9003 відвідувача онлайн
6 563 20

Конкурсна комісія обрала Янчука держсекретарем МОЗ

минздрав

Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Артема Янчука державним секретарем Міністерства охорони здоров'я.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії у вівторок, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

На даний момент Янчук є заступником директора Інституту законодавства Верховної Ради.
Також конкурсна комісія обрала резервним кандидатом директора ТОВ "Дентал депо" Миколу Сліпченка, який протягом року має право бути призначеним держсекретарем, якщо Янчук відмовиться від посади або станеться форс-мажор.
Наталія Шолойко, яку конкурсна комісія обрала держсекретарем Міністерства охорони здоров'я за результатами першого конкурсу, не пройшла другий етап відбору повторного конкурсу на дану посаду.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Кабмін оголосив новий конкурс на держсекретаря Міністерства охорони здоров'я

Нагадаємо, після обрання Шолойко держсекретарем із нею відмовилася працювати виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. У підсумку Кабмін кандидатуру Шолойко не затвердив і призначив повторний конкурс.
Топ коментарі
+4
Ще чотири роки таких чудових реформ, та міністр вже буде не потрібен.
показати весь коментар
10.10.2017 21:10 Відповісти
+4
Мабуть це такий собі "смотрящий" за міністрами уряду гройсмана з боку панамського безальтернатівца
показати весь коментар
10.10.2017 21:17 Відповісти
+4
І можна буде Мінздрав переіменувати на Мінздох.))
показати весь коментар
10.10.2017 21:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
года через четыре может и министр появится...
показати весь коментар
10.10.2017 21:07 Відповісти
Ще чотири роки таких чудових реформ, та міністр вже буде не потрібен.
показати весь коментар
10.10.2017 21:10 Відповісти
І можна буде Мінздрав переіменувати на Мінздох.))
показати весь коментар
10.10.2017 21:23 Відповісти
Дело знакомое - поменял название стретоцида - и вот они - живые деньги!
Не зря аптеки работают крулосуточно!...
показати весь коментар
10.10.2017 21:10 Відповісти
шо за должность такая..? на весь кагал уже должностей не хватает..?
показати весь коментар
10.10.2017 21:14 Відповісти
Мабуть це такий собі "смотрящий" за міністрами уряду гройсмана з боку панамського безальтернатівца
показати весь коментар
10.10.2017 21:17 Відповісти
знаете - от по фиг!
хоть генеральным секретарем ... минздрава
показати весь коментар
10.10.2017 21:18 Відповісти
куда городите? Что - то про аудит забыли...
показати весь коментар
10.10.2017 21:18 Відповісти
А как насчёт госдворника?
показати весь коментар
10.10.2017 21:19 Відповісти
" Конкурсная комиссия избрала Янчука госсекретарем Минздрава "

Неужели теперь не будут пичкать сигареты амиаком ?
показати весь коментар
10.10.2017 21:21 Відповісти
Заробітна плата голови Національного агентства з питань запобігання корупції Наталії Корчак у вересні склала 211 946,38 грн 107,2 тисячі з яких склала матеріальна допомога на оздоровлення.
https://www.obozrevatel.com/ukr/finance/business-and-finance/glava-nazk-korchak-otrimala-ponad-100-tisyach-grn-ozdorovchih.htm
показати весь коментар
10.10.2017 21:22 Відповісти
Тьфу, мля... чуть не прочитал януковича...
показати весь коментар
10.10.2017 21:28 Відповісти
так само))) Конкурсная комиссия избрала Янчука госсекретарем Минздрава - Цензор.НЕТ 4838
Курва, фух .... пора спати
показати весь коментар
10.10.2017 21:34 Відповісти
Та да... День мабуть тяжкий був...
показати весь коментар
10.10.2017 21:41 Відповісти
тоже янукович прочел
показати весь коментар
10.10.2017 22:26 Відповісти
А министра так и нет, уже год и.о.
показати весь коментар
10.10.2017 22:09 Відповісти
очередного мажора пропихивают на хлебную должность...?
показати весь коментар
10.10.2017 22:10 Відповісти
""" шо ио за цаца такая ??? Нахира я об ней должен шо то знать? Вот снимут\посадят. Тогда и отчитаетесь"""""
показати весь коментар
10.10.2017 22:40 Відповісти
Цікаво, яка зарплатня? Скільки це буде коштувати пересічному платнику податків?
показати весь коментар
10.10.2017 22:42 Відповісти