7582 відвідувача онлайн
22 679 427

Президенту довіряють 24,8% українців, Уряду - 19,8%, Верховній Раді - 13,8%, - опитування

опрос

Серед інститутів держави і суспільства найбільшу довіру громадян мають волонтерські організації (їм довіряють 66,7% опитаних), церква (64,4%), Збройні Сили України (57,3%), добровольчі батальйони (53,9%).

Як передає Цензор.НЕТ, про це свідчать результати соцопитування Центру Разумкова.
У той же час, Національній гвардії України довіряють 52,6% громадян, Державній службі з надзвичайних ситуацій - 50,5%, громадським організаціям - 48,0%, Державній прикордонній службі - 46,4%, українським ЗМІ - 48,3% . Як зазначається, кількість респондентів, які довіряють цим інститутам, на статистично значущому рівні перевищує кількість тих, хто їм не довіряє.

При цьому, як показало соцопитування, Президенту України довіряють 24,8% опитаних, не довіряють - 68,2%, Уряду - відповідно 19,8% і 73,1%, Національному банку - відповідно 15,3% і 75,2% , Верховній Раді - відповідно 13,8% і 80,7%. Довіру до державного апарату (чиновників) висловили 11,2% опитаних, не довіряють - 80,7%.
Дії Президента України повністю підтримують 6,7% опитаних, підтримують окремі дії - 35,2%, не підтримують - 50,4%. Дії Уряду - відповідно 3,2%, 33,8%, 54,0%, дії Прем'єр-міністра - відповідно 6,0%, 33,8% і 50,8%, Верховної Ради України - відповідно 2,9%, 27,9%, 61,6%, голови Верховної Ради України - відповідно 3,8%, 25,5%, 59,1%, Національного банку України - 3,2%, 17,1%, 63,5%.
Топ коментарі
+64
Нужно было в конце поставить пункт "Доверяете ли Вы Центру Разумкова?"
показати весь коментар
23.10.2017 17:21 Відповісти
+51
https://censor.net/user/390345 - прикиньте, а клоунам ВР доверяют 14%, а Гросе 20%.. Вот на кого эта туфта рассчитана...?
показати весь коментар
23.10.2017 17:23 Відповісти
+45
Даже по этим данным, лояльным к власти соцслужбам, выходит, что 70% народа не доверяет Порошенко.
И Порошенко это знает и назло ещё хуже делает народу Украины, начиная от повышения тарифов и заканчивая капитуляцией перед пуйлом своими минскими договорняками.
показати весь коментар
23.10.2017 17:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 5 з 5
Якщо опитування проводили серед АП(адміністрація президента) можливо що й так відповіли респонденти аби не потрапити у немилість. Хто з вас довірить хоч копійку власних коштів ПоРошен? ОТОЖБО й воно!
показати весь коментар
24.10.2017 02:21 Відповісти
Нащо було їх обирати щоб потім не підтримувати?
показати весь коментар
24.10.2017 06:05 Відповісти
Обирали, потому что обманули. Да и не было там выборов в один тур, приписали голоса. У Юльки забрали, Пете добавили
показати весь коментар
24.10.2017 08:06 Відповісти
А коли вас не "обманували"? Кравчук, Кучма, Ющенко, Янукович вони не "приписували" і не "забирали" голоси у вашої бідної тЮльки?
показати весь коментар
25.10.2017 06:37 Відповісти
Три четверти населения поражены слабоумием... Печально.
показати весь коментар
24.10.2017 06:26 Відповісти
пнх, лярва
показати весь коментар
24.10.2017 08:05 Відповісти
Как ты там писало, жалюгиднэ, о правилах общения на форумах? "Дискуссия"? А, ну да, именно ТЕБЕ так вести "дискуссию" можно.
показати весь коментар
24.10.2017 09:22 Відповісти
Дискусія з кацапами? Пан знається на збоченнях
показати весь коментар
24.10.2017 17:21 Відповісти
Про правила "хорошего тона" на форумах и "дискуссиях" не мне ли ты, жалюгидный, писало?
показати весь коментар
24.10.2017 17:26 Відповісти
Дискусія неможлива ні з тим організмом, ні з тобою. Чого так розхвилювалось, поліпе? Акваріумне - твій куратор з мінстеця?
показати весь коментар
24.10.2017 17:58 Відповісти
Президенту доверяют 24,8% украинцев, Правительству - 19,8%, Верховной Раде - 13,8%, - опрос - Цензор.НЕТ 6953
показати весь коментар
24.10.2017 07:49 Відповісти
Однотуровый потерял совесть, а скорее её у него никогда и не было. А Кабмин, что ждать от иудеев, да таких моральных уродов как Рева. Ничего гаже, омерзительнее и представить нельзя!
показати весь коментар
24.10.2017 08:03 Відповісти
http://www.odnako.org/blogs/kak-putin-u-babushki-kartofelinku-otobral-razbor-nabrosa/ Ну что же ты п@здишь так нескладно? Перевел и адаптировал пост из рашки четырёхгодичной давности под украинский колорит и не знаешь что у Гугла хорошая память?
показати весь коментар
24.10.2017 09:38 Відповісти
Ти коли останній раз був в крамниці? Чі твоя діяльність по вилизуваню дупи влади добре финансірується?
показати весь коментар
24.10.2017 09:56 Відповісти
Ты за свой базар с фейками кацапскими отвечай, рыло из "крамныци". Херово если украинского не знаешь и только гугло-переводчиком коряво пользуешься.
показати весь коментар
24.10.2017 09:59 Відповісти
Да вранье это. Наглая ложь. Президенту доверяют 5%, а Кабмину и того меньше!
показати весь коментар
24.10.2017 07:59 Відповісти
а хто у нас през ? , бо якось забув ,,,
показати весь коментар
24.10.2017 08:26 Відповісти
Покажите мне этих козлов , которые доверяют шоколадному барыге !!!!!!!!!
показати весь коментар
24.10.2017 09:03 Відповісти
Как хорошо шо все у него в кармане.Шо скажет ,то и нарисуют.Непонятно только почему не 99,99%
показати весь коментар
24.10.2017 09:06 Відповісти
центр Розумкова довіряє грошам ,тім що їм платять за заказ опитування ,так було і при ригах так і зараз
показати весь коментар
24.10.2017 11:16 Відповісти
ТА ВЫ ШО!!!!!!!!

ВПРОЧЕМ - КТО ПЛАТИТ ЗА СОЦОПРОС ТОМУ И ДОВЕРЯЮТ БОЛЬШЕ. В %.

ПРАВДА, ПЁТР АЛЕКСЕЕВИЧ?
показати весь коментар
24.10.2017 12:15 Відповісти
какое наглое вранье. За последние полгода не слышал ни одного хорошего слова о Порошенко. Кто же все эти 28?!
показати весь коментар
24.10.2017 16:07 Відповісти
Это как пришлось изворачиваться Ц Розенкова, создавая опросник , чтобы получить такой результат, и задурить опрашиваемому голову! Махинаторы хреновы!
показати весь коментар
24.10.2017 17:14 Відповісти
Сторінка 5 з 5