11400 відвідувачів онлайн

У законопроект про Донбас внесуть правки стосовно Криму, - Ірина Луценко

луценко

Представниця Президента в парламенті, заступниця голови фракції "Блоку Петра Порошенка" Ірина Луценко заявила, що в законопроект із реінтеграції окупованих територій внесуть правки, серед іншого й щодо деокупації Криму.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це вона повідомила в ефірі "5 каналу".

"Уже враховано багато пропозицій і ще будуть, бо зараз надходять пропозиції, які будуть враховувати. Що вже враховано - передовсім, у цьому законі з'явиться, можливо, розділ чи стаття про те, що Україна так само буде здійснювати певні інструменти і проводитиме певні міжнародні заходи зі звільнення і деокупації Криму. Тому що одне з основних зауважень, яке звучало, зокрема, від кримськотатарських представників, - чому не звучить Крим. Буде звучати. Далі, наші мажоритарники, особливо ті, що з Донбасу, хочуть запропонувати додаткові інструменти мирного врегулювання і повернення Донбасу в Україну й інше", - зазначила Луценко.

Читайте також: Закон про "особливий статус" ОРДЛО підтверджує відданість України Мінським угодам, - посол Франції Дюмон

Нагадаємо, 6 жовтня Рада ухвалила в першому читанні законопроект про деокупацію Донбасу, а також на рік продовжила закон про особливе місцеве самоврядування ОРДЛО.
Топ коментарі
+22
Пора уже "поправки" в мозг луценчихи вводить! Совсем берега потеряла, бедняжка...
показати весь коментар
10.10.2017 07:42 Відповісти
+16
Доброе утро КозлыВ законопроект по Донбассу внесут правки по Крыму, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 5610
показати весь коментар
10.10.2017 08:39 Відповісти
+14
В законопроект по Донбассу внесут правки по Крыму, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 6130
показати весь коментар
10.10.2017 08:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
... признавать признавая российскую аннексию хоть как-то ...
показати весь коментар
10.10.2017 08:32 Відповісти
Анексию признавать не нужно , это еще может нам пригодиться , но Крым из-за этого не вернется .
показати весь коментар
10.10.2017 08:35 Відповісти
конечно. только не надо идти на поводу у рашки и из русского де факто делать украинское де юре. рашистское де юре должно жить и дохнуть в полном политическом вакууме.
показати весь коментар
10.10.2017 08:38 Відповісти
" а родину крымских татар - граждан Украины, отдавать в руки русни на условиях оккупации Крыма де факто, российскую аннексию хоть как-то - это, имхо, неправильно. "

Так его по факту уже отдали , а москали его военным образом укрепили . Щас у местных массово отжимают земельку . Видимо для военных нужд необходимо .
показати весь коментар
10.10.2017 08:34 Відповісти
вот и пусть это де факто де факто и останется, пока Украина не окрепнет.
показати весь коментар
10.10.2017 08:40 Відповісти
Як саме злив, сонце?
Ги. Нік у тебе претензійний. Українську розумієш, сподіваюся?
показати весь коментар
10.10.2017 08:17 Відповісти
" Нік у тебе претензійний "

Это я так шифруюсь ... На самом деле , я - кремлевский агент
показати весь коментар
10.10.2017 08:24 Відповісти
Та ні. Донбас, я вгадав?
показати весь коментар
10.10.2017 08:25 Відповісти
Канешно не угадал .
показати весь коментар
10.10.2017 08:29 Відповісти
.....страшная....и накрашенная и не накрашенная.....
показати весь коментар
10.10.2017 07:45 Відповісти
Ягуся когда накрасится , ещё страшнее))
показати весь коментар
10.10.2017 12:53 Відповісти
баба яга в законе
показати весь коментар
10.10.2017 07:46 Відповісти
По Криму начебто буде окремий законопроект.
Його теж необхідно якось повертати.
показати весь коментар
10.10.2017 07:47 Відповісти
Рашку потрібно знищити, як державу- тоді й Крим повернути вдастся.
показати весь коментар
10.10.2017 07:51 Відповісти
Вы правы, Раша поперхнется Крымом.
показати весь коментар
10.10.2017 08:01 Відповісти
Вже.
показати весь коментар
10.10.2017 08:02 Відповісти
Хто її буде нищити і коли...
показати весь коментар
10.10.2017 08:01 Відповісти
Ті, хто в цьому зацікавлений.
показати весь коментар
10.10.2017 08:03 Відповісти
Ясно.Тобто чекати мінімум одне десятиліття.
показати весь коментар
10.10.2017 08:05 Відповісти
Розумію ваш поспіх- але реальність саме така.
показати весь коментар
10.10.2017 08:07 Відповісти
Воювати з озброєними ядерною зброєю безумцями ніхто не буде. Робитимуть так що вони за окорочка самі ту зброю віддадуть і цілуватимуть руку хазяїна, як в 90-тих.
показати весь коментар
10.10.2017 08:15 Відповісти
Було би добре,але росія все ще цікава для іноземних інвесторів та великого бізнесу.
показати весь коментар
10.10.2017 08:21 Відповісти
Як країна цікава- вже не як держава.
показати весь коментар
10.10.2017 08:50 Відповісти
Яка різниця..Бізнес туди йде під гарантії держави.
показати весь коментар
10.10.2017 08:59 Відповісти
Різницю між країною та державою самі шукайте.
А гарантії держави рашка вже ніц не варті.
показати весь коментар
10.10.2017 09:01 Відповісти
Дійсність і бажання дещо різні речі.
Поки що з росією ведуть бізнес і вони не біднішають,отже влада там втримається.
показати весь коментар
10.10.2017 09:07 Відповісти
А міжнародні експерти кажуть, що від санкцій рашка збіднішала. Ви маєте спростування їх висновків?
А бізнес таки ведуть- навіть Україна. Навіть з КНДР ведуть. Поки ведуть...
показати весь коментар
10.10.2017 09:11 Відповісти
В них є резерв золотовалютний,довго чекати поки він вичерпається.
показати весь коментар
10.10.2017 09:20 Відповісти
В законопроект по Донбассу внесут правки по Крыму, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 4156
Розумію ваш поспіх- але реальність саме така.
ОтветитьМне нравится
показати весь коментар
10.10.2017 09:22 Відповісти
прикольненько читати як між собою розмовляють свідки дяді пеці
показати весь коментар
10.10.2017 09:04 Відповісти
ти не засиджуйся,вівці вже зачекались.
показати весь коментар
10.10.2017 09:10 Відповісти
Рашку знищити , не получится..Она ещё оччень долго деградировать и распадаться будет...Воровскому быдляку, дай Бог, свои земли сохранить. Пока, не совсем получается..потери идут.
показати весь коментар
10.10.2017 11:34 Відповісти
Объясните, плиз, кто такие "наши мажоритарщики, особенно те, которые с Донбасса". Спасибо
показати весь коментар
10.10.2017 07:48 Відповісти
опоблок.
показати весь коментар
10.10.2017 07:52 Відповісти
Бывшие регионалы?
показати весь коментар
10.10.2017 08:16 Відповісти
Бывших регионалов, не бывает, президент тому яркое подтверждение.
показати весь коментар
10.10.2017 11:35 Відповісти
К хэллоуину, у луценок, все готово.
показати весь коментар
10.10.2017 07:51 Відповісти
-- Обниматься некогда, -- сказал Бендер, -- прощай, любимая! Мы разошлись, как в море корабли. -- Каррраул! -- завопила вдова.(с)
показати весь коментар
10.10.2017 09:47 Відповісти
Колу интересно о чем блеет эта коза.
показати весь коментар
10.10.2017 07:57 Відповісти
Унд ди циге махт Ме-е-ееееее))))
показати весь коментар
10.10.2017 12:38 Відповісти
В законопроект по Донбассу внесут правки по Крыму, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 4027
показати весь коментар
10.10.2017 08:08 Відповісти
Су ...соєва ! Це потрібно було зробити ще три рокі тому !!..
..
показати весь коментар
10.10.2017 08:12 Відповісти
а у профіль красивіше буде...
показати весь коментар
10.10.2017 08:17 Відповісти
Баба -Яга и Рыги склещились
показати весь коментар
10.10.2017 08:24 Відповісти
И шо? Что-то изменится?
показати весь коментар
10.10.2017 08:25 Відповісти
https://twitter.com/AlAhmediya В законопроект по Донбассу внесут правки по Крыму, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 6792Ahmad‏ @AlAhmediya https://twitter.com/AlAhmediya/status/917591989306224641 2 ч.2 часа назад
Венеціанська комісія забракувала два законопроекти щодо створення Антикорупційного суду, які представив Порошенко і Ко.

В законопроект по Донбассу внесут правки по Крыму, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 9859
показати весь коментар
10.10.2017 08:25 Відповісти
Хто такий Ахмад?
показати весь коментар
10.10.2017 08:40 Відповісти
а можно в будущем фото луценщихи со спины показывать? У меня и так жизнь нервная, а тут, как гляну на этот страх Божий, так инфаркт сразу же!
показати весь коментар
10.10.2017 08:32 Відповісти
Сами уже запутались в своем пиз..еже. Только вчера говорили, что по Крыму примут отдельный закон. Но если дополнят Крымом данный закон, то логичнее будет назвать не "О деоккупации Донбасса", а "О деоккупации Украины".
показати весь коментар
10.10.2017 08:38 Відповісти
Это Вы о досрочных президентских выборах?
показати весь коментар
10.10.2017 08:50 Відповісти
Досрочные выборы ничего не решат. К сожалению.
показати весь коментар
10.10.2017 09:02 Відповісти
Доброе утро КозлыВ законопроект по Донбассу внесут правки по Крыму, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 5610
показати весь коментар
10.10.2017 08:39 Відповісти
Доброго ранку,Параша!В законопроект по Донбассу внесут правки по Крыму, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 8773В законопроект по Донбассу внесут правки по Крыму, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 8475
показати весь коментар
10.10.2017 09:25 Відповісти
Ботоксна "баба Яга" ніяк не може заспокоїтись!!!
показати весь коментар
10.10.2017 08:42 Відповісти
БРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРР!!!
показати весь коментар
10.10.2017 08:50 Відповісти
После "выноси козла" любое приличное СМИ должно забыть об этой быдлоте навсегда.
показати весь коментар
10.10.2017 08:43 Відповісти
Де ж Ви в нас порядне ЗМІ знайдете???
показати весь коментар
10.10.2017 08:51 Відповісти
Низзя, она лицо (официальный представитель) президента.
показати весь коментар
10.10.2017 08:52 Відповісти
Вот пусть это и будет проблемой ее работодателя.
показати весь коментар
10.10.2017 08:54 Відповісти
Вот Вы круг и замкнули.
показати весь коментар
10.10.2017 08:59 Відповісти
А может - предложил простой критерий оценки независмости СМИ
показати весь коментар
10.10.2017 09:05 Відповісти
Юрій Левченко "Свобода", коли зберемося всі разом виносити "Козла" з ГПУ, який жре вільноконвертовану "зелень"? У нас до нього є нагальні питання! Прокурорські притчі. Як розрізнити жертовність від гріхопадіння здирництва гадають, наразі,прокурори?"Звичайні" прокурори з маєтками, квартирами, розкішними машинами, земельними ділянками на гектари ніяк не второпають, за що їх так люто ненавидить суспільство та громадкість? Вони обурені і навіть ображені.Звичайно вони не прилетіли з космосу, і не є "ангелами".Вони ж не могли жити на мізерну державну зарплату, коли корупційна влада і олігархи поїдали держану власність та знищували державність України шаленною корупцією і ухиленням від сплати податків?Від сплати яких залежала прокуроська заробітна плата бюджетників. Всі ж брали, але питання:"Як?" Ці прокурори тлумачать свої статки "ДОБРОВІЛЬНИМИ ПОЖЕРТВАМИ" своїх клієнтів. Що вони, як "звичайні" прокурори, не були в команді одіозних прокурорів, що злісно вимагали не боячись Божої кари. "Звичайні" прокурори не є мажорами у яких татусі і матусі скирдували кєш(cash) на "високих посадах".Вони просто допомагали людям,коли ті волали:"Ну,допоможи! Буду вдячний!Пропоную скільки-но!" Але ж вони не вимагали, як Артем Пшонка, котрий створив тіньову прокуратуру здирництва, і не Рінат Кузьмін-екс.заст.генпрокурора, який їздив особисто в Лук'янівку на допити "терпил", щоб здерти з них по 100шт.зелені?То постає філософське питання: де ж та грань між так званною добровільною "жертовністю", і створення штучних умов, що спонукують дати суттєвого хабара? До речі, у Юри Луценка професійні кадри з тіньової прокуратури Артема Пшонки до сих пір на службі і приносять "користь" новій владі, - жити по-новому! Сам Юрій Луценко пафосно відкрив в ГПУ нову іституцію по торгівлі індульгенціями під назвою "УГОДА ЗІ СЛІДСТВОМ".Сумнівне ціноутворення в цій інституції викликає дуже багато запитань. Що до теперішніх часів після "реформ", то взагалі якийсь безлад та неподобство твориться.Вдумайтесь, до мажорів та корупційного "молодняка" вже просто так на перемовини "з тортом" не потрапиш,- вони оцінюють свої послуги "рєшать вопрос" згідно декларацій своїх статків!Хіба, що якусь дріб'язкову послугу погодяться виконати у передсв'ятковий день чи на похмілля, якщо це їх розвеселить, як Петра Порошенко в день роздачі своїм друзям подарунків з трапезного столу чи з панського плеча.
Прокурори керівних ланок несамовито виборюють своє право залишитися на "хлібній ниві" корупційних можливостей, і заробітна плата для них не має ніякого значення.Suum cuique(Кожному своє). (с).
показати весь коментар
10.10.2017 08:54 Відповісти
Та виведіть цю козу. Як пляму....
показати весь коментар
10.10.2017 08:59 Відповісти
Зачєм жи іґачка йти на поводу у цинічних біндєравцев - скажи неваді нехай усіх замочить в сартірє
показати весь коментар
10.10.2017 09:04 Відповісти
В законопроект по Донбассу внесут правки по Крыму, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 7640
показати весь коментар
10.10.2017 09:13 Відповісти
А Гримчак каже,що нема необхідності в Закон про реінтеграцію ордло вносити питання Криму...
показати весь коментар
10.10.2017 09:16 Відповісти
Когда-то все СМИ заявили о байкоте покойному Чечетову,поклялись не брать у него интервью.Зачем Вы опускаетесь ниже плинтуса приглашаете это быдло в студию.Она так ничего и не поняла.Это семейка действительно полных отморозков.Как она заявила,что не о чем не жалеет.Люди неужели Вы не понимаете ,что у них совсем другая жизнь.На свадьбе Луценко заявил,что имеет 5 часов счастья.Да у этой семьи счастье льется уже четвертый год.Неужели столько смертей было ,чтобы эти особи пришли к власти и так ненавидели тех ,кто их туда завел.Зачем Вы приглашаете в студию существо, которое не имеет никакого образования,нигде ,кроме скандалов себя не проявила,но учит нас все как нам нужно жить и не выступать Чтоб не мешать ихнему счастью!
показати весь коментар
10.10.2017 09:18 Відповісти
Какая отвратительная рожа! Весь рабочий день испорчен.....
показати весь коментар
10.10.2017 09:28 Відповісти
В законопроект по Донбассу внесут правки по Крыму, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 7792
показати весь коментар
10.10.2017 09:31 Відповісти
Всё очень просто!Легализовать террористов-вот,что им нужно!27 минута https://www.youtube.com/watch?v=th6XbGxv3hQ
показати весь коментар
10.10.2017 09:35 Відповісти
після "козлів" ця депутатша повинна побати в відставку - пено так мають поступати порядні люди..але на жаль...
показати весь коментар
10.10.2017 09:42 Відповісти
Спасибо, Ирочка, для вас Крым уже как-то и побоку...транши пилить надобно!
показати весь коментар
10.10.2017 09:45 Відповісти
Нужно Украину, от воровского быдляка избавить...Иначе, пипец...Пока, 2-е место по бедности, чётко, зафиксировано...Нужны досрочные выборы, ВСЕХ веток власти...Иначе, возврат своих территорий , возможен в отдалённом будующем
показати весь коментар
10.10.2017 09:59 Відповісти
Зрозуміло чому Юрко жере горілку, дивлячись хто його оженив на собі(з власної волі на такій злій ніхто не одружиться)
показати весь коментар
10.10.2017 10:08 Відповісти
ну и кто там говорил что всё в законе по закону? Кто меня обзывал агентом кремля, что скажите порохоботы? Что нового сделала Ваша власть? Выкрутила руки и протолкнула чёрт знает что придав этому статус ЗАКОНА. Хотя у меня другой вопрос, если всё остаётся так, то есть, у нас внешнее управление страной (управляет Слава Богу Запад) и за 26 лет эту страну ограбили так, что она вынуждена жить на деньги МВФ и доноров... Может проще отменить БС и восстановить империю? Ведь большинства властьимущих и те у кого финансы на поклон ездят в основе в белокаменную и небольшая лишь часть в Панаму. Мне от логика непонятна становится вообще за что полегла Небесная сотня и более 3 000 наших воинов? За перемены в стране, но где перемены? Мы сейчас напоминаем Украину начала прошлого столетия, кто не знает истории, а большинство её не знает почитайте. Там тоже начиналось с независимости, а потом нарисовались всякие Артёмы (это современные Януковичи и ОРДЛО) и появились всякого рода Брестские и Рижские договора к чему они привели? Так вот ребята они привели к 1922 году и образованию СССР куда ввошла УСРР. Что происходит сейчас? Тоже внешнее управление и кстати тот же игрок - Германия + ещё Франция и американцы подряглись, но сути не меняет. У нас оттяпали Крым и половину Донбасса и есть все шансы, что вполне история может повторится, тем более наличие у нас в Украине такого пассивного населения и любящего рашку это в может случится вполне скоро. Тогда тоже все думали, что от немец прийдёт и красную чуму вынесет.. Вынесли немцев у них самих случилась революция и мы остались один на один. Боюсь скоро так случится и с нами, тем более наши "гаранты" - один нас оккупировал, а два других решают свои проблемы за нас счёт тем более биртанцам до нас вообще нет дела у них бриксит... Впору принимать ставки когда повторится 1922 в 21 столетии. Или я ошибаюсь? Очень хотель бы ошибаться.
показати весь коментар
10.10.2017 10:15 Відповісти
Нет, чебу рашка, не будет больше Украина работать на мордву позорную , забудьте! Сами, сами стройте там что хотите камунизьм, ананизьм, монархию или ещё чего
показати весь коментар
10.10.2017 11:35 Відповісти
ну это мы так думаем, а власть как-то по-другому действует. Я ведь как раз о действиях властей они ведут нас не в Европу, а в таёжную глушь... Вот видео четырёхлетней давности из Харькова https://www.youtube.com/watch?v=LmsjBC-sF6Y Думаешь вся эта шалупонь выехала отсюда? Да нет, она спит и видит как всё восстановится. А самое главное как действовали менты, это просто ужас, новая полиция не чем ведь не лучше...
показати весь коментар
10.10.2017 11:40 Відповісти
К "закону" о невыполнению своих конституционных обязанностей в отношении Донбаса
чиновники Украины внесут поправки
о невыполнении своих конституционных обязанностей и в отношении Крыма.
показати весь коментар
10.10.2017 10:51 Відповісти
Кажуть в народі: якщо боїшся - хрестись ... В законопроект по Донбассу внесут правки по Крыму, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 1996 В законопроект по Донбассу внесут правки по Крыму, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 1996
показати весь коментар
10.10.2017 10:53 Відповісти
Для чего с самого утра не членам БПП портить настроение этим фото?
показати весь коментар
10.10.2017 11:05 Відповісти
В законопроект по Донбассу внесут правки по Крыму, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 304
показати весь коментар
10.10.2017 11:14 Відповісти
В законопроект по Донбассу внесут правки по Крыму, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 3912
показати весь коментар
10.10.2017 13:34 Відповісти
ирка карга - презираема украинским обществом, как и ее соевый хозяин поросенко ...
показати весь коментар
10.10.2017 11:44 Відповісти
Зачем создавать такой ЗАКОН, который уже подразумевает правки, уточнения и доработки?! Может, нужно более качественно работать нашим "законодателям"?!
показати весь коментар
10.10.2017 12:11 Відповісти
По-перше - поторгуватися, по-друге - поторгуватися, по-третє - ... думаю, сам здогадуєшся - торгаші біля керма і кермо заклинило
показати весь коментар
10.10.2017 14:03 Відповісти
носаста
показати весь коментар
10.10.2017 12:56 Відповісти
От дивлюся на її фото і радію - так тому Югіку і треба
показати весь коментар
10.10.2017 14:00 Відповісти
краще пожалів би людину, а то не дружини, не освіти...
показати весь коментар
10.10.2017 14:33 Відповісти
Коли безсила пластика доводиться займатись логістикою: переміщенням казлов...
показати весь коментар
10.10.2017 17:38 Відповісти
И после всех поправок этот закон станет копией от Самопомочи. Но с другим авторством. Типичный пиар с оплевыванием конкурента.
показати весь коментар
10.10.2017 17:49 Відповісти
Сторінка 2 з 2