5158 відвідувачів онлайн
920 16

Кабмін виділив 100 млн грн на підвищення рівня захищеності арсеналів ЗСУ

Кабінет Міністрів України виділив 100 мільйонів гривень на підвищення рівня захищеності об'єктів зберігання боєприпасів Збройних Сил України.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду в середу.
Ці кошти виділили з резервного фонду державного бюджету.
Міністерству оборони України доручено до 31 грудня подати Міністерству економічного розвитку й торгівлі, Міністерству фінансів і Державній казначейській службі звіт про використання виділених коштів.

Також читайте: "Здається, вибухи в Калинівці нічого не навчили військових", - Матіос про стан арсеналу озброєння в Ічні

Нагадаємо, 26 вересня близько 22:00 у ДСНС надійшла інформація про вибухи боєприпасів на військових складах Міністерства оборони біля селища Калинівка.

Станом на 10:00 середи, 27 вересня, евакуйовано понад 30 тисяч осіб. За даними рятувальників, травмовано 2 людей, які госпіталізовані до медичних установ.

Військова прокуратура розслідує пожежу на артскладах ЗСУ в Калинівці за статтею "диверсія".

У зв'язку з НС Президент України Петро Порошенко 27 вересня скликав військовий кабінет, під час засідання якого він звернувся до керівників Генпрокуратури, СБУ, Нацполіції з вимогою знайти і притягнути до відповідальності винних у трагедії в Калинівці.

29 вересня Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що до вибухи в Калинівці міг спричинити закладений детонатор.

Топ коментарі
+1
Распил ... У нас не бывает иначе
показати весь коментар
11.10.2017 12:28 Відповісти
+1
лосей всех зачиповать!!!
показати весь коментар
11.10.2017 12:29 Відповісти
+1
Разворуют.
показати весь коментар
11.10.2017 12:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
поставьте ввшников по периметру, глушилки-шилки...что у нас вечно мутят????
показати весь коментар
11.10.2017 12:27 Відповісти
нарешті всі будуть почувати себе в повній безпеці! керівництво держави все вірно робить,молодці!гадаю, що народ нарешті зрозуміє, що влада з народом!
показати весь коментар
11.10.2017 12:27 Відповісти
Ты пьян или это сарказм?
показати весь коментар
11.10.2017 12:30 Відповісти
та друге!
показати весь коментар
11.10.2017 12:31 Відповісти
це був соціальний експеремент))) віри владі не має і вже не буде це розуміють всі! Гарного дня!
показати весь коментар
11.10.2017 12:36 Відповісти
Распил ... У нас не бывает иначе
показати весь коментар
11.10.2017 12:28 Відповісти
лосей всех зачиповать!!!
показати весь коментар
11.10.2017 12:29 Відповісти
показати весь коментар
11.10.2017 12:36 Відповісти
а вот что делать с инипланетянами?!!
показати весь коментар
11.10.2017 13:58 Відповісти
контактеров хорошим специалистам показать для начала...
показати весь коментар
11.10.2017 14:19 Відповісти
сооружать изделия из фольги
Кабмин выделил 100 млн грн на повышение уровня защищенности арсеналов ВСУ - Цензор.НЕТ 7853
показати весь коментар
11.10.2017 14:39 Відповісти
Разворуют.
показати весь коментар
11.10.2017 12:29 Відповісти
100%, но бери гораздо выше, это опубликованное объявление - возможность козлотроллям попилить рабсцийский бюджет и спустить его в унитаз за свои высеры.
показати весь коментар
11.10.2017 12:39 Відповісти
Да хоть 100 миллиардов выделяйте... Как это повлияет на всеобщее распи#дяйство,пох#изм,беспробудную бестолковость и саботаж?..
показати весь коментар
11.10.2017 12:37 Відповісти
Это вторые 100 лямов, или все теми, что уже перечисляли до сих пор кичатся