3840 відвідувачів онлайн
7 320 32

У Мюнхені чоловік напав із ножем на людей, є постраждалі

нож

Мотиви нападу чоловіка з ножем невідомі. Поліція наразі не дала оцінку події.

Чоловік із ножем напав на людей в центрі Мюнхена (Німеччина) і багатьох поранив, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на 112. Про це повідомила місцева поліція у Twitter.
"Поліція працює на Розенгаймерплятц. Злочинець поранив ножем багатьох людей. Більше інформації - пізніше", - йдеться в повідомленні.
Читайте також: Прокуратура Німеччини висунула звинувачення 96-річному екс-охоронцю концтабору "Майданек", - DW


У Мюнхені чоловік напав із ножем на людей, є постраждалі 01
Топ коментарі
+4
100% - це один із толерантних гостей із Сірії-Іраку!!! це щоб війна на дальних піпступах не здавалася такою безпечною!!!
показати весь коментар
21.10.2017 12:44 Відповісти
+4
Из кадырстана с паспортом другой страны
показати весь коментар
21.10.2017 12:51 Відповісти
+3
ватан под боярой мочил "фашиков" после просмотра кисель тв
показати весь коментар
21.10.2017 12:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Это вам не 96 летний охранник майданека а ..настоящий толерастный ариец..
показати весь коментар
21.10.2017 12:41 Відповісти
100% - це один із толерантних гостей із Сірії-Іраку!!! це щоб війна на дальних піпступах не здавалася такою безпечною!!!
показати весь коментар
21.10.2017 12:44 Відповісти
Из кадырстана с паспортом другой страны
показати весь коментар
21.10.2017 12:51 Відповісти
до чого тут кадирстан..? коли ти вбиваєш тисячі людей в одних країнах(навіть якщо вони дуже далеко)...чо чекай гостей .. і подяки за ці вбивства
показати весь коментар
21.10.2017 13:13 Відповісти
Вбиває людей в Сирії і в Україні , кремлівська моль і його армія , до чого тут німці ?
показати весь коментар
21.10.2017 17:41 Відповісти
Тоді він поплутав адресу! Йому прямим курсом треба в кремль!
показати весь коментар
21.10.2017 14:29 Відповісти
"Полиция работает на Розенгаймерплятц. Преступник ранил ножом многих людей. Больше информации - позже"
Где вы прочитали, что он "ариец"
Источник:https://censor.net/n460028
показати весь коментар
21.10.2017 12:58 Відповісти
так це щоб спі...ти і не думати
показати весь коментар
21.10.2017 13:13 Відповісти
Росіянин він
показати весь коментар
21.10.2017 17:42 Відповісти
показати весь коментар
21.10.2017 17:44 Відповісти
там вроде бы национальность не называлась, так что ариец или не...
показати весь коментар
21.10.2017 14:42 Відповісти
ватан под боярой мочил "фашиков" после просмотра кисель тв
показати весь коментар
21.10.2017 12:41 Відповісти
Саме так. В нього синдром Кісєльова-хуйла.
показати весь коментар
21.10.2017 13:40 Відповісти
Теракт или придураст?
показати весь коментар
21.10.2017 12:41 Відповісти
пипец...
осеннее обострение?
показати весь коментар
21.10.2017 12:41 Відповісти
У випадку "синдрому Кісільова-хуйла" не зафіксовано сезонних загострень. Загострення регулються припаратом "ФСБ"
показати весь коментар
21.10.2017 13:44 Відповісти
надо ещё пару миллионов беженцев принять..
показати весь коментар
21.10.2017 12:43 Відповісти
о не и этих уже с перебором.
показати весь коментар
21.10.2017 14:43 Відповісти
зато не скучно живётся..
показати весь коментар
21.10.2017 14:47 Відповісти
страх и скука не=
показати весь коментар
21.10.2017 14:57 Відповісти
шучу..благодарите своих псевдолибералов..
показати весь коментар
21.10.2017 15:17 Відповісти
Спочатку мусліми "раздавлят" парашу і оновлену "Золоту Орду" очолить батур Кадиров.
показати весь коментар
21.10.2017 13:49 Відповісти
Ничего не понимаю. То в Польше то в Германии , они под каким то кайфом, гипнозом ?
показати весь коментар
21.10.2017 14:21 Відповісти
Бислан 2004 мод "он"
Исшо низнаем чтоже он и ктоже, если нимусульман, то напишут што тютю, а если Ислам, то напишут што тиракт, вот так и ссорят Мусульман с крестьянамы
Бислан 2004 мод "офф"

Терпильно-Демозадротский Совок Ангелы Меркель выиграл выборы... Мало, Анджела, мало черножёппых напустила, раз дебилы голосуют за черноту. Кретинов будут резать, а они как голландцы будут упираться нашей ассоциации в этот союз. Нахрена работяги, если можно аллахомольцев принять, а потом ездить с огнеметами на машине, как в ЮАР?
показати весь коментар
21.10.2017 15:27 Відповісти
нет что б бензопилу как в Минске .
показати весь коментар
21.10.2017 17:44 Відповісти
скоро в ЕС прыгнет спрос на кольчуги и кирасы. бизнесмены озолотятся