Офіцер окупаційних військ застрелив вагітну жінку в Брянці, - ГУР

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ході традиційного брифінгу повідомив речник Міністерства оборони з питань антитерористичної операції (АТО) Андрій Лисенко з посиланням на дані ГУР Міноборони.
"У ці вихідні в Брянці Луганської області офіцер одного з підрозділів так званої 7 окремої мотострілецької бригади другого армійського корпусу застрелив жінку, яка перебувала на четвертому місяці вагітності", - повідомив він.
Раніше повідомлялося, що комбата 3-ї МСБ ЗС РФ на Донбасі Свиридова оголошено в розшук російським командуванням за вбивство.
и папа этой женщины там же служит...
в общем сепары - пусть между собой разбираются...