12895 відвідувачів онлайн
4 910 37

Сьогодні в Україну з офіційним візитом приїде президент Туреччини Ердоган

эрдоган

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган у понеділок відвідає Україну з офіційним візитом.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента України.
"У рамках візиту відбудеться шосте засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною і Туреччиною під співголовуванням Петра Порошенка й Реджепа Таїпа Ердогана. Сторони обговорять шляхи поглиблення двосторонньої взаємодії на всіх стратегічних напрямках, а також питання міжнародного миру і регіональної безпеки", - йдеться в повідомленні.
За підсумками засідання Стратегічної ради мають намір підписати низку двосторонніх документів.
На 13:00 заплановано офіційну церемонію зустрічі (площа перед АПУ, вул. Банкова, 11).
На 15:00 - зустріч Президента України й Президента Турецької Республіки з представниками ЗМІ (АПУ, вул. Банкова, 11).
Топ коментарі
+7
а педро - неужто демократ?
показати весь коментар
09.10.2017 08:50 Відповісти
+6
Пхи, за 80 км від Підербурху хліб возять в дярьовню пердячим паром і то нічо.))

Сегодня в Украину с официальным визитом прибудет президент Турции Эрдоган - Цензор.НЕТ 8439
показати весь коментар
09.10.2017 08:54 Відповісти
+5
https://censor.net/user/196122 - 17-го увидите какой Пэдро не диктатор... Ердоган, хотя и диктатор.., но за свою империю беспокоится.... - понимает, его детям там жить...
показати весь коментар
09.10.2017 08:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Фемен" та УДО приготуватися.
показати весь коментар
09.10.2017 08:36 Відповісти
Цицьки на старті.
показати весь коментар
09.10.2017 08:48 Відповісти
https://censor.net/user/317817 - аминь..
показати весь коментар
09.10.2017 08:39 Відповісти
Эрдоган будет хлопотать за татарскую автономию в Херсонской области..., и за признание Крыма татарской автономией...
показати весь коментар
09.10.2017 08:38 Відповісти
Ну, если самозахватит Крым то почему бы и нет. Там и так была автономия.
показати весь коментар
09.10.2017 09:52 Відповісти
Сегодня в Украину с официальным визитом прибудет президент Турции Эрдоган - Цензор.НЕТ 9478
показати весь коментар
09.10.2017 08:39 Відповісти
Вначале побил горшки с ЕС, а теперь пытается наши связи использовать!
Хотя дороги турки у нас хорошо строят, не то что наши турки!
показати весь коментар
09.10.2017 08:44 Відповісти
102 км от Москвы.в дяревне живут сто человек,ни воды ни газа,зимой благодать греют снег для жратвы.21 век и паБеда над братаном Гитлером Бабке 88 лет она дрова колет.
показати весь коментар
09.10.2017 08:45 Відповісти
Пхи, за 80 км від Підербурху хліб возять в дярьовню пердячим паром і то нічо.))

Сегодня в Украину с официальным визитом прибудет президент Турции Эрдоган - Цензор.НЕТ 8439
показати весь коментар
09.10.2017 08:54 Відповісти
К чему эта хрень?
показати весь коментар
09.10.2017 08:57 Відповісти
Родина твоя, олЕнь?
показати весь коментар
09.10.2017 09:00 Відповісти
Нахожу это хренью.
показати весь коментар
09.10.2017 09:06 Відповісти
Ердоган -диктатор
показати весь коментар
09.10.2017 08:47 Відповісти
а педро - неужто демократ?
показати весь коментар
09.10.2017 08:50 Відповісти
https://censor.net/user/196122 - 17-го увидите какой Пэдро не диктатор... Ердоган, хотя и диктатор.., но за свою империю беспокоится.... - понимает, его детям там жить...
показати весь коментар
09.10.2017 08:54 Відповісти
https://censor.net/user/196122

Ердоган -диктатор
https://censor.net/comments/locate/458495/019212ca-9bf0-7011-b3fc-717e339c6dda-------------------------------------------------------
А три года АТО и куча погибших лучше?
показати весь коментар
09.10.2017 10:58 Відповісти
конечно..только спеціфічєскій..барижний
показати весь коментар
09.10.2017 08:53 Відповісти
Разница между Кондитером и Плешивым Педофилом Небо и Земля. у фюрера Кремля рейтинг 146 %,у Кондитера минус 146 %,у Николае Чаушеску за сутки до казни было 98 %
показати весь коментар
09.10.2017 08:53 Відповісти
Ердоган едет юзать Пецю. "Юг Херсона наш"
показати весь коментар
09.10.2017 08:55 Відповісти
Ніщо так не оскверняє святиню,як чорне піднебіння диявола,ніщо не провокує так славень,як нехристь під хрестом,ніщо так не проклинає баригу,як "плине кача"в його будці.
показати весь коментар
09.10.2017 08:58 Відповісти
в Москве проживан 5 миллионов мусульман РАБссии.Вопрос простой в каждом мусульманской семье 5 детей,в РАБссиянском семье нет и одного ребёнка в среденем на семью,внимание вопрос : через скок лет Макакацава станет полностью Мусульманской,как и было в Золотой Орде при Хане Менгу-Тимуре построившем Москву в 1272 году
показати весь коментар
09.10.2017 08:59 Відповісти
цікаво, дощ до того часу в Києві закінчиться?!
показати весь коментар
09.10.2017 09:01 Відповісти
Генерал Коржаков,личный типа охранник Ельцына : нормализации отношений Украины и РАБссии мешает нынешний президент Украины.
Вот где собака то зарыта.А я греным делом подумал Плешивая КГБэшная падаль поднявшая руку на Чечню,Грузию,Украину и Сирию..
показати весь коментар
09.10.2017 09:03 Відповісти
Эрдоган и вашим и нашим. То он с агрессором, оккупантом, фашистом Путиным, который напал на Украину и убивает украинцев, обнимается, развивает торговлю, то он поехал до Порошенко, на страну которого напал Путин. Его политика непонятна, как можно дружить с оккупантом Путиным и его жертвой Порошенко. Как можно дружить с палачом и его жертвой. Ему необходимо определится, перед тем как ехать.
показати весь коментар
09.10.2017 09:06 Відповісти
так Путлер и Педофил?
показати весь коментар
09.10.2017 09:08 Відповісти
Жертвою?Не обзиваюся,але ПОП -це посіпака х"лянська,щуряка офшорна,гнида рашенна,тхоряка кровососна та ще 10 тисяч паскудоподібних назв-за кожного загиблого українця,-незмита кров якого на зрадника загребущих гидких пазюрах!За геноцид українського народу-прокляття на ньому вічне і він знав це-ще як власну будку будував з власною фрескою на вічну погибель його сатанинської мерзенної душі!ПЕрдоПутли правлять вічно!
показати весь коментар
09.10.2017 09:58 Відповісти
Путлер подписал себе смертный приговор.Ютуб.
Степан Демура.
показати весь коментар
09.10.2017 09:10 Відповісти
Хто наступний приїде підтримати друґа пєтю? Додон, бацька, середньоазіатські царьки, чи може сам *****?
показати весь коментар
09.10.2017 09:45 Відповісти
Эрдоган вставил нож назад, откуда вынул?
показати весь коментар
09.10.2017 09:46 Відповісти
DictatorsСегодня в Украину с официальным визитом прибудет президент Турции Эрдоган - Цензор.НЕТ 6936
показати весь коментар
09.10.2017 09:49 Відповісти
пердоган думаю что то приехал втюхивать нам типа помидор на наш тоже не первый день в бизнесе
показати весь коментар
09.10.2017 10:01 Відповісти
Один УЗУРПАТОР с другим УЗУРПАТОРОМ встречаться будет (братья по диктатуре)!
показати весь коментар
09.10.2017 11:22 Відповісти
Эрдоган бы забил бы на свою империю, занялся бы своей страной