Ситуацію в медицині не можна залишати без змін, - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про те, що ситуація в охороні здоров'я вимагає негайних реформ.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.Гройсман зазначив: "Ситуацію в медичній сфері без змін залишати не можна. Говорив про це на засіданні Уряду. В Міністерство охорони здоров'я України є напрацьований пакет системних рішень і ми впритул наблизилися до їх обговорення та прийняття. Я розумію, що медична реформа має і прихильників, і противників. Та всіх нас має об'єднати одна спільна мета - змінити систему, перестати платити життям українців за політичні гасла та особисті бажання.
Ми можемо дискутувати, коригувати пропозиції, але маємо працювати - спільно, злагоджено та результативно!"
Топ коментарі
+21 Semen Semenich
показати весь коментар
11.10.2017 20:15 Відповісти Посилання +14 Semen Semenich
показати весь коментар
11.10.2017 20:12 Відповісти Посилання +14 Чоколядні Бібряшки
показати весь коментар
11.10.2017 20:12 Відповісти Посилання