5251 відвідувач онлайн
2 913 17

Прапорщик ЗСУ на Вінниччині торгував набоями і вибухівкою, - прокуратура

боеприпасы патроны гранаты

Співробітники військової прокуратури Вінницького гарнізону Центрального регіону України спільно з оперативними співробітниками Управління Служби безпеки України в області 17 жовтня викрили прапорщика Збройних сил України під час збуту боєприпасів і вибухових речовин.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби військової прокуратури Центрального регіону України.
Зазначено, що близько 21:00 правоохоронці задокументували факт збуту прапорщиком набоїв калібру 5,45 мм (263 штуки), а також саморобного вибухового пристрою задля подальшого застосування цих боєприпасів проти громадян.
Військова прокуратура Вінницького гарнізону проводить першочергові слідчі дії. Військовослужбовця ЗСУ затримали відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, вирішують питання про обрання йому запобіжного заходу.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Під час одержання хабара $ 3 тисячі затримано полковника Генштабу, - військова прокуратура. ФОТО
Топ коментарі
+4
Интересно, возможно ли такое в армии Израиля, или США, например... ****, ну что за уродский совковый менталитет. Все вокруг колхозное, все вокруг мое.
показати весь коментар
18.10.2017 10:29 Відповісти
+3
А чем ему торговать,картошкой и икрой?
показати весь коментар
18.10.2017 10:27 Відповісти
+3
може цукерками рошен зі знижкой чоколадного
показати весь коментар
18.10.2017 10:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А чем ему торговать,картошкой и икрой?
показати весь коментар
18.10.2017 10:27 Відповісти
може цукерками рошен зі знижкой чоколадного
показати весь коментар
18.10.2017 10:33 Відповісти
та да , , странные прокуроры , , шо охраняю - то и продаю ,,,
показати весь коментар
18.10.2017 10:51 Відповісти
Интересно, с кого он пример брал?
показати весь коментар
18.10.2017 10:28 Відповісти
со старших по званию естественно.
показати весь коментар
18.10.2017 10:32 Відповісти
Неужто с главнокомандующего? А может и правильно, боеприпасы в Украине так или иначе взрывают.
показати весь коментар
18.10.2017 10:33 Відповісти
Интересно, возможно ли такое в армии Израиля, или США, например... ****, ну что за уродский совковый менталитет. Все вокруг колхозное, все вокруг мое.
показати весь коментар
18.10.2017 10:29 Відповісти
Вот потому и джавелины не дают - продадут нахер, да еще и сепарам. Молодцы, мля. Так держать.
показати весь коментар
18.10.2017 10:31 Відповісти
Прапорщик, за миниторговлю, ответит...А вот, кто за взрывы арсеналов ответит? Стрелочников найдут?
показати весь коментар
18.10.2017 10:32 Відповісти
…несколько лет тому назад, после того как медицинская комиссия признала Швейка идиотом, он ушел с военной службы и теперь промышлял продажей собак… (с)
показати весь коментар
18.10.2017 10:33 Відповісти
самодельного взрывного устройства с целью дальнейшего применения этих боеприпасов против граждан.(с). Так написано, что кажется- против гражданских лиц, верно? А вдруг- всё не так?! И вовсе не против гражданских. Как всю цепочку раскрутили быстро! Профи работают.
показати весь коментар
18.10.2017 10:34 Відповісти
тяжело в деревне без нагана
показати весь коментар
18.10.2017 10:35 Відповісти
если девки есть , еще ничего ,,,
показати весь коментар
18.10.2017 10:52 Відповісти
все равно лоси и неопознанные космические аппараты сожгут, так пусть хоть прапор немного заработает.
показати весь коментар
18.10.2017 10:43 Відповісти
Не оправдываю,но жтого точно посадят.А замминимтра ,укравшего миллионы-нет!
показати весь коментар
18.10.2017 10:53 Відповісти
Так это оказывается "прапорщик" склады поджог, чтоб скрыть хищение 263-х патронов...
показати весь коментар
18.10.2017 14:19 Відповісти
а может он патриотам продавал. надо же честным себя защищать от бандитов.
показати весь коментар
18.10.2017 22:10 Відповісти