.2017 23:37 Відповісти
Друга пропозиція краща
показати весь коментар
04.10.2017 23:46 Відповісти
русский,ты не заблукав? Ты Украину со своей страной-помойкой перепутал.
показати весь коментар
04.10.2017 23:44 Відповісти
СБУ примет законное решение в отношении очередного российского пропагандиста, - Гитлянская о задержанном сотруднике НТВ - Цензор.НЕТ 2273
показати весь коментар
05.10.2017 01:28 Відповісти
Роман Цимбалюк уже надоел ***** всякими вопросами,но его за "пропаганду" не задерживают. В общем кажется что задерживать аккредитованного журналиста не айс. Хотя конечно возможна какая-то закулисная возня.
показати весь коментар
04.10.2017 23:47 Відповісти
Так воно ж акредитоване в динири. Хто знає, що це і де це? І яким боком ця фейкова акредитація давала право цьому брехливому пінноккіо працювати в столиці суверенної України? Садити, суку! Бо ще понаїхають сюди пропагандони з реєстрацією в ІДІЛ і будуть знімати казки для дорослих, як юні бомбісти "русскагаварящім" пенсіонерам серуть під порогом.
показати весь коментар
05.10.2017 00:24 Відповісти
Проводять "опитування" - соціальне? Так працює імпотентна Служба Бариг України по відношенню до реальних ворогів.
показати весь коментар
04.10.2017 23:49 Відповісти
Дать этой швали российской, не меньше 10 лет!
показати весь коментар
04.10.2017 23:49 Відповісти
По какой статье?
показати весь коментар
04.10.2017 23:51 Відповісти
436 КК
показати весь коментар
05.10.2017 00:10 Відповісти
Распространение ложных слухов, статья 171/1.
показати весь коментар
05.10.2017 00:11 Відповісти
173-1
показати весь коментар
05.10.2017 00:22 Відповісти
У меня опечатка, всё верно - 173/1.
показати весь коментар
05.10.2017 00:26 Відповісти
Распространение ложных слухов, которые могут вызвать панику среди населения или нарушение общественного порядка, - влечет за собой наложение штрафа от десяти до пятнадцати необлагаемых минимумов доходов граждан или исправительные работы на срок до одного месяца с отчислением двадцати процентов заработка.

показати весь коментар
05.10.2017 00:24 Відповісти
Вот и надо применить эту статью, а не отправлять сразу в расею, пусть платит за враньё или работает на исправительных работах!
показати весь коментар
05.10.2017 00:27 Відповісти
Отлично,осталось дождаться начала судебного процесса. В трёхдневный срок нужно предъявить пидозру.
показати весь коментар
05.10.2017 00:30 Відповісти
ватность в особо крупных размерах. от 5 до 10и
показати весь коментар
05.10.2017 01:08 Відповісти
Згідно зі статею 161 Кримінального кодексу України, «умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі....
караються штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого".
показати весь коментар
05.10.2017 08:30 Відповісти
благоустрій. Мальме, ШвеціяСБУ примет законное решение в отношении очередного российского пропагандиста, - Гитлянская о задержанном сотруднике НТВ - Цензор.НЕТ 6533
показати весь коментар
04.10.2017 23:53 Відповісти
нарасия, Кемерово, фото стадиона у школы №36
показати весь коментар
05.10.2017 00:17 Відповісти
что, рашкаговняшка брошюрку не ту выдала?!))))))))))))))))
показати весь коментар
05.10.2017 08:38 Відповісти
При чем сбу, если сообщалось, что этот корреспондент совершил уголовно наказуемое правонарушение? Кто врет?
показати весь коментар
05.10.2017 00:07 Відповісти
Спросите как оно тут оказалось. И спросите не его, а пограничников, сбу, контрразведчиков, которым платят деньги, между прочим, из наших налогов! А потом представьте сколько здесь болтается прочих агентов, не таких бестолковых, как это... мине например уже страшно.
показати весь коментар
05.10.2017 00:18 Відповісти
СБУ примет законное решение в отношении очередного российского пропагандиста, - Гитлянская о задержанном сотруднике НТВ - Цензор.НЕТ 3926
показати весь коментар
05.10.2017 00:18 Відповісти
Семь Симеонов РАБссиянских террористов,типа семья Овечкиных, захватили пассажирский самолёт в дохлом СССРе в 1988 году,было дело.с тех пор РАБссияне дети стали примерными Урюками....
показати весь коментар
05.10.2017 00:40 Відповісти
Сопляк безусый, а уже пропагандон!!!
показати весь коментар
05.10.2017 00:44 Відповісти
Судя по его статье это просто мелочь пузатая. Таких можно и не задерживать. Желтая прокисшая пропаганда, которой даже россияне наверное уже не доверяют.
Мне наоборот кажется, что чем больше таких пропагандистов будут долбить мозги россиянам, тем скорее они прозреют.
показати весь коментар
05.10.2017 01:25 Відповісти
Не, вы таки думаете, что если говно долбить то из него выйдет сметана? Бросьте этих мысли
показати весь коментар
05.10.2017 03:51 Відповісти
или тиграм в зоопарке скормить
показати весь коментар
05.10.2017 03:44 Відповісти
откажутся тигры жрать дерьмо...
20 плетей, нтвешнику - и пинком под зад етот кусок гавна в матушку....
показати весь коментар
05.10.2017 03:55 Відповісти
пусть меняют на Сенцова или Сущенко..а не просто отдают .погрозя пальчиком..амебы(((
показати весь коментар
05.10.2017 06:01 Відповісти
Торт Рошеновский нарезать хотел.Не успел.
показати весь коментар
05.10.2017 07:47 Відповісти
Панятьіпрастіть?
показати весь коментар
05.10.2017 07:54 Відповісти
когда уже начнем сажать, а не отпускать???
показати весь коментар
05.10.2017 08:16 Відповісти
Як взагалі з такою "акредитацією" він аж до столиці пробрався? Питання до полторака і авакяна. Чи тільки добровольців ми ловимо, та грузинів на кордоні з ляхами?
показати весь коментар
05.10.2017 08:59 Відповісти
Дивимось як кремльовських шавок в СБУ змусять відпустити кацапню, що й вибачитись