5085 відвідувачів онлайн
97 841 173

Українських прикордонників викрали під час консультативної зустрічі, - голова ДПСУ Цигикал

цигикал

Державна прикордонна служба вирішила обмежити кількість прикордонних консультативних зустрічей із росіянами через викрадення 2 прикордонників у Сумській області.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал "112 Україна", про це сказав голова Держприкордонслужби Петро Цигикал.
Він зазначив, що постійне проведення прикордонних консультативно-представницьких зустрічей сусідніх держав є звичною світовою практикою, але в умовах непередбачених дій РФ вирішено обмежити їхню кількість.
"Ми вирішили обмежити ці зустрічі на рівні керівників (прикордонних, - ред.), щоб убезпечити менш підготований персонал", - повідомив голова відомства.
За його словами, саме під час проведення такої консультативної зустрічі росіяни взяли в полон 2 прикордонників Сумського загону.
При цьому Цигикал допускає, що російські силовики могли і не заходити на територію України, а викрасти українських прикордонників безпосередньо на кордоні.
Нагадаємо, що ввечері 3 жовтня в Сумській області неподалік від кордону з РФ зникли двоє українських прикордонників. Пізніше стало відомо, що їх затримали в Росії. Учора в ДПСУ повідомили, що російський суд заарештував їх терміном на два місяці нібито за незаконний перетин кордону і спротив силовикам. Українського консула до них не пускають. У ДПСУ припускають, що українських офіцерів затримували із застосуванням фізичної сили.
Зустріч прикордонників України і РФ із питання затриманих, запланована на 9 жовтня, фактично зірвала російська сторона: на неї прибув лише один прикордонник, який заявив, що не уповноважений вести переговори.
Крім того, напередодні російські прикордонники заявили про затримання українського військовослужбовця, який нібито незаконно перетнув кордон у Луганській області. У штабі АТО таку інформацію спростовують.
Джерело:  По материалам "Українські новини"
Топ коментарі
+97
Кто-нибудь понял, что это было? наши им отчитываются в оперативном режиме, или о чем можно говорить с врагом? - я такого долбо..ма еще не встречал.
показати весь коментар
10.10.2017 13:41 Відповісти
+61
За целую неделю ничего умнее не придумали
показати весь коментар
10.10.2017 13:48 Відповісти
+58
Це як в 1943 році проводити консультативні зустрічі з гітлерівцями.
показати весь коментар
10.10.2017 13:45 Відповісти

Завантаження...