10440 відвідувачів онлайн

Брак медперсоналу в окупованому Криму: в Судаку катастрофа з кадрами

крым

Підконтрольне Кремлю міністерство охорони здоров'я окупованого Криму повідомило про катастрофічний брак вузьких фахівців міської лікарні Судака, яка обслуговує близько 32 тисяч осіб.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії, про це напередодні повідомила прес-служба відомства.
У кримському МОЗ стверджують, що з початку осені в лікарні Судака почали працювати двоє молодих лікарів, шестеро переїхали до Криму із сусідньої Росії.

Російський міністр охорони здоров'я півострова Олександр Голенко розраховує, що доукомплектувати амбулаторії фельдшерами допоможе програма "Земський фельдшер", яку обіцяють запустити наступного року.
"У ній передбачено одноразову компенсацію в розмірі 500 тисяч рублів (близько 208 тисяч гривень - ред.) медпрацівникам", - йдеться в повідомленні.
Топ коментарі
+18
Так на раисии всего две болезни: "Пиз...ец" и "Какая-то Ху...ня"...
"Пиз...ец" не лечится, а "Какая-то Ху...ня" сама проходит...

Крыссяне! А вы разве не знали?...
показати весь коментар
06.10.2017 12:11 Відповісти
+14
Хотели умереть в рашке, так умирайте, нечего кричать про катастрофу с кадрами !
показати весь коментар
06.10.2017 12:11 Відповісти
+10
Нехватка медперсонала в оккупированном Крыму: в Судаке катастрофа с кадрами - Цензор.НЕТ 9386
показати весь коментар
06.10.2017 12:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Невже у нас так все добре?
показати весь коментар
06.10.2017 12:08 Відповісти
не поверишь - просто офигительно, у нас в районную больницу не говоря уже о ФАП выпускника на 3200 (без налогов) не затянешь
показати весь коментар
06.10.2017 12:19 Відповісти
В нас ще хабар треба дати щоб попасти в поліклінику, а в лікарню практикуючим хірургом навіть такой допомогои як у мокшів не вистачить для того щоб зайти на посаду .
показати весь коментар
06.10.2017 12:22 Відповісти
это проблема Зап.Украины где пациенты умеют быть благодарными, поэтому с работой туго у нас это не принято , поэтому наплыва желающих на 3200 нету
показати весь коментар
06.10.2017 12:28 Відповісти
Можливо, не звертався в інщих областях.
показати весь коментар
06.10.2017 12:39 Відповісти
ну и как? лечат?
показати весь коментар
06.10.2017 12:33 Відповісти
некому))) за такую зарплату можна только вредить))
показати весь коментар
06.10.2017 12:36 Відповісти
врач такое дело что им только из за денег заниматься нельзя. так что дело не в них. точнее не только в них
показати весь коментар
06.10.2017 12:40 Відповісти
согласен, врач должен думать о больных, а не о том ,чем кормить детей завтра
показати весь коментар
06.10.2017 12:45 Відповісти
если детей нечем кормить то зачем их заводить?
показати весь коментар
06.10.2017 12:50 Відповісти
)) логично - если зарплата маленькая для чего работать
показати весь коментар
06.10.2017 13:26 Відповісти
как показывает мой опыт работодателя сколько паразиту не дай он все равно останется паразитом
показати весь коментар
06.10.2017 13:37 Відповісти
Дивлячись що, але багато приїджає з західних країн лікуватись .
показати весь коментар
06.10.2017 12:38 Відповісти
от чего?
показати весь коментар
06.10.2017 12:41 Відповісти
Ну до нас зуби, варікоз ( операції), щитовідка, до Львову на шунтування( там до речі часто і ваші лікарі приїджають робити операції) .
показати весь коментар
06.10.2017 12:44 Відповісти
потому что дешево был недавно в Черновцах- экстракция зуба -10евро, за границей от 60- почувствуй разницу,приезжают лечится или заробитчане -ибо там это ооочень дорого, или европейцы на воды в Трускавец
показати весь коментар
06.10.2017 12:43 Відповісти
Так я про Чернівці і кажу .
показати весь коментар
06.10.2017 12:45 Відповісти
могу только поздравить Черновцы с хорошей рекламой своих услуг.
показати весь коментар
06.10.2017 12:47 Відповісти
показати весь коментар
06.10.2017 12:49 Відповісти
НАС РАТЬ !! =)
показати весь коментар
06.10.2017 12:09 Відповісти
Так на раисии всего две болезни: "Пиз...ец" и "Какая-то Ху...ня"...
"Пиз...ец" не лечится, а "Какая-то Ху...ня" сама проходит...

Крыссяне! А вы разве не знали?...
показати весь коментар
06.10.2017 12:11 Відповісти
Вот только ***** - это и "Пиз...ец" и "Какая-то Ху...ня" в одном лице.
показати весь коментар
06.10.2017 13:23 Відповісти
Хотели умереть в рашке, так умирайте, нечего кричать про катастрофу с кадрами !
показати весь коментар
06.10.2017 12:11 Відповісти
"В ней предусмотрена единовременная компенсация в размере 500 тысяч рублей (около 208 тысяч гривен - ред.) медработникам", - говорится в сообщении. -неплохо, как для фельдшера, учитывая что в РФ действует программа выплат семейным врачам при направлении на работу в сельскую местность 1000000 руб( 416 тыс гр), + комп, за жилье то это жЫрно
показати весь коментар
06.10.2017 12:12 Відповісти
Стац, не РФ, а ФР - Fucking Rashka.
показати весь коментар
06.10.2017 12:23 Відповісти
сути это не меняет, назовите хоть одну программу которая работает в Украине , ну кроме
" Забезпечення та медичний супровід осіб захищених державою"( урядовці, депутати, і чомусь члени їх сімей)
показати весь коментар
06.10.2017 12:33 Відповісти
Ага, все пропало, ничего не работает! Даже похабные картинки любителям самолайков не всегда выставляют.
показати весь коментар
06.10.2017 13:30 Відповісти
Непогано, незрозуміло тільки де їх лікарі, в нас зайти хірургом в району лікарню треба занести той самий 1 млн рублів .
показати весь коментар
06.10.2017 12:23 Відповісти
парадокс, у них такие выплаты и нехватка врачей, а у нас так все плохо, но врачей хватает, где зрада?
показати весь коментар
06.10.2017 12:43 Відповісти
Помню Судак, когда хватало врачей, были недорогие продукты, были туристы...А сейчас там одна большая зона. Теперь врачам платят громадные компенсации...За этими камнями стремились в Крыму?
показати весь коментар
06.10.2017 12:12 Відповісти
Можливо Україні варто зробити якісь кроки для надання медичної допомоги кримчанам, наприклад, в Херсонській області відкрити платні медичні центри, які будуть спеціалізуватися на медичному (і духовному) лікуванні хворих.
показати весь коментар
06.10.2017 12:12 Відповісти
да какбы планая у них и так есть и развивается ударными темпами
показати весь коментар
06.10.2017 12:23 Відповісти
Лечится даром, даром лечится. Крым это Украина. Липецкая кондитерская фабрика - это Россия. Что непонятно?
показати весь коментар
06.10.2017 12:13 Відповісти
Взять бы топор и зарубить всех больных с врачами.
показати весь коментар
06.10.2017 12:15 Відповісти
И их тоже.
показати весь коментар
06.10.2017 12:16 Відповісти
показати весь коментар
06.10.2017 14:25 Відповісти
Хотіли здохнуть у расії,тепер чомусь не хочуть! Лікарів кличуть!
Не розумію я їх!
показати весь коментар
06.10.2017 12:14 Відповісти
Кацапы, сэр https://censor.net/user/406812
показати весь коментар
06.10.2017 12:16 Відповісти
************* перед рехвирендумом не показали это:
Нехватка медперсонала в оккупированном Крыму: в Судаке катастрофа с кадрами - Цензор.НЕТ 6040

Или это:
https://www.azovcgb.ru/about/vacancy/

показати весь коментар
06.10.2017 12:15 Відповісти
разница зарплаты врача и медсестры 340 рублей .....Подконтрольное Кремлю министерство здравоохранения оккупированного Крыма сообщило о катастрофической нехватке узких специалистов Источник: https://censor.net/n458268
показати весь коментар
06.10.2017 13:28 Відповісти
так это ж в сутки
показати весь коментар
06.10.2017 14:23 Відповісти
Это почасовая ставка.
показати весь коментар
06.10.2017 14:51 Відповісти
Пох!
показати весь коментар
06.10.2017 12:18 Відповісти
Може кацапам слід ввести програму "Земський ветеринар"? Цікаво, чи вивчають ветлікарі анатомію та фізіологію великих приматів?
показати весь коментар
06.10.2017 12:25 Відповісти
Всем молиться,поститься и слушать радио "Радонеж".
показати весь коментар
06.10.2017 12:26 Відповісти
К ветеринарам обращайтесь, бараны..
показати весь коментар
06.10.2017 12:28 Відповісти
У ветеринара таксы больше... Если свинья сдохнет-убытки, а если бабка представится- Пенсионному фонду легше.
показати весь коментар
06.10.2017 13:22 Відповісти
А зачем лечить тех - кто хотел умереть в России ??? Они теперь в России - пора умирать...
показати весь коментар
06.10.2017 12:37 Відповісти
Брехня. Вони так вдячні ***** шо аж пипець.
Нехватка медперсонала в оккупированном Крыму: в Судаке катастрофа с кадрами - Цензор.НЕТ 632
показати весь коментар
06.10.2017 12:41 Відповісти
Нехватка медперсонала в оккупированном Крыму: в Судаке катастрофа с кадрами - Цензор.НЕТ 9386