Підхід українських політиків до місії ООН на Донбасі неприйнятний, - Гризлов

Полпред Росії в контактній групі з урегулювання на Донбасі Борис Гризлов заявив, що підхід деяких українських політиків до місії ООН на Донбасі неприйнятний.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише пропагандистський російський ресурс РІА "Новости"."Деякі політики в Україні чомусь розглядають контингент місії ООН як якийсь передовий загін, за яким на Донбас мають прийти українські збройні сили, так звані добровільні і поліцейські формування. Природно, що такий підхід неприйнятний для Донбасу. Думаю, що він неприйнятний і для самої ООН і для всіх, хто дійсно хоче миру на цій території", - заявив він.
Нагадаємо, 5 вересня президент РФ Володимир Путін висловив думку, що наявність миротворців ООН на Донбасі пішло б на користь вирішення конфлікту на сході України, і доручив МЗС РФ внести відповідний проект резолюції на розгляд РБ ООН.
"…ці сили повинні бути у зв'язку з цим на лінії розмежування і на жодних інших територіях. Третє - рішення цього питання має відбутися не інакше, як після розведення сторін і відведення важкої техніки, і це не може бути вирішено без прямого контакту з представниками самопроголошених республік, "ДНР" і "ЛНР", - сказав В. Путін.
Перша віце-речниця Верховної Ради, представниця України в Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко заявила, що про введення миротворчої місії ООН на лінії зіткнення на сході України не може бути й мови, миротворців потрібно ввести на всю окуповану Росією територію України.
У численних заявах російської влади наголошували, що миротворців потрібно розмістити тільки на лінії розмежування сторін конфлікту, але не на всій окупованій території Донбасу і тим більше не на російсько-українському кордоні.
Згодом канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що Путін погодився на розміщення миротворців на всьому Донбасі для охорони співробітників ОБСЄ.
Не вашим рылам козлячим решать, что и кто, и как будет на НАШЕЙ территории.
Да хоть негры с дубинами.