3708 відвідувачів онлайн

ДТП у Харкові з численними жертвами сталася через порушення правил дорожнього руху, - Нацполіція

дтп харьков
Про це заявив начальник ГУ Нацполіції в області Олег Бех, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"На перехресті вул. Сумської і провулка Мечникова автомобіль Lexus RX під керуванням 20-річної дівчини, рухаючись на заборонений сигнал світлофора, скоїв зіткнення з автомобілем Volkswagen Touareg під кермуванням чоловіка 49 років. Унаслідок зіткнення Lexus вилетів на тротуар вул. Сумської і скоїв наїзд на 11 пішоходів, 5 з яких загинули на місці (4 дівчини і молодий хлопець), інших доставили в медустанови", - сказав О. Бех журналістам пізно ввечері в середу.
Він уточнив, що одна з постраждалих - вагітна жінка. За його словами, двоє постраждалих - у вкрай важкому стані.
О. Бех повідомив також, що шоферку Lexus затримали відповідно до ст. 208 КПК України, вона проходить медичний огляд. ДТП розслідують за ч. 3 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху, внасідок якого загинули кілька людей) КК України.
Відповідаючи на уточнювальне питання, чи розглядає поліція версію теракту, О. Бех сказав: "Ні, таку версію ми не розглядаємо".

Як повідомляли, в середу ввечері по вул. Сумська в Харкові сталася аварія. За попередньою інформацією, позашляховик Lexus в'їхав у натовп людей. За попередніми даними, унаслідок аварії 6 людей загинули, 5 мають травми різного ступеня тяжкості. Водія позашляховика (20-річну дівчину) вже затримано.
Топ коментарі
+26
Уже есть результаты: следов алкоголя и наркотических веществ в крови не обнаружено. Это при том, что свидетели говорят, что девушки были в состоянии алкогольного опьянения.
показати весь коментар
19.10.2017 01:26 Відповісти
+26
ахахахах ты в своем уме? какое осведетельствование.. какие 20 лет. Она откупиться и 2 мес за решеткой не отсидит. Это давно уже прошли были уже мажоры за рулем дтп с жертвами не раз. Никто не сел.
показати весь коментар
19.10.2017 01:44 Відповісти
+23
Привет от Толстошеева.
ДТП в Харькове с многочисленными жертвами произошло из-за нарушения ПДД, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 4349
показати весь коментар
19.10.2017 03:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Как сообщили в патрульной полиции, Зайцева на месте прошла освидетельствование, которое показало отсутствие алкоголя или наркотиков в крови.
показати весь коментар
19.10.2017 08:02 Відповісти
Попадаешь в ту же Прльшу,которая была вместе с нами в совке,,там совсем другой мир,никто с места не двинится,когда перед тобой красный свет,будь ты пешеходом или за рулем,даже в самом задрыпаном селе пешеход стоит перед красным светом,хотя автомобиль там проедет раз в час,у нас же бегут под колеса где попало и как вздумается,...затем садятся за руль и так же ездят. Про мажоров,я уже молчу,это каста неприкасаемых тел,они вообще считают,что мир только для них создан.
показати весь коментар
19.10.2017 08:13 Відповісти
Иномарки в Украине следует запретить. Есть же безопасные Ланосы и Богданы.
показати весь коментар
19.10.2017 08:17 Відповісти
Родственники этих погибших должны добиваться для убийцы наказания, что бы никто не смог отмазать.
показати весь коментар
19.10.2017 08:19 Відповісти
П'ЯТЬ !!! П'ять людей, молодих, вбила одна дебілка, вилупок сім'ї, яка займається черметом, батько дебілки чи то власник цієї монополії, чи то співвласник... Там і бики з автоматами, там і зв'язки з лугандоном, там і чорна торгівля, мабуть і з окупантом теж... Дебілка не була п'яна, ця погань просто одночасно була в інтернеті... Неслась по центру міста на велечезному джипі, НА ЧЕРВОНЕ СВІТЛО і в той же час сиділа в інтернеті... А само головне, це те, що по словам її співкурсників з Каразіна (університет), ця дебілка їздила так ВЕСЬ ЧАС, і вже неодноразово була на грані такого дтп... Це цій ВИРОДЦІ ПОДОБАЛОСЬ... Ця дебілка НАВМИСНО ТАК ЇЗДИТЬ....
показати весь коментар
19.10.2017 08:27 Відповісти
противно смотреть на этих сучек на сараях(((паркуются с таким "размахом",передралась с одной такой((((родни набежало,в тюрьму обещали посадить(((твари ((( родственникам погибших--стойкости,раненым--наискорейшего выздоровления,очень-очень сочуствую,воевать с этой сворой нелегко((((сил им(((
показати весь коментар
19.10.2017 08:34 Відповісти
тем более с правосудием.
показати весь коментар
19.10.2017 08:44 Відповісти
Так вот и определились с виновными... Во всем виноваты ПДД...
показати весь коментар
19.10.2017 08:37 Відповісти
это жесть лексус как бульдозер покрошил людей.....
ДТП в Харькове с многочисленными жертвами произошло из-за нарушения ПДД, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 7216

ДТП в Харькове с многочисленными жертвами произошло из-за нарушения ПДД, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 4894
показати весь коментар
19.10.2017 08:39 Відповісти
Эту су.ку казнить нужно и ее папашу сепара .
показати весь коментар
19.10.2017 08:49 Відповісти
Казлы которые им жить мешают.
показати весь коментар
19.10.2017 09:12 Відповісти
То може ти і м'яса не їси?(с)
показати весь коментар
19.10.2017 09:06 Відповісти
тогда понятен фатализм в настроении...
Кровь убитых помидоров по ночам не мучает?
показати весь коментар
19.10.2017 09:21 Відповісти
Звідки Ви знаєте про якийсь "той суд"? Я Вам не вірю.
показати весь коментар
19.10.2017 10:29 Відповісти
Все эти послесмертные суды придуманы для успокоения и управления толпой. В Бога можно верить, можно быть атэистом, но иметь голову на плечах для критического мышления.
показати весь коментар
19.10.2017 10:56 Відповісти
Есть фото с видеокамер где люди стоят на переходе. Им горит красный. Тогда овца на зеленый шоле ехала
показати весь коментар
19.10.2017 09:05 Відповісти
Надо хорошо провести следствие кто виновен-а то набросились на девушку.Может тормоза отказали или еще что то.
показати весь коментар
19.10.2017 09:12 Відповісти
кто бы сомневался... я думаю причина трагедии намного проще, у ее папы, 20 лет назад, неудачно порвался презерватив...
показати весь коментар
19.10.2017 09:19 Відповісти
та да, конечно, у дорогих лексусов, как правило, отказывают тормоза, а их водилам неожиданно становится плохо
показати весь коментар
19.10.2017 19:45 Відповісти
Ссылкой не поделитесь?
показати весь коментар
19.10.2017 09:45 Відповісти
за таурег забыли в порыве гнева-он её в бочину слева протаранил, так что даже если оба ехали на жёлтый, то можно сказать , что на перекрёстке встретились два дурака (дурак и дура)...
показати весь коментар
19.10.2017 10:19 Відповісти
Не справедлива что эта скотина будет и дальше жить
показати весь коментар
19.10.2017 09:12 Відповісти
Всем спокойно- у нас есть полиция и суд-без ваших глупых комментов разберутся что к чему.
показати весь коментар
19.10.2017 09:14 Відповісти
троллинг - брутал...
показати весь коментар
19.10.2017 09:19 Відповісти
это верно,про спокойствие((( коллегу сбила машина с крученым водилой,пострадавший кипишевал по-началу,искал защиты у полиции--на второй год перетаскивания папок из кабинета в кабинет стал спокойнее)))
показати весь коментар
19.10.2017 09:24 Відповісти
Суд в конце концов поставит точку в этом деле. Суд и только суд.
показати весь коментар
19.10.2017 09:16 Відповісти
Мені ніякий СУД не потрібен щоб зрозуміти, хто винен! У мене для цього є власні очі, а мої очі бачуть на відео, що ця курва на лексусі із швидкістю за межами нормального зносить людей і вбиває їх! Якби ця тварина їхала як вс інормальні водії, то люди б не загинули! А Суди ми і так знаємо як працюють у нас - у кого більше бабла, той і правий!!!
показати весь коментар
19.10.2017 12:50 Відповісти
https://censor.net/news/459726/politsiya_obnarodovala_imena_i_vozrast_jertv_dtp_v_harkove ...
а фамилию ее папы и место его работы, почему до сих пор не обнародовали?
показати весь коментар
19.10.2017 09:20 Відповісти
Постанова суда --- Толпе ***** толпіться....бо Лєксусам нема де проїхати.
показати весь коментар
19.10.2017 09:23 Відповісти
В таких делах точку ставит суд господина Линча. Всё остальное фигня.
показати весь коментар
19.10.2017 10:02 Відповісти
Сторінка 2 з 2