6977 відвідувачів онлайн
4 114 25

Бойовики зірвали відкриття КПВВ "Золоте" в Луганській області

граница контроль

Українська сторона була готова відкрити пункт пропуску.

Бойовики "ЛНР" вкотре зірвали відкриття контрольного пункту в'їзду-виїзду в селищі Золоте Луганської області, передає Цензор.НЕТ із посиланням на 112.
Він зазначив, що сьогодні українські прикордонники зайняли свої місця на КПВВ, проте сигнал про готовність від членів НВФ пропускати людей не надійшов.
"За неофіційними даними, через технічні проблеми і незадовільний стан асфальтового покриття. Чи будуть вони готові відкрити найближчим часом перший у Луганській області коридор через лінію розмежування, поки невідомо", - сказав кореспондент.
На інформаційних ресурсах бойовиків підтверджується, що відкриття КПВВ 20 жовтня не відбулося.
Нагадаємо, за підсумками останнього засідання ТКГ у Мінську було домовлено про відкриття КПВВ у Золотому. Це вже н-на спроба відкрити пункт пропуску за останні кілька років, усі попередні було заблоковано "ЛНР". Зараз у регіоні працює один пункт пропуску для пішоходів - у Станиці Луганській. Офіційно перетнути лінію розмежування на автомобілі можна лише в сусідній Донецькій області.
Топ коментарі
+12
Ну і добре. Нехай щастить кармільцам всєя Галактики.
показати весь коментар
20.10.2017 12:17 Відповісти
+9
Я обеспокоен аж до озабоченности.
показати весь коментар
20.10.2017 12:30 Відповісти
+7
Пєцу нада шоб лєнточку почікал і усьо булоб чікі-пікі....
показати весь коментар
20.10.2017 12:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а что там с асфальтом? продали?
показати весь коментар
20.10.2017 12:11 Відповісти
Вибухами побитий.
показати весь коментар
20.10.2017 12:12 Відповісти
там афаль и до этого дерьмовый был, если каждый год весной и осенью не латать, ВСЕ в буграх и повылазивших латках, а щас Вобще КАБЗДЕЦ. во всем лндре.
показати весь коментар
20.10.2017 12:29 Відповісти
То їх проблеми- вони саме цього бажали, "кормильцы".
показати весь коментар
20.10.2017 12:33 Відповісти
Так я і казав- не буде ніякого відкриття. Не треба цього *****.
показати весь коментар
20.10.2017 12:12 Відповісти
***** твій інформатор???
показати весь коментар
20.10.2017 12:16 Відповісти
Тобі чого, блазень?
показати весь коментар
20.10.2017 12:22 Відповісти
Палучи, Саньок, 🍫 і нєнада спасіба!!!!
показати весь коментар
20.10.2017 12:26 Відповісти
Таки блазень.
показати весь коментар
20.10.2017 12:32 Відповісти
Що тобі там ще ***** на вушко нашептав??? Авгур ти наш...
показати весь коментар
20.10.2017 12:38 Відповісти
Без цукерок не відповідатиму.
показати весь коментар
20.10.2017 12:43 Відповісти
🍬🍬🍭🍫🍕🍗🍸

Навіть окорочка підкинув!!!!
показати весь коментар
20.10.2017 12:46 Відповісти
Пєцу нада шоб лєнточку почікал і усьо булоб чікі-пікі....
показати весь коментар
20.10.2017 12:15 Відповісти
и гройсман качество асфальта проверил
показати весь коментар
20.10.2017 12:16 Відповісти
Дело в том, что луганские требуют их автобусами возить чтоб ножки не утруждать. Иначе они не согласны . Кормильцы *****....
показати весь коментар
20.10.2017 12:16 Відповісти
а автобусы с кондиционерами или так... с опахалами?
показати весь коментар
20.10.2017 12:17 Відповісти
Наверняка Петины изделия с расходом миллионов (автобусы, топливо, водители, руководители плюс 95% распила) гривен на перевозку ожиревших лугандонцев между двумя КПП.
показати весь коментар
20.10.2017 12:24 Відповісти
а что за сомнения в голосе? конечно же - да!
показати весь коментар
20.10.2017 12:36 Відповісти
Ну і добре. Нехай щастить кармільцам всєя Галактики.
показати весь коментар
20.10.2017 12:17 Відповісти
Ось так , бойовики , самі того не відаючи , чинять як мають чинити українські патріоти .
показати весь коментар
20.10.2017 12:18 Відповісти
Это жалоба ? )) На боевиков ?
показати весь коментар
20.10.2017 12:19 Відповісти
Я обеспокоен аж до озабоченности.
показати весь коментар
20.10.2017 12:30 Відповісти
Ну не нужно КПВВ сепарам, вот НАХРЕНА его открывать, что больше заняться нечем?
показати весь коментар
20.10.2017 13:23 Відповісти
Ну слава Богу....нут и так армаггедон..банкоматы выгребают,на рынках цены нагнали так что лисичане и северодончаене уже в Сватово ..как в далекие 90 е на рынок за мясом и салом на дизеле мотаются..Эти выгребают се не спрашивая цену..все равно в 2-3 раза дешевле чем у них в лугандонии и по 75 кг на рыло можно вывозить..вот только через мост в Станице тягать баулы как то тяжеловато а через донецких братьев добираться далековато и доят их там ..не стесняясь..А ОБСЕ все переживает что им тяжелые сумки...набитые ящиками с маслом и головками голандского сыра в ручную носить через мост тяжело..ну шобы возили уже..и не голодали..и пенсии вовремя снимали..меняли на рубли,опуская гривну..и вовремя отмечались в ПФ что живут в Украине....
показати весь коментар
20.10.2017 16:03 Відповісти
некуй шастать !!!!!!
показати весь коментар
20.10.2017 17:08 Відповісти