9428 відвідувачів онлайн

Муфтіят АР Крим офіційно зареєстровано на материковій Україні

татары крымские

Духовне управління мусульман Автономної Республіки Крим офіційно зареєстровано на території материкової України.

Про це повідомив муфтій управління Айдер Рустемов 19 жовтня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

"Ми працювали і працюємо, вже здійснили багато проектів. Але з реєстрацією нам відкриваються нові можливості для ведення міжнародної діяльності, як юридична особа. Є можливість увійти в міжнародні ісламські організації, брати участь у міжнародних ісламських конференціях, займатися задоволенням потреб вірян - паломництво або мале паломництво - це все господарська діяльність на міжнародному рівні, і має бути в правовому полі", - зазначив Рустамов.
Духовне управління мусульман Криму після анексії півострова Росією 2014 року припинило координувати свої дії з Меджлісом кримськотатарського народу. Управління зареєструвалося заново відповідно до російського законодавства, як Духовне управління мусульман Криму і Севастополя (ДУМКС).
На засіданні координаційної ради Світового конгресу кримських татар 16 - 17 січня в Генічеському районі Херсонської області було вирішено створити Муфтіят на материковій частині України. Ініціатива його створення виникла з того моменту, як кілька тисяч кримських татар були змушені переїхати на материкову частину України.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": На мусульман у Криму тиснуть через відмову співпрацювати з російською владою, - Ісмагілов

19 листопада 2016 року представники 14 релігійних кримськотатарських громад на з'їзді в Києві створили муфтіят.
Топ коментарі
+4
Таки да! Как Сочи летней столицей СССР
показати весь коментар
19.10.2017 19:55 Відповісти
+4
Татарам в Україні взагалі немає що робити!!! Вони мають свою історичну Батьківщину і хай там пропонують свої послуги расєянам...
показати весь коментар
19.10.2017 20:00 Відповісти
+3
…. а теперь Крым - это захолустье
бедного Южного федерального округа (Астрахань, Волгоград, Ростов-на-Дону - уверенно
лидирующие в топ-10 самых бедных городов россии с населением более 500 тыс.
человек в 2015 году)… отобрать автономию и заявить, что это во благо - это как одеть
ошейник и заявить, что это для твоего блага, чтоб ты не потерялся. ….привет "кормильцам"
из ДаунБасса… будут получать бабки в порядке очереди от глав округа, а не как
было в Украине: автономия, свой парламент и т.д….
показати весь коментар
19.10.2017 19:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
…. а теперь Крым - это захолустье
было в Украине: автономия, свой парламент и т.д….
показати весь коментар
19.10.2017 19:45 Відповісти
Крим завжди був захолустям, і те, що він став російським - провина України щонайперше.
показати весь коментар
19.10.2017 19:47 Відповісти
согласен , що провина , , , но захолустье - не согласен , , , вспомните . , ЯЛТА была .ЛЕТНЕЙ СТОЛИЦЕЙ .Украины . !!!
показати весь коментар
19.10.2017 19:52 Відповісти
Таки да! Как Сочи летней столицей СССР
показати весь коментар
19.10.2017 19:55 Відповісти
Скучный ты, Имен. И методичка твоя старая
показати весь коментар
19.10.2017 20:02 Відповісти
Провина України?!))) а татари кому сиділи по норах?! раз вискочили до Ради криму а потім поховалися і сиділи спостерігаючи що станеться з їх ніби то батьківщиною...
показати весь коментар
19.10.2017 20:39 Відповісти
,,, толку , с того ? , , крым прошляпили , , теперь все будет долго и сложно , , крымским вопросом необходимо было заниматься лет десять назад , , отслеживать настроения , и так далее ,,, , а щас похоже на махание кулаками после драки ,,,
показати весь коментар
19.10.2017 19:50 Відповісти
Не-а, братуха, не угадал. Крым в 2000-е стал проблемой, тогда уж там начались тряски... Им природой (творцом) уготовано было "прошляпиться", либо они глисты в теле организма, либо клетки этого самого организма- определить таким образом...
показати весь коментар
19.10.2017 20:00 Відповісти
Хорошо бы на границе с Крымом татарам выделить земли для военных поселений.
показати весь коментар
19.10.2017 19:56 Відповісти
Татарам в Україні взагалі немає що робити!!! Вони мають свою історичну Батьківщину і хай там пропонують свої послуги расєянам...
показати весь коментар
19.10.2017 20:00 Відповісти
я смотрю ты по части услуг расеянам большой специалист.
показати весь коментар
19.10.2017 20:37 Відповісти
не більший за старого коняку і його татар...
показати весь коментар
19.10.2017 20:41 Відповісти
с этой проблемой ещё предстоит решить проблему по существу.. и лучше начинать сейчас..
показати весь коментар
19.10.2017 19:57 Відповісти
Заблукав, москалику?
показати весь коментар
19.10.2017 20:02 Відповісти
Кто знает?.Судетские немцы !938 - 1945 г.г. что и вата в Крыму - имплантанты совка и раши. и финал будет такой же
Муфтият АР Крым официально зарегистрирован на материковой Украине - Цензор.НЕТ 8735
показати весь коментар
19.10.2017 20:00 Відповісти
Вот орут все: меджелис крымских татар запрещен в РФ!... А в Украине он зарегистрирован то хоть?
показати весь коментар
19.10.2017 20:02 Відповісти
Как-то так:"Постановлением Верховной Рады от 20 марта 2014 года № 1140-VII, Меджлис был объявлен Украиной высшим исполнительным органом крымскотатарского народа, который действует в период между заседаниями Курултая.В госбюджете Украины (аж)2016 года на финансирование Меджлиса предусмотрено 40 млн грн"
показати весь коментар
19.10.2017 20:13 Відповісти
Посоны,еще услышим:Автономная Республика Кырымлы в составе Украины.Без "вангую".
показати весь коментар
19.10.2017 20:10 Відповісти
Джемілєв вроді голосував за опускання закону про освіту на ПАРЄ?

Кожен(!) дбає спершу про себе. А ми як завжди - поляки підтримали - братья, а потім - на, ножа за "геноцид" окупантів. Татари щось там ніби за нас, бо проти кацапів - братья, а завтра - давай автономію, а там і Пердоган перне і пригрозить чим-небудь, давай автономію, урус, автономію давай.
показати весь коментар
19.10.2017 22:29 Відповісти