8517 відвідувачів онлайн
12 303 50

Комітет Ради з нацбезпеки схвалив президентський законопроект про деокупацію

рада

Комітет Верховної Ради з нацбезпеки попередньо схвалив законопроект № 7163 "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.
Законопроект підтримали з дорученням до другого читання авторам документа внести запропоновані поправки.

Водночас комітет відхилив альтернативний законопроект, поданий групою депутатів фракції "Самопоміч".

Читайте також: Оприлюднено повний текст законопроекту про особливості державної політики щодо забезпечення суверенітету над тимчасово окупованими територіями Донецької і Луганської областей

Законопроект №7163 "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях" вніс президент Петро Прошенко 4 жовтня.
Законопроект повинен створити нову правову основу для вирішення завдання щодо відбиття ворожої агресії на Донбасі, а в перспективі - для відновлення територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаного кордону.
Зокрема, в проекті закону пропонується визначити правовий режим територій окремих районів Донецької та Луганської областей, на яких не діють органи влади України, як тимчасово окупованих територій, особливості захисту прав і свобод громадян України, які там проживають.
У документі констатують, що Україна не визнає злочинного захоплення Росією частини території України, і зазначають, що РФ, яка ініціювала, організовувала і підтримує терористичну діяльність в Україні, здійснює збройну агресію проти України і тимчасово окупувала частину української території.
Нагадаємо, на своєму засіданні комітет ВР із нацбезпеки розглядає зареєстровані вчора два законопроекти авторства Президента України Петра Порошенка, які визначили як невідкладні: щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях (№7163) і "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької і Луганської областей) (№7164), а також альтернативний президентському законопроект №7163-1 "Проект Закону про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями".
Топ коментарі
+23
ПРошенко забыл, что мы живем в парламентско-президентской республике. ПРошенко взял на себя роль определять, какие законы поддерживает Рада, а какие - нет. Определять вообще… без голосования за них в зале!
Не приходится сомневаться, что ПРошенко вынашивает какой-то гнусный план относительно создания антикоррупционного суда. Конечно, он постарается сделать все, чтобы этот суд получился таким же карманным, как НАПК во главе с Корчак. Но общественности и Западу надо добиться, чтобы антикоррупционный суд стал таким же независимым и принципиальным, как НАБУ под руководством Сытника. И тогда коррупционеру ПРошенко с его «любими друзями» несдобровать…
показати весь коментар
05.10.2017 11:24 Відповісти
+21
Домовились під наглядом .....!
Комитет Рады по нацбезопасности предварительно одобрил президентский законопроект по деоккупации - Цензор.НЕТ 4883
показати весь коментар
05.10.2017 11:20 Відповісти
+21
Цензор, де інформація про альтернативний законопроект від "Самопомочі"?!
показати весь коментар
05.10.2017 11:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Домовились під наглядом .....!
Комитет Рады по нацбезопасности предварительно одобрил президентский законопроект по деоккупации - Цензор.НЕТ 4883
показати весь коментар
05.10.2017 11:20 Відповісти
Фото это к чему? Данный закон разработан совместно с международными союзниками. Параша уже сегодня вой подняла насчет этого закона. Принятие этого закона открывает возможность голосования в ООН по факту ввода миротворцев на Донбасс. А это фактически капитуляция параши и долгое, но постепенное возвращение Донбасса в состав Украины. Далее Крым. Не даром параша зачищает всех тех высокопоставленных военных, которые воевали на Донбассе. Они понимают, что ввод миротворцев будет одобрен 2/3 голосов состава ООН, что автоматически преодолевает ВЕТО.
показати весь коментар
05.10.2017 11:24 Відповісти
такой штуки как "2/3" нет. Это не ВР. Но да, никто слабую и подыхающую засрашку слушать не станет.
показати весь коментар
05.10.2017 12:07 Відповісти
Закон легалізує Мінські угоди і дасть можливість терористам влаштувати вибори в ОРДЛО і стати місцевою владою і оголосити про відокремлення від України і оголосити війну Україні, а РФ та її сателити миттєво визнають незалежність ОРДЛО і підтримають ОРДЛО у війні проти України! Ми все це проходили під час більшовистського жовтневого перевороту! Тоді Москва створила на території України квазідержаву, під прапорами якої російська армія захопила Україну! Те саме путін намагається втнути і зараз, а ідіоти у владі йому допомагають!
показати весь коментар
05.10.2017 14:35 Відповісти
я же тебе уже говорил, не вешай мне лапшу "дедушки членина".
показати весь коментар
05.10.2017 14:46 Відповісти
Є люди які не можуть сприймати інформацію головою, вона їм приходить через жопу. Коли російським чоботом почнуть лупити по дупі та яйцям, тільки тоді доходить!
показати весь коментар
05.10.2017 14:52 Відповісти
твои коммунистические заявления, такие "некацапские"

/sarcasm
показати весь коментар
05.10.2017 15:06 Відповісти
Тільки ідіоти дозволяють окупантам створювати окупаційну владу під виглядом місцевого самоврядування! Тільки повні дебіли! Тобі обирати на чиєму ти боці!
показати весь коментар
05.10.2017 15:29 Відповісти
тебе броневичок нужен, без него не поверю!
показати весь коментар
05.10.2017 18:42 Відповісти
Яка війна, україна вже захоплена колаборціоністами і керується з кремля.
показати весь коментар
05.10.2017 15:32 Відповісти
Ширка во всей красе: банда будочников, заднеприводные и жоппорыгы. Кролей не видно где-то. Мабуть, под столом.
показати весь коментар
05.10.2017 11:29 Відповісти
так там все партии представлены
показати весь коментар
05.10.2017 12:05 Відповісти
И минские там прописаны, вместо будапештского.
показати весь коментар
05.10.2017 11:23 Відповісти
Цензор, де інформація про альтернативний законопроект від "Самопомочі"?!
показати весь коментар
05.10.2017 11:24 Відповісти
видать комитет его в мусорную корзину выбросил, не рассматривая и не упоминая
показати весь коментар
05.10.2017 11:30 Відповісти
И от Свободы Юрия Левченка. Видать эти силы приказано упоминать только в негативном контексте
показати весь коментар
05.10.2017 12:10 Відповісти
***, я в ступоре!
показати весь коментар
05.10.2017 11:24 Відповісти
ПРошенко забыл, что мы живем в парламентско-президентской республике. ПРошенко взял на себя роль определять, какие законы поддерживает Рада, а какие - нет. Определять вообще… без голосования за них в зале!
Не приходится сомневаться, что ПРошенко вынашивает какой-то гнусный план относительно создания антикоррупционного суда. Конечно, он постарается сделать все, чтобы этот суд получился таким же карманным, как НАПК во главе с Корчак. Но общественности и Западу надо добиться, чтобы антикоррупционный суд стал таким же независимым и принципиальным, как НАБУ под руководством Сытника. И тогда коррупционеру ПРошенко с его «любими друзями» несдобровать…
показати весь коментар
05.10.2017 11:24 Відповісти
шо с космическими спутниками?
так нехай и летают?
или чисто без обеда, но после него?
показати весь коментар
05.10.2017 11:28 Відповісти
А даунбаські макаки з гранатами одобрили закон? Вони ж там в основному з тої касти, яка із будь-якими законами не в ладах. От читаю, і згадую знамените "Ударим автопробегом по бездорожью и разгильдяйству!" Тут не закон про деокупацію потрібен, а хороший план військової операції, підходящі умови, воля керівництва і доблесть та військова виучка солдат.
показати весь коментар
05.10.2017 11:31 Відповісти
критериев оценки комитетчики назвать не могут. Потому, что нет у них таких критериев. Но всеобщий одобрямс выразить они конечно в состоянии, а как же. В конце-концов для чего вообще они в этом комитете собрались, как не для того, чтобы изображать из себя Кису Воробьянинова, заявляя "Торг здесь неуместен!". Так вот и живем. Галопирующее шапито подает пример.
показати весь коментар
05.10.2017 11:32 Відповісти
В цьому законі стають легітимними Мінські протоколи.
показати весь коментар
05.10.2017 11:37 Відповісти
Все по заветам *уйла.
Интересно, сколько % лохотуров это понимает? Стецьки-шокозябры не в счет.
показати весь коментар
05.10.2017 11:43 Відповісти
Думаю ,тепер стає зрозуміло вже всім,що головна задача Ророшенка - розвал країни і розподіл її на декілька частин. Тому що в такій антилогічній країни вже нікому жить не хочеться. А люди зайняті заробітком копійок,щоб заплатить за комуналку.
показати весь коментар
05.10.2017 11:46 Відповісти
Я не думаю, что оно ставит перед собой такие дальние стратегические задачи. Разве что хозяин - уйло диктует. А так его цели предельно просты: украсть и свалить, шоб потом втихаря в укромном месте сжерты украденное. Типичное поведение шакалов. И действует оно аналогично - исподтишка разрывает еще живую жертву.
показати весь коментар
05.10.2017 14:17 Відповісти
В варіанті проекту від "Самопомічі" є багато важливих положень,яких немає в президентському.Чому не можна було об"єднати все корисне і вдосконалити в один Закон?
показати весь коментар
05.10.2017 11:39 Відповісти
тому що корисне и вдосконалене не входить в плани головного "миротворця" країни
показати весь коментар
05.10.2017 11:43 Відповісти
Потамушта рыгоаналы не проголосуют за такой законопроект. А у Барыги с кремлем уже все договорено.
показати весь коментар
05.10.2017 11:46 Відповісти
Наприклад, які положення?
показати весь коментар
05.10.2017 11:52 Відповісти
Об"ємне питання.Прочитайте самостійно обидва Закони і порівняйте.
показати весь коментар
05.10.2017 12:09 Відповісти
https://www.obozrevatel.com/politics/poroshenko-vnes-v-radu-zakonoproekt-o-reintegratsii-donbassa.htm
показати весь коментар
05.10.2017 12:12 Відповісти
Тут представлені обидва проекти Закону.
показати весь коментар
05.10.2017 13:11 Відповісти
Навіть пару найголовніших для вас пунктів не озвучите?
Мені, наприклад, подобається, що цей закон вперше визначає територію Донбасу окупованою росією.
показати весь коментар
05.10.2017 12:12 Відповісти

Проект
Вноситься Президентом України Закон Укоаїни
"Про особливості державної політики із забезпечення

державного суверенітету України над тимчасово окупованими
територіями в Донецькій та Луганській областях"............А де Крим? Це перша відмінність.( В мене просто нема часу тлумачити проекти далі,вибачте).
показати весь коментар
05.10.2017 13:03 Відповісти
Так Крим вже визнаний окупованим. Цей закон по Донбасу.
Вже є новина про два закони в Раді, в тому числі і від Самопомочі.
Будемо спостерігати.
показати весь коментар
05.10.2017 13:05 Відповісти
Це Закон про забезпечення державного суверенітету України на окупованих територіях. Навіщо відділяти Крим?
показати весь коментар
05.10.2017 13:10 Відповісти
Можливо різні закони потрібні тому, що кардинально різна ситуація, Крим росія приєднала, а Донбас ні.
показати весь коментар
05.10.2017 13:15 Відповісти
Почему Барыга крым не включил в окупированные территории? Или крым уже не наш?
показати весь коментар
05.10.2017 11:45 Відповісти
В нього договір з ****** не включать
показати весь коментар
05.10.2017 11:46 Відповісти
Крым уже даже и не упомянут. Спасибо, «избраннички»
показати весь коментар
05.10.2017 11:46 Відповісти
Нельзя принимать пока такой непонятный и мутный закон, нужно выбросить из него все ссылки на минские договорняки, и не связывать их с санкциями, санкции ввели не под договорняки, а из за оккупации Крыма.
показати весь коментар
05.10.2017 11:52 Відповісти
по обеспечению государственного суверенитета Украины над временно оккупированными территориями в Донецкой и Луганской областях Источник:https://censor.net/n458102

А разве не победой над оккупантом обеспечивается государственный суверенитет, а законом?
показати весь коментар
05.10.2017 12:14 Відповісти
Это так барыга в цветную фольгу пытается завернуть очевидную каку - капитуляцию.
Но лохам это преподносится по обыкновению як велыка перемога - "мы збереглы крайину!". Скромно умалчивая, что взамен нажили себе гангрену в виде лугандона, которая будет в дальнейшем пить кровь, использовать ресурсы страны. Чем это может закончиться, барыге пофик. Оно в этой стране жить не планирует.
показати весь коментар
05.10.2017 14:21 Відповісти
приднестровье и додон номер 2.
показати весь коментар
05.10.2017 12:15 Відповісти
гораздо хуже. Молдаване и то оказались умнее. ну кроме избрания додона, разумеется.
показати весь коментар
05.10.2017 14:22 Відповісти
Войну нельзя выиграть напринимав законов , и так свою территорию никто еще в истории не возвращал.
показати весь коментар
05.10.2017 12:27 Відповісти
Если бы Михо был президентом, то он уже давно бы надавал кацапам по рылу и забрал Крым с Донбассом назад...а эти будут только сопли жевать, да новые кондитерские цеха в парашке строить!
показати весь коментар
05.10.2017 14:04 Відповісти
Это не деокупация.
Это попытка придать ДНР/ЛНР особый статус.
По которому у власти там останутся сепаратисты, полиция и суды будут ихние.
Украина берется за свой счет восстанавливать разрушенный Донбасс.
Сепары будут иметь право заключать договора с Россией и др. странами.
Все денежное содержание ложится на Украину.

Короче, принятие закона означает, что свободной Украине не видать ремонта дорог, жилья, повышения пенсий и зарплат, зато продолжится повышение тарифов.
Ибо долги жителей ДНР/ЛНР за воду и газ должен же кто-то возвращать.
показати весь коментар
05.10.2017 14:47 Відповісти
какой ремонт дорог вообще????
С этим законом возникает вопрос о существовании Украины как независимого, суверенного, соборного гос-ва.
Снявши голову, по волосам не плачут.
а тут какой-то там ремонт дорог
показати весь коментар
05.10.2017 15:11 Відповісти
Это творение скорее выгодно Путину, чем Украине. Принятие этого маразма имени Пети нанесёт катастрофический удар по стране. Ведь основная цель его вывести из под удара кремль. И понятно и последнему дегенерату, что после снятия санкций с РФ, Украина останется одна на один с орками, которых прямо будет поддерживать Путин. Даже без танков. Зачем они нужны, если Петя и так трусится от страха, а его главной целью было и есть сохранение положения возле корыта. Ради этой цели ему кого только ему не пришлось вылизывать за десятки лет.
Только вот рано или поздно Петю от корыта оторвут и что тогда? Как тогда мир будет относиться к Украине? Если у той не только не хватило воли для борьбы, но она и сама де факто публично прогнулась под агрессором. Как бы это факт не пытались высокопарно и словесно прикрыть, факт останется фактом. Для всех. Для всех в мире.
показати весь коментар
05.10.2017 15:20 Відповісти