5154 відвідувача онлайн
7 411 113

У США є повна політична підтримка надання Україні летальної зброї, - Климпуш-Цинцадзе

климпуш

У США є повна політична підтримка надання Україні летального озброєння.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе в ефірі "5 каналу".
"Наскільки я знаю з моєї поїздки в Сполучені Штати, з візиту Президента України до Сполучених Штатів, коли він вів переговори і з цього питання в тому числі, є повна підтримка на високому політичному рівні про надання Україні летальної зброї в США", - сказала І. Климпуш-Цинцадзе.
При цьому вона підкреслила, що остаточне рішення в цьому питанні має бути прийнято президентом США Дональдом Трампом. "Я сподіваюся, що воно не за горами і все-таки воно буде прийнято через те, що є повна і двопартійна підтримка Конгресу, і є підтримка на рівні керівництва як оборонного, так і зовнішньополітичного відомства, і керівників Ради нацбезпеки Сполучених Штатів", - сказала віце-прем'єр.
Вона зазначила, що не називатиме дату, коли це озброєння може надійти в Україну. "Але йде дуже предметна дискусія, про що конкретно йдеться, про які конкретно види озброєнь", - додала І.Климпуш-Цинцадзе.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Україна хоче почати закупівлю військової техніки та обладнання у Канади, - Полторак
Топ коментарі
+17
25.09.14 16:08 Нам не нужно смертельное оружие от США и ЕС, - Порошенко

22.09.17 01:21 Украина сама производит эффективные противотанковые ракеты, поэтому мы не говорим с США о поставках "Джавелинов", - Порошенко
показати весь коментар
11.10.2017 21:29 Відповісти
+14
Поддержка есть, поставок нет.
показати весь коментар
11.10.2017 21:29 Відповісти
+13
За те деньги, что шоколадная клоака наездила, налетала, прожрала в США, это оружие можно было уже купить.
показати весь коментар
11.10.2017 21:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Нам бы томогавков и побольше.
показати весь коментар
11.10.2017 22:22 Відповісти
Ну, попробовали бы они не дать летальное оружие, когда у Иванны Климпушевны такие цыцадзе !!!
показати весь коментар
11.10.2017 22:33 Відповісти
На выставке "Оружие и безопасность 2017" проходя возле нашего стенда америкосы в недоумении думают - " ....и эти люди еще просят у нас джавелины?!"
показати весь коментар
11.10.2017 22:51 Відповісти
Ой, не надо городить глупостей. Наше оружие годится только для экспорта в Науру и Абхазию....
Ну можно еще в Северную Корею.
показати весь коментар
11.10.2017 23:13 Відповісти
Сходи на выставку и посмотри а потом писди ....
показати весь коментар
11.10.2017 23:16 Відповісти
...писдит твой поганый рот, в котором кто-то забыл презерватив.
показати весь коментар
12.10.2017 00:03 Відповісти
как вы меня щенки уже уморили , видать вы точно в инете апостолы а по жизни обосцанные.
показати весь коментар
12.10.2017 00:10 Відповісти
Всё-то ты знаешь... Везде ты побывал... Ну-ну...
показати весь коментар
12.10.2017 00:51 Відповісти
Е НАДО НАМ ЛЕТАЛЬНЫХ !!!! СЛЫШЬ ?
ЛИШЬ ДАЙ НАМ БОМБОЧКУ "МАЛЫШ" !!!
И МЫ В КРЕМЛЕ УСТРОИМ НАГАСАКИ,
- НАДЕРЕМ ПИТАРАСАМ СРАКИ !!!!!!!!!!! В США есть полная политическая поддержка предоставления Украине летального оружия, - Климпуш-Цинцадзе - Цензор.НЕТ 3127

показати весь коментар
12.10.2017 00:51 Відповісти
Опыт последних более 3 лет говорит о том, что никакое оружие, находящееся под контролем нынешних украинских чиновников, не влияет на оккупацию территорий Украины.
показати весь коментар
12.10.2017 03:12 Відповісти
Цицькадзе жжет .
показати весь коментар
12.10.2017 08:36 Відповісти
да... полная политическая поддержка давно есть . а оружия нет . если можно дать оружие . то я согласен даже пусть дадут по тихому . без рекламы . а то надоело сплошное бла-бла-бла
показати весь коментар
12.10.2017 09:55 Відповісти
наср.ть на что там у них есть. ОРУЖИЕ ГДЕ?
показати весь коментар
12.10.2017 10:05 Відповісти
Сторінка 2 з 2