9561 відвідувач онлайн

Порошенко вніс у Раду законопроект про скасування депутатської недоторканності

порошенко

Президент України Петро Порошенко пропонує парламенту внести зміни до Конституції в частині недоторканності депутатів парламенту.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться на офіційному сайті ВР.
Відповідний законопроект №7203 "Проект Закону про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України)" зареєстровано в українському парламенті у вівторок.
Відповідно до 80 статті Конституції України, депутатам Ради гарантовано депутатську недоторканність: вони не несуть юридичної відповідальності за результати голосування або висловлювання в парламенті та його органах (крім відповідальності за образу чи наклеп), а також не можуть без згоди парламенту бути притягнуті до кримінальної відповідальності, затримані чи заарештовані.
Згідно з текстом законопроекту, статтю 80 Конституції пропонують викласти в такій редакції: "Стаття 80. Народні депутати України не несуть юридичної відповідальності за результати голосування або висловлювання в парламенті та його органах, за винятком відповідальності за образу чи наклеп".
Таким чином, Президент пропонує скасувати норму, згідно з якою депутати не можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності, затримані чи заарештовані без згоди парламенту.
"Закон набуває чинності з 1 січня 2020 року", - сказано в законопроекті.
Топ коментарі
+89
Опять про импичмент забыл.
показати весь коментар
17.10.2017 10:15 Відповісти
+36
Нёс нёс и принёс... потеряв свой импичмент по дороге...
показати весь коментар
17.10.2017 10:19 Відповісти
+32
А разве депутаты его проголосуют? Они же, ворюги и проходимцы ради неприкосновенности и вседозволенности и перлись в раду! Счас сколько поправок внесут, что до конца столетия не разгребут.
показати весь коментар
17.10.2017 10:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Отмена депутатской неприкосновенности?!? Какой хитрый Порошенко. А как же отмена неприкосновенности Президента? Петр Алексеевич хочет остаться единственным неприкосновенным в Украине.
показати весь коментар
17.10.2017 11:32 Відповісти
А чого з 2020-го?! Коли каденція цих "українолюбів" закінчиться?
показати весь коментар
17.10.2017 11:33 Відповісти
Пеця краще ввести Закон в дію з 1 січня 2035, може до того часу Метеорит впаде чи АТО завершиться або океан поглине суходіл....
показати весь коментар
17.10.2017 11:36 Відповісти
...або Міхо на кокаїні поїде
показати весь коментар
17.10.2017 18:12 Відповісти
свинья мечется, но как всегда сраку прикрывает - с 2020))))
показати весь коментар
17.10.2017 11:40 Відповісти
А про процедуру відкликання депутатів в тому Законі прописано? Га?
показати весь коментар
17.10.2017 11:41 Відповісти
Грабли, грабли, грабли .......
показати весь коментар
17.10.2017 11:45 Відповісти
греби, греби, греби... звідси
показати весь коментар
17.10.2017 12:35 Відповісти
по нормам, если проголосуется, когда в силу вступает? при следующем презе?
показати весь коментар
17.10.2017 11:48 Відповісти
с 2020-го. Для следующих депутатов.
Но не ясно, будет ли действовать эта норма при позачерговых выборах?
показати весь коментар
17.10.2017 12:01 Відповісти
О! ТЕПЕРЬ ПОНЯТЕН Т А Й Н Ы Й (!) СМЫЛ ВНЕСЕНИЯ ЗАКОНА ПРО ОТМЕНУ НЕПРИКОСНОВЕННОСТИ...
ЭВРИКА! 2+2=4 !!!
ВИДАТЬ по секретной и неподтверждённой информации НА ОЧЕРЕДИ У "НОГИ ПРАВОСУДИЯ" БЫЛ ребе-пан ПЕТРУХАН!
(ДО РЕЧИ. КАК В ЭТОЙ СТРАНЕ МОЖНО ЗАНИМАТЬСЯ ПОЛИТИКОЙ БЕЗ (!) НЕПРИКОСНОВЕННОСТИ???!!! ЗНАЧИТ УГИЙ ВИТАЛЬОВЫЧ ОТСИДЕЛ "ЗА ДЕЛО"???!!! )
...
показати весь коментар
17.10.2017 13:44 Відповісти
Порошенко внес в Раду законопроект об отмене депутатской неприкосновенности - Цензор.НЕТ 5547
показати весь коментар
17.10.2017 14:49 Відповісти
Хитро, эта власть сможет творить что угодно ещё 2 года а там и так знают что за них не проголосуют.))
показати весь коментар
17.10.2017 11:53 Відповісти
Ну лучше уж так, чем совсем никак.
Я вот только не совсем понимаю эту норму в случае досрочных выборов в ВР. По идее она действовать не будет и на след. досрочный состав.
показати весь коментар
17.10.2017 12:05 Відповісти
Пізно. Тільки розстріли причому негайні врятують Україну. Барига перший повинен бути знищеним.
показати весь коментар
17.10.2017 12:02 Відповісти
У нас с 2003-го, вот уже как почти 15 лет "негайні" спасают Украину.
"Неганим" был Ющенко.
"Неганим" был Януоквич (голосовали за него в пику просравшегося Юща).

"Неганим" стал Порох.

Следующим "Неганим" кто будет?
показати весь коментар
17.10.2017 12:10 Відповісти
шо, капітельманша?
показати весь коментар
17.10.2017 18:38 Відповісти
Канешна, канешна, мордовецвася, немедленно ...
показати весь коментар
17.10.2017 12:37 Відповісти
Товарищ Шоколадный ! А как на счет закона об импичменте ?!?????
показати весь коментар
17.10.2017 12:03 Відповісти
По идее, ВР должны были выставить этот закон в отместку о снятии неприкосновенности.
А так как неприкосновенность будет действовать только для следующего состава ВР. То этим уже пох.
показати весь коментар
17.10.2017 12:07 Відповісти
и без идеи, несколько http://www.pravda.com.ua/news/2017/04/13/7141125/ законопроектов об импичменте уже давно лежат в Раде. только картавый олигофрен их почему-то не выносит на расмотрение
показати весь коментар
17.10.2017 12:18 Відповісти
Зараз по радіо слухав пісню: "голий король, голий король, охрана отмена, охрана отмена, у плохиша від варення мозоль, у кібальчіша ізмєна" щось нагадує у сьогоденні у політиці..
показати весь коментар
17.10.2017 12:44 Відповісти
Президент пропонує скасувати деп. недоторканність...з 2020 року. Пане президенте, не випробовуйте терпіння людей..
показати весь коментар
17.10.2017 13:07 Відповісти
тупо ,юлеботе..
не до Порошенка це.звернення !

а до ВР.
показати весь коментар
17.10.2017 21:22 Відповісти
НАСМЕШКА, ПОСМЕШИЩЕ !!! Ребята гибнут за вас, а вы твари непркосновенные.
показати весь коментар
17.10.2017 13:29 Відповісти
Порошенко бросил в толпу заранее заготовленную косточку. Снятие неприкосновенности через 3 года. .
показати весь коментар
17.10.2017 13:35 Відповісти
Тролі отримали команду вiд куратора ФСБ «мочити» сім'ю Порошенко. З ранку шанувальники «Стекломоя» зневажають батька, в обід клянуть його сина, а ближче до вечора виливають помиї на дружину Петра.
Петру Порошенко вдалося сформувати потужну світову проукраїнську коаліцію, в яку входять сорок країн, починаючи від Японії та Австралії і до США і Канади. Країни-союзниці забезпечують серйозну фінансову і військову підтримку Україні в її боротьбі з росіянами.
Заслуга Президента України полягає в тому, що він не боїться говорити вголос про шалений сатанізм православних громадян Московії і закликає весь світ на боротьбу з російським православним фашизмом для збереження життя на землі.
показати весь коментар
17.10.2017 13:42 Відповісти
Не надо ля-ля, троль шоколадний.
показати весь коментар
17.10.2017 13:58 Відповісти
мені от що цікаво. Чому вони так добре обізнані про різні команди для того скломою про який ведуть мову? І дуже добре обізнані про Ольгіно і скільки там платять. Вони часом не з однієї кишені грошики отримають ольгінці і так звані порохоботи?
показати весь коментар
17.10.2017 14:58 Відповісти
приємно познайомитись, оце чудово коли людина визнає чиїмось себе ботом. А мені і твоя Юля до самої сраки. Зрозумів юлебот?
показати весь коментар
17.10.2017 21:28 Відповісти
зачетный стеб...
показати весь коментар
17.10.2017 14:58 Відповісти
не забывайте отправлять в спам до крестика платных порохососов!
показати весь коментар
17.10.2017 13:51 Відповісти
Только так! Это быдло по другому не понимает. Повылазили тараканы со всех щелей.
показати весь коментар
17.10.2017 16:28 Відповісти
Жаль, что подлое животное гелетеище живое, а пацаны наши в земле лежат. Нет в мире справедливости нихуя!
показати весь коментар
17.10.2017 13:55 Відповісти
Млин, промазал не в ту тему... ну да всё одно верно.
показати весь коментар
17.10.2017 13:56 Відповісти
та тут на какой ветке не обльёшь их грязью не промажашь по любасу
показати весь коментар
17.10.2017 18:54 Відповісти
АБСОЛЮТНО СТАНОВИТСЯ ПОНЯТНЫМ , ЧТО ПОКА С БАНКОВОЙ ПОРОШЕНКО НЕ ВЫНЕСУТ ВПЕРЁД НОГАМИ , ПЕРЕМЕН К ЛУЧШЕМУ НЕ БУДЕТ !
ЖАДНОСТЬ И ЕЩЁ РАЗ ЖАДНОСТЬ СЕГОДНЯ РУЛИТ В СТРАНЕ ! ИСТОРИЯ ИХ НИЧЕМУ НЕ УЧИТ !!!
показати весь коментар
17.10.2017 14:01 Відповісти
Ты же видишь что за народ? 54%! Их первыми вынесут.
показати весь коментар
17.10.2017 16:29 Відповісти
это хорошо. плюс - даешь открытые партийные списки!







показати весь коментар
17.10.2017 14:15 Відповісти
https://www.facebook.com/fulmakht.vadim?hc_ref=ARRrh585x7tBdx-1V_T_3Pu26v6glJLCvEiTxbI8OIEkCoBagjDsjJAxp9Fu9hBy6Xw Фульмахт Вадим

Президент прокомментировал митинг. Самое интересное для меня - тема антикоррупционного суда.
Как и следовало ожидать, президент прикинулся шлангом и попробовал спихнуть ответственность за будущий законопроект на парламент. Тянет резину, короче говоря.
Для тех, кто был очень занят поиском соринок в глазах антикоров и в этой связи "не заметил" обращение Венецианской Комиссии, выкладываю скрины заявления президента и, для сравнения, пресс-релиз ВК от 6 октября: там однозначно указано, от кого ждут законопроект.

В этот раз отпетлять будет сложнее обычного, т.к. именно президент взял ответственность на себя за судебную реформу. Это тебе не ленточки перерезать.
PS вполне очевидно тактическое решение АП по каждому из трех требований:
- движение за отмену депутатской неприксновенности возглавить (на своих условиях, но это детали);
- новый избирательный закон с открытыми списками и без мажоритарки вообще "не заметить", как будто такого требования не существует, он выполнения этого своего предвыборного обещания боится, как огня;
- антикоррупционный суд - будет тянуть резину и отфутболивать на парламент.
Порошенко внес в Раду законопроект об отмене депутатской неприкосновенности - Цензор.НЕТ 5495

Порошенко внес в Раду законопроект об отмене депутатской неприкосновенности - Цензор.НЕТ 8011

Порошенко внес в Раду законопроект об отмене депутатской неприкосновенности - Цензор.НЕТ 9144
показати весь коментар
17.10.2017 15:33 Відповісти
Не обижайте Пецю,он ночами не спит,все деньги тырит,а еще скоро новый кредит от МВФ..
Пожалейте офшорника,подайте копеечку..
показати весь коментар
17.10.2017 16:01 Відповісти
та пішов він
показати весь коментар
17.10.2017 20:21 Відповісти
Гельсінська комісія США: Олігархи захопили Україну, витіснивши некорумповані політсили.

Гельсінська комісія США (Комісія з безпеки і співробітництва в Європі) оприлюднила звіт щодо ситуації в Україні. Зокрема, у звіті йдеться про «внутрішнього ворога» - вкорінену корупцію та олігархічну модель управління державою, яка діє в УкраїніКомісія США з безпеки і співробітництва в Європі оприлюднила звіт щодо ситуації в Україні, в якому, серед іншого зазначено, що корупція не дозволяє Україні стати повноцінною демократією і заважає їй боротись з агресією Росії, пише «https://ukrainian.voanews.com/a/vnutrishny-voroh/4073627.html Голос Америки ».«Олігархи захопили Україну, витіснивши некорумповані політичні партії, і змагаються один з одним, щоб вкрасти українські багатства», - йдеться у прес-релізі звіту.Експерти Гельсінської комісії вважають, що саме олігархи, побоюючись втратити вплив і доступ до ресурсів, створюють основний опір реформам.http://ua.racurs.ua/news-95633-gelsinska-komisiya-ssha-oligarhy-zahopyly-********-vytisnyvshy-nekorumpovani-politsyly
показати весь коментар
17.10.2017 16:46 Відповісти
Двух мнений быть не может.
показати весь коментар
17.10.2017 17:01 Відповісти
пора брать оружие и уничтожать гниль на Банковой и Грушевского... Иначе никак.
показати весь коментар
17.10.2017 18:55 Відповісти
Гельсінська комісія США: Олігархи захопили Україну, витіснивши некорумповані політсили



Юлєчка в тому числі...
показати весь коментар
17.10.2017 21:24 Відповісти
Полу мерами, господин президент, народ вы уже не заткнете. Не пережить вам эту осень- зиму. Огороды убраны.
показати весь коментар
17.10.2017 17:00 Відповісти
З 20го року - це щоб не смішить людей і красти, не поспішаючи.
показати весь коментар
17.10.2017 17:22 Відповісти
А чому так швидко, чому не з 2200 року?..
показати весь коментар
17.10.2017 17:41 Відповісти
Почём нынче в Панаме шоколад !??
показати весь коментар
17.10.2017 17:58 Відповісти
Интересно что теперь будут кукарекать зрадодрочеры как скоро им новые методички подвезут?
показати весь коментар
17.10.2017 18:14 Відповісти
Закон хороший - давно пора лихоимцам на хвост наступить.
Но эти ж твари павешаются в ряд, но низачто не проголосуют такое.
показати весь коментар
17.10.2017 19:07 Відповісти
Коментарі детского садіка тут ..............
показати весь коментар
17.10.2017 19:07 Відповісти
но они не проголосуют
показати весь коментар
17.10.2017 19:50 Відповісти
Для Порошенко с сегодняшнего дня началась эра его личного страха, которая закончится лишь с окончанием его политической жизни и, возможно, эмиграцией.Такое мнение в своем Facebook высказал журналист Станислав Речинский, комментируя протесты в Киеве.

«Потому что самым важным сегодня было то, как силовики реагировали на протестующих. Практически никак не реагировали. Все изменилось. Даже если будет приказ, в чем я очень сомневаюсь, то не найдется желающих подставляться будь-то за шоколадного, будь-то за кого-либо другого. Нет уже тех «элитных псов» Януковича, готовых за надбавки и статус бить и убивать», - написал он.Речинский считает, что депутатам БПП стоило бы задуматься о своем будущем. Неприкосновенность для них давно кончилась по факту.Сегодняшний день по мнению Речинского полезен для Порошенко.«Судя по его речевым оборотам типа «моя армия», «мой план», «я,я,я…..» - у него развился комплекс мессии. А сегодняшний день разрушит, надеюсь, этот комплекс. Напомнит «царю», что его, собственно избрали не по любви или уважению, а по необходимости. Потому как нужно было быстро кого-то избрать для полноценного статуса государства - не более. Вполне себе фиктивный брак и не нужно фантазировать. Лучше вовремя и тихо уйти», - добавил он.
показати весь коментар
17.10.2017 20:57 Відповісти
не реагували ,бо не було на кого реагувати..

на цю в основному всю проплачену "шелупонь" яку вони вже знають у лице ?

коли треба -прореагували -не дозволили кільком провокаторам(Саакашвілі Відмазався від своїх"охоронців" "Кия" і "француза") пронести зброю
показати весь коментар
17.10.2017 21:27 Відповісти
а можна посилання на сторінку у фейсбук?
показати весь коментар
17.10.2017 21:31 Відповісти
вже знайшов сам
показати весь коментар
17.10.2017 21:32 Відповісти
***
Мне жаль это синее небо,
Жаль землю и жизни осколки,
Мне страшно, что сытые свиньи
Страшней, чем голодные волки!
показати весь коментар
17.10.2017 21:03 Відповісти
Yagnichenko 17.10.2017 19:23:00
Порох
...Порох еще тот тролляка 80 лЕвЕла. Вот ХТО главный порохобот!


Порошенко наконец-то прокомментировал масштабную акцию под стенами Верховной Рады: к такой реакции президента сторонники Саакашвили точно не были готовы:
Глава украинского государства Петр Порошенко полностью поддерживает митингующих, которые пришли к Верховной Раде.
показати весь коментар
17.10.2017 21:20 Відповісти
пАРАСЮКУ ВАРТО ЗАСПОКОЇТИСЬ.. вІН ЩЕ РАЗМОЖЕ НАБИТИ МОРДУ гАЛЕТЕЮ.
і нічого йому за це не буде -закон зворотньої сили не має !!!
показати весь коментар
17.10.2017 21:21 Відповісти
если у нас стране 95 % замешано в коррупции , где взять честных ??? люди начните с себя со своих городов , а не орать на каждом шагу о том что это жид порох виновен
показати весь коментар
17.10.2017 21:23 Відповісти
Вот снимут неприкосновенность и можно товарища парасюка по статье хулиганство спокойно на нары привлекать))
показати весь коментар
17.10.2017 21:25 Відповісти
Парасюк не дурак.. тоді він знову буде"нижче трави,тихіше води" ))
показати весь коментар
17.10.2017 21:28 Відповісти
Тоді йому не потрібно буде давати в морду останньому покидьку. Він просто піде в суд і подасть на нього заяву. Це ж просто, як ясень Гілетей. Невже, це так важко зрозуміти? Чи, це дуже не подобається??? Саме тому люди і стоять на Майданах за ПРАВДУ. Ось така фігня, москалятки.
показати весь коментар
17.10.2017 22:00 Відповісти
внести та внес,но во прикол.эти контрацептивы забздят!!!по нашему закону,который точно не для"слуг народа" надо садить 98%.а кто поменяет мерс на сталыпин?я думаю,что не кто.мы сами виноваты в том,выбираем их сами с надеждой в справедливость,а по ходу там как в стране чудес кто попал туда сразу меняется но не в сторону народа а в сторону кармана.жаль,что мы все время на одни и те же грабли наступаем.Шевченко был прав по поводу гетьманщины и колбасы.
показати весь коментар
17.10.2017 21:48 Відповісти
Петя, до, якого 2020-го?? Розум у тебе є? Біжи до 01 грудня 2017-го. Ти бачив сьогодні очі Гелетея, твоїх поліцаїв та твоєї гвардії? Ти не побачив в них ЖАХ??? Люди вже на вулиці. Біжи!!

Петіним нукерам.
Хлопці, ви не є гвардія Порошенка, ви є національна гвардія (поки що з маленької літери). Якщо ви служите Порошенові, то наймайтеся в його обслугу. А от коли ви себе знайдите обранцями у гвардію від НАЦІЇ, то десять разів подумате на якому боці народ, а де є інтереси чиновника.
показати весь коментар
17.10.2017 21:53 Відповісти
На першому році правління потрібно було вивчити Коституцію , і бути гарантом прав людини і громадянина, розділ другий Конституції. Але влада довела народ до зубожіння і косметичні заходи тут не допоможуть. Насувається третій майдан. Порадьтесь з керівництвом МВФ, вони дадуть фахові поради як цоьго майдану не допустити.
показати весь коментар
17.10.2017 21:55 Відповісти
Порошенко полностью поддерживает требования митингующих! Сразу видно кремлевских ботов которым только порошенко и его побег на уме.
показати весь коментар
17.10.2017 21:57 Відповісти
Ну, да... Порох - среди них и толкает такие же речи, как на Майдане. И "Пятий канал" тоже на стороне митингующих??? Петя, беги!!!
показати весь коментар
17.10.2017 22:05 Відповісти
Інакше - як тепер Порох влаштував ручні суди, так буде нєугодних депутатів затримувати коли йому буде треба
показати весь коментар
17.10.2017 22:13 Відповісти
Хелен, ви забули, що разом з недоторканністю депутатів та суддів плине у Лєту недоторканність і президента. І в нього почнеться нова ера. Ера зоконодавчого ІМПІЧМЕНТА. Ось чого боїться Порохло і його свиняче корито. Ось чому він недоторканність буде гальмувати до самих своїх кісток на п"ятах. Ось чому його смоктальники будуть робити те ж саме.
показати весь коментар
17.10.2017 22:23 Відповісти
Спочатку має бути закон про імпічмент Президента (як це мало бути і обіцялось Пецею), і лише потім - про зняття недоторканності депутатів у разі карних справ
показати весь коментар
17.10.2017 22:16 Відповісти
Молодець. А тепер зрозумійте чому Порохло не хоче цього робити?
показати весь коментар
17.10.2017 22:27 Відповісти
охиндовского увольте
показати весь коментар
17.10.2017 22:41 Відповісти
Неприкосновенный депутат это как неприкасаемый индус, только наоборот.
показати весь коментар
18.10.2017 00:29 Відповісти
Спочатку має бути прийнято Закон про порядок мпічменту Президента ( про що Пєця обіцяв також), і лише потім - про зняття недоторканості депутатів, і не в редакції Президента (що сьогодні внесена до Верховної Ради), яка дозволятиме Порошенку затримувати "неугодних" йьому депутатів коли йому буде потрібно - як сьогодні, наприклад, щоб не змогли потрапити на акцію.
Проект Закону про порядок імпічменту Президента України був внесений до Верховної Ради і зареєстрований ще 28.11.2014 з датою винесення на засідання 15.09.2015 - так і не був включений до порядку денного - Порох постарався

Теперечки суди та судді у Пороха ручні, а після прийняття закону про зняття недоторканості депутатів в редакції Пороха та без прийняття порядку імпічмента Президента - і депутати повністю будуть ручні
- Рошен руліт

а Наєм йому підігрує - навіть не згадує про відсутність Закону про порядок імпічменту
показати весь коментар
18.10.2017 00:29 Відповісти
Депутаты в законе: Порошенко внес в Раду проект закона об отмене депутатской неприкосновенности.
показати весь коментар
18.10.2017 00:36 Відповісти
тааак... надо ставить на голосование. иначе - майдан
показати весь коментар
18.10.2017 00:44 Відповісти
Да вы хотя бы прочтите этот закон,он ни о чём.
показати весь коментар
18.10.2017 13:01 Відповісти
Сторінка 3 з 3