8582 відвідувача онлайн
10 653 41

ЄСПЛ відмовився від розгляду 12 тис. позовів українських чорнобильців

еспч

Європейський суд з прав людини в Страсбурзі заявив, що не буде обробляти надалі понад 12 тис. позовів українських чорнобильців.

Судді в четвер, 12 жовтня, передали процес у руки Комітету міністрів Ради Європи для того, щоб той знайшов рішення, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

"ЄСПЛ ризикує почати функціонувати як частина української системи правосуддя", - йдеться у заяві.
Суть звернення до ЄСПЛ - відсутність компенсацій українською державою за катастрофу на Чорнобильській атомній електростанції в 1986 році, незважаючи на те, що українські суди ухвалювали, що такі компенсації повинні бути виплачені. Перша скарга чорнобильців була подана в ЄСПЛ ще в 1999 році. На даний момент загальна їх кількість сягнула 29 тис.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Через катастрофу на ЧАЕС постраждали понад 3 мільйони осіб, з них 500 тисяч - діти, - Порошенко

Ще в 2009 році, при винесенні першого вердикті у справі чорнобильців, ЄСПЛ звернув увагу на низку недоліків української системи правосуддя. Страсбурзькі судді тепер не бачать сенсу повторювати своє рішення.
Топ коментарі
+12
Главное, что чем дальше от Чернобыльской трагедии - тем больше всплывает "ликвидаторов".
показати весь коментар
12.10.2017 21:44 Відповісти
+8
Я всегда говорил-нам не к Европе надо,нам надо бороться за свою Европу тут в Украине
показати весь коментар
12.10.2017 21:47 Відповісти
+8
это правда.... у нас на работе управленцы, которые были за несколько десятков километров от Чернобыля, на несколько часов в командировке, получали пенсию, не сравнимую с унизительной пенсией моего отца, который работал на "печке" несколько месяцев...
показати весь коментар
12.10.2017 21:55 Відповісти

Завантаження...