9190 відвідувачів онлайн
7 926 15

На Київський метрополітен здійснено кібератаку: банківські послуги не працюють, - прес-служба

метро

Київський метрополітен заявив про кібератаку. Метро продовжує працювати в звичайному режимі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу КП "Київський метрополітен".
"Увага! Кібератака! Метро працює в звичайному режимі, крім банківських сервісів (оплата безконтактними банківськими картками на жовтому турнікеті або MasterPass). Приносимо вибачення за незручності і просимо пасажирів користуватися альтернативними способами оплати", - сказано в повідомленні.

Читайте також: Інформсистема Одеського аеропорту зазнала хакерської атаки, а Мінінфраструктури відключило свій сайт через кіберзагрози

На Київський метрополітен здійснено кібератаку: банківські послуги не працюють, - прес-служба 01

Раніше про кібератаку заявив Одеський міжнародний аеропорт, а Мінінфраструктури відключив свій сайт через зростання кіберзагрози.
Топ коментарі
+2
Кибертрон атакует!!
показати весь коментар
24.10.2017 17:06 Відповісти
+1
А. Турчинов отметил, что Украина и США, объединив свои усилия, могут эффективно противодействовать любым киберугрозам. Источник: https://censor.net/n457491
показати весь коментар
24.10.2017 17:18 Відповісти
+1
**
Мэр Киева В. Кличко ответственно заявляет, что метро не подорожает -
проезд как стоил один жетон так и будет стоить один жетон! Все!
показати весь коментар
24.10.2017 17:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кибертрон атакует!!
показати весь коментар
24.10.2017 17:06 Відповісти
Хтось з керівників метрополітену вирішив отримати всю готівку, що надходить за день від пасажирів, бо через банкіські сервіси неможливо приховати.
показати весь коментар
24.10.2017 17:06 Відповісти
коханивский котратакует! к бабке не ходи
показати весь коментар
24.10.2017 17:08 Відповісти
Давайте вже всі турнікети переведемо на електронну оплату,без можливості оплати за допомогою жетонів)))
Подивимось,як кібератаки чи інші неполадки раз за разом стопоритимуть наглухо метрополітен)))
Ну якщо нездари сидять при владі,то очевидно,що неполадки чи вразливість до кібератак будуть "традиційними" ,так як гроші розкрадаються,а обладнання та програмне забезпечення не відповідають вимогам!!!
показати весь коментар
24.10.2017 17:08 Відповісти
проплаченные Олийныком акции под радой,кибератаки...совпадение? не думаю
показати весь коментар
24.10.2017 17:08 Відповісти
"Торговые партнёры" нагадили?
показати весь коментар
24.10.2017 17:08 Відповісти
Секретарь Совета национальной безопасности и обороны Украины Александр Турчинов провел встречу со Специальным помощником Президента США по вопросам кибербезопасности Джошем Стайнманом. Источник: https://censor.net/n457491
показати весь коментар
24.10.2017 17:17 Відповісти
А. Турчинов отметил, что Украина и США, объединив свои усилия, могут эффективно противодействовать любым киберугрозам. Источник: https://censor.net/n457491
показати весь коментар
24.10.2017 17:18 Відповісти
кацапские хакеры атакуют!
показати весь коментар
24.10.2017 17:26 Відповісти
С космоса спутники склады атакуют, кибервирусы из под земли по метро бьют.

Попробуй повоюй угрозы будущего...
А вы говорите что у нас правительство тупое...
показати весь коментар
24.10.2017 17:34 Відповісти
**
Мэр Киева В. Кличко ответственно заявляет, что метро не подорожает -
проезд как стоил один жетон так и будет стоить один жетон! Все!
показати весь коментар
24.10.2017 17:39 Відповісти
показати весь коментар
24.10.2017 20:05 Відповісти
У меня на днях пропало сразу около 20 поездок с магнитной карточки-проездного метрополитена при прохождении через терминал. Кто сталкивался с таким? Можно ли это доказать , есть ли возможность посмотреть по такой карточке количество поездок по дням ?
показати весь коментар
24.10.2017 17:44 Відповісти
верните жетоны, ушлепки!!!
показати весь коментар
24.10.2017 20:02 Відповісти