10138 відвідувачів онлайн
6 080 33

В окупованому Криму за минулу добу врятували чотирьох туристів

крым

Врятовані - це переважно туристи, які заблукали.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії, про це повідомляє прес-служба російського управління МНС півострова.

"Вчора о 08:25 в службу порятунку надійшло повідомлення про те, що в районі селища Кацивелі в море відносить надувний човен, на якому - двоє людей... Човен з постраждалими чоловіками (жителями Ялти) відбуксирували на берег. Медичної допомоги вони не потребували", - йдеться в повідомленні.

Інша пригода сталася неподалік від Успенського монастиря в Бахчисарайському районі.

Читайте також: З гори Аю-Даг в окупованому Криму евакуювали туристів із Харкова

"О 13:40 у службу порятунку надійшло повідомлення про те, що двоє людей втратили орієнтири і заблукали, не можуть самостійно знайти дорогу назад, потрібна допомога рятувальників... Врятовані мешканки Красноперекопська медичної допомоги не потребували. Кримські рятувальники провели з ними роз'яснювальну бесіду про правила безпечної поведінки в гірничо-лісовій місцевості", - додали у відомстві.
Читайте також: "Кримські татари не терористи": окупанти в Криму масово затримують активістів, - журналіст. ФОТО

Напередодні в Криму рятувальники допомогли двом туристкам із Донецька, які заблукали в горах.
Перед цим на півострові знайшли в скелях через добу після зникнення 17-річну дівчину .
Організаторів туристичних походів в анексованому Криму зобов'язали інформувати МНС про маршрути пересування, якщо вони можуть бути небезпечними, не пізніше, ніж за 10 робочих днів.
Топ коментарі
+10
Уходили в горы, от руssкого мира, а их спасли. Не повезло.
показати весь коментар
15.10.2017 13:31 Відповісти
+10
тур- проводник гоблин спасает туристоффВ оккупированном Крыму за минувшие сутки спасли четверых туристов - Цензор.НЕТ 2656
показати весь коментар
15.10.2017 13:54 Відповісти
+7
В оккупированном Крыму за минувшие сутки спасли четверых туристов...Лодка с пострадавшими мужчинами (жителями Ялты), - насмешили!
показати весь коментар
15.10.2017 13:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Добре коли все закінчується добре..............
показати весь коментар
15.10.2017 13:29 Відповісти
Так они ж все местные, кроме одного из Донецка.
показати весь коментар
15.10.2017 13:46 Відповісти
После того как, в руках держал трехцветную тряпку и звал на помощь кремлядьского Сцаря, местный это или понаехавший, не имеет значения.
показати весь коментар
15.10.2017 13:53 Відповісти
Skazali morem pahnet, a zadyhalis ot portjanon.

показати весь коментар
15.10.2017 14:18 Відповісти
Уходили в горы, от руssкого мира, а их спасли. Не повезло.
показати весь коментар
15.10.2017 13:31 Відповісти
показати весь коментар
15.10.2017 13:35 Відповісти
Чтобы найти верную дорогу, надо сначала заблудиться
показати весь коментар
15.10.2017 14:03 Відповісти
Ти диви! А я думав, що єдині "туристи", які в Криму "заблукали" - це кацапи!
показати весь коментар
15.10.2017 13:33 Відповісти
В оккупированном Крыму за минувшие сутки спасли четверых туристов...Лодка с пострадавшими мужчинами (жителями Ялты), - насмешили!
показати весь коментар
15.10.2017 13:35 Відповісти
показати весь коментар
15.10.2017 13:36 Відповісти
тур- проводник гоблин спасает туристоффВ оккупированном Крыму за минувшие сутки спасли четверых туристов - Цензор.НЕТ 2656
показати весь коментар
15.10.2017 13:54 Відповісти
Данко, серце згоряє. (С)
показати весь коментар
15.10.2017 14:07 Відповісти
"Туристи", жителі Ялти". На надувному човні пробували прорватись до Туречини.
показати весь коментар
15.10.2017 14:18 Відповісти
Эрдоган опять проучил РФ https://www.youtube.com/watch?v=yX2di7DerZM
показати весь коментар
15.10.2017 13:36 Відповісти
Если жители Ялты поехали в Судак...ЕПТА!!! ДА ОНИ ЖЕ ТУРИСТЫ!!!!
А соответственно тур поток в Крым РАСТЕТ!!!!))))
показати весь коментар
15.10.2017 13:37 Відповісти
вот от куда берутся эти чудные миллионы и миллионы туристов))))
показати весь коментар
15.10.2017 13:40 Відповісти
***Ползут альпинисты на вершину. Бьют крючья, страхуют друг друга. Не раз уже срывались. Наконец-то доползли. Вздохнули облегченно, перекрестились. Открыли рюкзаки, достали пиво, сидят, пьют. И жизнь хороша, и жить хорошо... Вдруг из-за камня показывается сгорбленная старушка с большой кошелкой
- Ребята, бутылочку забрать можно?
показати весь коментар
15.10.2017 13:38 Відповісти
)) 2- http://www.mountain.ru/people/tvorchestvo/2001/u_alpinista/u_alpinista.shtml водника, горника,.. )) жду!ну - соопченийа о 2 спелеологах )) девы йунные среди обох двох, виноваты во всех случаях!
показати весь коментар
15.10.2017 14:01 Відповісти
про крючки и кирогаз?
а еще можно про "завтрак туриста"
показати весь коментар
15.10.2017 14:19 Відповісти
)) а почему бы и нет. primus изобрёл несколько вечных вещей. и сегодня его https://static.bergzeit.de/out/pictures-imago/generated/product/01/df/1200x1200/5006157-001_pic3.jpg кирогаз уже совсем не тот что совковый.
показати весь коментар
15.10.2017 15:07 Відповісти
смешно - заблудились! идите к мосту и все!
показати весь коментар
15.10.2017 13:39 Відповісти
зачем?
показати весь коментар
15.10.2017 13:46 Відповісти
Убежать пытаются с оккупированного острова, а их ловят. Вот и все спасение.
показати весь коментар
15.10.2017 13:46 Відповісти
***
в 2-х местной лодке обычно находятся два загадочных существа,
называющихс - ******** и ********.
показати весь коментар
15.10.2017 13:50 Відповісти
ага
показати весь коментар
15.10.2017 16:30 Відповісти
интересная статья сага о заблудившихся туристах - кацапах просто хочеться еще раз перечитать
показати весь коментар
15.10.2017 13:46 Відповісти
В оккупированном Крыму за минувшие сутки спасли четверых туристов - Цензор.НЕТ 5768
показати весь коментар
15.10.2017 13:55 Відповісти
В оккупированном Крыму за минувшие сутки спасли четверых туристов - Цензор.НЕТ 6387
показати весь коментар
15.10.2017 13:57 Відповісти
В оккупированном Крыму за минувшие сутки спасли четверых туристов - Цензор.НЕТ 9202
показати весь коментар
15.10.2017 13:58 Відповісти
Двое поехали ловить еду в море и двое - насобирать еду в лесу.
Кто-то кого-то поднял с колен.
показати весь коментар
15.10.2017 14:14 Відповісти
Жаль что спасли ну нахрен нам эти новости