10571 відвідувач онлайн
32 634 172

У гаражі прихильника Семенченка виявлено арсенал зброї, - Шкіряк. ФОТОрепортаж

Правоохоронці вилучили арсенал зброї у чоловіка, який має безпосередній стосунок до батальйону Донбас.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Facebook написав радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.
"Сьогодні в рамках кримінального провадження та проведення оперативно-слідчих заходів співробітники Нацполіції та СБУ провели санкціонований обшук у гаражі громадянина М, який має безпосередній стосунок до формування Костянтина Грішина (Семен Семенченко. - ред.). У ході обшуку вилучено арсенал зброї:
Автомат АКС, 5 бойових гранат РГД-5, цинковий ящик патронів калібру 5.45".
Шкіряк також пообіцяв більше інформації пізніше і додав: "Учора охоронці Сакверілідзе, сьогодні соратники Грішина. Мабуть, до мирних акцій протесту готувалися, чи не так?..."

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У сутичках під Радою постраждав один поліцейський: мітингувальники розламали кілька секцій огорожі та металошукачів, - МВС. ФОТОрепортаж


У гаражі прихильника Семенченка виявлено арсенал зброї, - Шкіряк 01У гаражі прихильника Семенченка виявлено арсенал зброї, - Шкіряк 02У гаражі прихильника Семенченка виявлено арсенал зброї, - Шкіряк 03У гаражі прихильника Семенченка виявлено арсенал зброї, - Шкіряк 04У гаражі прихильника Семенченка виявлено арсенал зброї, - Шкіряк 05У гаражі прихильника Семенченка виявлено арсенал зброї, - Шкіряк 06У гаражі прихильника Семенченка виявлено арсенал зброї, - Шкіряк 07
Топ коментарі
+54
Целый спецназ припёрся на один гараж. Участкового было недостаточно для шоколадного спектакля. Ловили бы так спецназом Медведчука и сепаров на границе.
показати весь коментар
17.10.2017 17:58 Відповісти
+44
А у Пашинского пистолет уже изъяли или отстреливать ноги избирателям это в Украине норма?
В гараже у сторонника Семенченко обнаружен арсенал оружия, - Шкиряк - Цензор.НЕТ 7507
показати весь коментар
17.10.2017 17:54 Відповісти
+39
А у сторонника Шкиряка тоже посмотрите
показати весь коментар
17.10.2017 17:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Глядя на рыло морды "советника" вонючего армяшки, не отмеченное интеллектом, понимаешь, что с таким министром а тем более с таким "советником" система МВД просто обречена на К Р А Х. Что эта свора дебилов и реализует на практике.
показати весь коментар
17.10.2017 18:10 Відповісти
Да ладно, арсенал... это вы с обыском у Пашинского не были
показати весь коментар
17.10.2017 18:11 Відповісти
У него и его супружницы разрешение есть.
А тот "Оплот" наградной в гараже - на сына оформлен. Права и техпаспорт имеются с подписью авакяна.
показати весь коментар
17.10.2017 18:12 Відповісти
Эти ,что находят-Шкиряки с Пашинскими , "Фаинами" оружие вывозили на продажу- под прикрытием руснявых капитанов,которых в конце мочили...
показати весь коментар
17.10.2017 18:19 Відповісти
О, я их узнаю. Они уже в другом фильме снимались
показати весь коментар
17.10.2017 18:13 Відповісти
Как источник оружия, так и Шкиряк, при чём полный шкиряк!
Считаю это провокацией!
показати весь коментар
17.10.2017 18:57 Відповісти
шкиряк! а ти мотався в азию на госсамолете с чудохой...так она твоя сторонница и проб..дь.
показати весь коментар
17.10.2017 18:13 Відповісти
гришин мразота кацапская..еще та
показати весь коментар
17.10.2017 18:15 Відповісти
мужик может и имеет отношение к " Донбассу" а вот Семенченко по моему нет . так чисто попиарился в 14-ом что бы в Раду пролезть
показати весь коментар
17.10.2017 18:15 Відповісти
хорошо бы если эти два козла зорян и шкиряк пояснили нам раздачу ТЫСЯЧ(!) стволов господином аваковым, случайным людям и приближенной челяди?!
показати весь коментар
17.10.2017 18:15 Відповісти
Шкиряки, смотрите не про_срите очередной склад боеприпасов.....гоняясь за Семенченко
показати весь коментар
17.10.2017 20:05 Відповісти
хоть и не нравится мне этот "подрывник туалетов", но надеюсь, понятые были, и не из военных в штатском...
показати весь коментар
17.10.2017 18:16 Відповісти
Які ще понятиє ?? Не смішить
показати весь коментар
17.10.2017 18:36 Відповісти
знову імітація, накиданий старий хлам. Брехуни срані, ворюги, ********* лайно, нікчеми, зрадники!
показати весь коментар
17.10.2017 18:18 Відповісти
Щёл бы он в свой Непал, проку было бы больше....
показати весь коментар
17.10.2017 18:18 Відповісти
Щось шмурдяк не байдужий до грузинів - то замовив гіві, то підповзає тепер до Саакішвілі та Сакварелідзе. Якесь опудало, що грузин лякає.
показати весь коментар
17.10.2017 18:20 Відповісти
Можно было на гараже написать "прыхыльнык Семенченка" и показать тайник со спрятанный тетрадкой "План покушения на Лешу Гончаренко"
показати весь коментар
17.10.2017 18:22 Відповісти
показати весь коментар
17.10.2017 18:27 Відповісти
...уже побрили
В гараже у сторонника Семенченко обнаружен арсенал оружия, - Шкиряк - Цензор.НЕТ 3241
показати весь коментар
17.10.2017 18:23 Відповісти
А это случайно гараж не самого шмурдяка? Сегодня катмандинский очень активен и дает комментарии космической глупости, вот что значит один раз встретиться с ЙЕТИ на джамалунге!
показати весь коментар
17.10.2017 18:24 Відповісти
Ви із Зоряном вдвох не хочете перепочити фігню нести?
показати весь коментар
17.10.2017 18:24 Відповісти
Ну я так понимаю, там нашли визитку Семенченко с подписью - маему дарагому саратнику
показати весь коментар
17.10.2017 18:26 Відповісти
А тепловизор нашли?
показати весь коментар
17.10.2017 18:28 Відповісти
"Интенсивность взрывов на крупнейшем складе боеприпасов в Винницкой области значительно уменьшилась. Об этом заявил советник министра внутренних дел Украины Зорян Шкиряк" СКДАДЕ!!! И теперь " В гараже у сторонника Семенченко обнаружен арсенал оружия, - Шкиряк. " Объяснил бы ему кто-то что арсенал это на очень много больше чем склад
показати весь коментар
17.10.2017 18:28 Відповісти
НЕВЕРЮ.
показати весь коментар
17.10.2017 18:30 Відповісти
Імена, призвища,явки? Конкретика ? Набридли провокації від казнокрада !!!
показати весь коментар
17.10.2017 18:32 Відповісти
без этих двух клоунов Зоряна и Шкиряка наше МэВэДэ бы сдохло.... Шо ни "новость" то или Шкыряк или Зорян.......везде успевают........
показати весь коментар
17.10.2017 18:32 Відповісти
А вот Пашинский - не сторонник Семенченко .
Поэтому он может не только хранить , а и пострелять по людям .
Как всё относительно , однако .
показати весь коментар
17.10.2017 18:34 Відповісти
Який міністр - такий і "радник". Рибак рибака бачить здалека. Два чоботи - пара. Яке їхало - таке й здибало )))
показати весь коментар
17.10.2017 18:38 Відповісти
А ракеты стингер были? Значит не арсенал. шкурка опять воняет.
показати весь коментар
17.10.2017 18:39 Відповісти
Шкряка не попускает, козлина
показати весь коментар
17.10.2017 18:40 Відповісти
Ну во-первых - это не автомат АКС или АКСМ, а АКС-74. Ну и все остальное - сомнительно.
показати весь коментар
17.10.2017 18:43 Відповісти
Боже!Якi ви предсказуєми
показати весь коментар
17.10.2017 18:45 Відповісти
Нашли 17 числа. Пропаганда. Не верю. Такое ощущение, что янык просто надел скальп пороха. Ничего не поменялось. Те же ублюдки и те же приколы.
показати весь коментар
17.10.2017 18:45 Відповісти
как кстати. новость такой же достоверности, как самоубийство сашко музычко со скованными руками. эти суки хуже овощных
показати весь коментар
17.10.2017 18:49 Відповісти
Шкиряк делает из мухи слона. То, что среди сторонников ЛЮБОГО политика есть неадекватные люди, совершенно не значит, что этот политик виноват. По логике Зоряна, Если у друга Шкиряка, допустим, найдут оружие, то Шкиряк тоже против мирного решений проблем в стране? Так далеко можно зайти.
показати весь коментар
17.10.2017 18:49 Відповісти
Арсеналом это сложно назвать
Скорее-велики глаза у страха ))
показати весь коментар
17.10.2017 18:51 Відповісти
щоб осиротіли декілька українських матерів та дітей - вистачить.
показати весь коментар
17.10.2017 21:15 Відповісти
Напевне "власник арсеналу" так і сказав: "...я имеею непосредственное отношение к формированию Константина Гришина и являюсь сторонником Семена Семенченко, а также сторонником ИГИЛ, УНСО, ТАЛИБАН, ИРА и еще чего нибудь..."
А раніше СБУ кожного тижня звітувала, що знаходили схрони зброї - так це теж "отношение к формированию Константина Гришина"?
показати весь коментар
17.10.2017 18:51 Відповісти
Та прям арсенал. То кто-то себе на черньій день припас.
показати весь коментар
17.10.2017 18:54 Відповісти
Схрон ФСБУ пішов по рукам
показати весь коментар
17.10.2017 18:54 Відповісти
Сами подбросили и сами нашли, дЭбилы - думают люди им поверят.
показати весь коментар
17.10.2017 18:55 Відповісти
Кто верит этой брехливой шкире....я НЕТ.
показати весь коментар
17.10.2017 18:59 Відповісти
Ужас, а позавчера
https://censor.net/photo_news/459341/sbu_predotvratila_vozmojnuyu_provokatsiyu_na_massovyh_aktsiyah_v_kieve_17_oktyabrya_fotoreportaj
И как доказательство тоже были фотки, вот одна из них
В гараже у сторонника Семенченко обнаружен арсенал оружия, - Шкиряк - Цензор.НЕТ 4753
И собственно вопрос, где сейчас солярка по 22 грн, такая цена была как минимум месяц назад.
показати весь коментар
17.10.2017 19:06 Відповісти
Тепер ці виродки почнуть підкидати активу Майдану зброю і волати з продажних гнилих каналів про "провокацію"... Кажись вони дограються в нквд, отримають справжню ОУН...
показати весь коментар
17.10.2017 19:18 Відповісти
А все тому що шеколадні ідіоти Хочуть перелякати народ Мовляв дивіться у них зброя Не розуміють удоди жо вони довели людей до такого стану Коли навіть старенька пенсіонерка піддтримає того хто має зброю проти цієї ж....ви
показати весь коментар
17.10.2017 20:00 Відповісти
та ви шо, звісно ні, треба тягти побільше зброї на Майдан, під Раду, стріляти там, лити кров, і побільше, вбивати. Тільки там, бо війни ж в нас немає.. То треба маленьку війнушку у середмісті Києва влаштувати.. Ото гарно буде.
показати весь коментар
17.10.2017 21:13 Відповісти
зоРян і шкІрЯк спєшат на помощь?, так!
показати весь коментар
17.10.2017 19:40 Відповісти
Схрон с оружием и боеприпасами обнаружен правоохранителями в Киеве, - Аброськин. ФОТОрепортаж+ВИДЕО

https://censor.net/news/459553/**********************************************************************************************

цензор таких совпадений не бывает а вам рекомендую просто дополнять новость а не умножать ее на двое
показати весь коментар
17.10.2017 19:45 Відповісти
И, конечно, личность без роду, без племени, без имени и фамилии #семенченко ни при чем...
показати весь коментар
17.10.2017 20:03 Відповісти
Примитивны, как амебы. И предсказуемы. Сегодня этих Зорянов со Шкиряком слишком много.
показати весь коментар
17.10.2017 20:20 Відповісти
А в это время в гараже Шкиряка обнаружили...
показати весь коментар
17.10.2017 20:39 Відповісти
Суки,не шкіртесь по гаражам,а йдіть охороняти склади зі зброєю!дебіли!
показати весь коментар
17.10.2017 20:48 Відповісти
хряк Тоха вже не в тренді. на арені нашого шапіто новий клоун - Недопалок.
показати весь коментар
17.10.2017 20:52 Відповісти
Ну нашли оружие у сторонника Семенченко и что? Что в этом плохого?
показати весь коментар
17.10.2017 21:05 Відповісти
Вот интересно а что это за работа такая "советник министра", по пристраивались уроды и советуют за наши деньги.
показати весь коментар
17.10.2017 21:09 Відповісти
потвора гідроцевальна..
Так само, як і рік тому семенченко прути залізні та палки на Майдан притяг.
показати весь коментар
17.10.2017 21:10 Відповісти
А ентот чел сторонник только Семенченка??

И все-больше никого не сторонник??
А можт он еще сторонник укр конституции,
порошенка.
папы римского,
...??
показати весь коментар
17.10.2017 21:58 Відповісти
нє , тіко Семенченка , тіко його любе
показати весь коментар
18.10.2017 07:18 Відповісти
В гараже у сторонника Семенченко обнаружен арсенал оружия, - Шкиряк - Цензор.НЕТ 1879
показати весь коментар
17.10.2017 22:03 Відповісти
Я не понял Тоха в запое? Шкуряк раскукарекался прям феерия разоблачений!
показати весь коментар
17.10.2017 22:06 Відповісти
ЗОРЯН ***** !!!
ЗНАЕШЬ ЧТО ОБЪЕДИНЯЕТ ВСЕ ТВОИ СООБЩЕНИЯ !!!
ТОЛЬКО ОДНО !!!
ЭТО ТО ЧТО ***** ВАШИХ СТОРОННИКОВ НЕТ !!!
еть кто угодно, плохие хорошие, злые, добрые, агрессоры,банддиты и охраннинки,
ТОЛЬКО НА ВАШЕЙ СТОРОНЕ НИКОГО !!! НЕТ СТОРОННИКОВ !!!
показати весь коментар
17.10.2017 22:46 Відповісти
эташ какими нужна быть тупыми и банальными (сафками), штап наполнам сирьйозе задвигать народу такие залипухи галимые!
показати весь коментар
18.10.2017 00:43 Відповісти
Ааа , зорян на рахунок цього інциденту що каже ?
показати весь коментар
18.10.2017 07:15 Відповісти
Сторінка 2 з 2