4601 відвідувач онлайн

Чийгоз і Умеров прилетять в Україну завтра, - Чубаров

чубаров

Приліт в Україну з Туреччини заступників голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова й Ахтема Чийгоза відкладено, заплановану на четвер прес-конференцію скасовано.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці нардеп (БПП), голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, передає Цензор.НЕТ.
"Оголошена на сьогодні прес-конференція заступників голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова та Ахтема Чийгоза переноситься на завтра, 27 жовтня 2017 року, через зміни дати їхнього прильоту в Київ. Просимо з розумінням поставитися до непередбачуваних, але вкрай важливих обставин, які змусили організаторів внести термінові зміни в раніше оголошені заходи", - написав Чубаров.
Він зазначив, що про час проведення прес-конференції в п'ятницю, 27 жовтня, і про причини перенесення прильоту заступників голови Меджлісу до Києва буде сповіщено сьогодні 21:00.

Лідерів кримськотатарського національного руху Ахтема Чийгоза й Ільмі Умерова, засуджених в окупованому Криму, 25 жовтня передала Туреччині РФ.
Підконтрольний Кремлю так званий Сімферопольський районний суд 27 вересня засудив Умерова до двох років колонії-поселення. Він називав порушену проти нього "кримінальну справу" політично мотивованою.
Підконтрольний Кремлю так званий Верховний суд окупованого Криму засудив до 8 років колонії одного з лідерів кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза. Його затримали в січні 2015 року за участь у мітингу на підтримку територіальної цілісності України перед будівлею Верховної Ради Криму 26 лютого 2014 року. Чийгоза звинуватили в організації масових заворушень, своєї провини він не визнав.
Топ коментарі
+4
От бляха. А я вже на сьогодні приготувався.
Нє, ну як з цим жити....
То транш МВФ перенесли на 2018, тепер ці герої тільки взавтра приїздять....
показати весь коментар
26.10.2017 15:43 Відповісти
+3
У этого в фейсбуке 60 лайков, у муждабаева по 30-40 лайков. И это весь крымскотатарский народ? Запарили уже на них внимание обращать и жалеть их. Пожалейте наших пацанов, они реально гибли и гибнут. А эти... Они воюют за свою свободу? Не слышал. Надоели.
показати весь коментар
26.10.2017 15:47 Відповісти
+3
до речі, а де розташований т.н. кримсько-татарський добробат ім. Номана Челебиджихана?
так вже про нього верещали.
показати весь коментар
26.10.2017 15:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хорошо что освободили. Но!!! Это уже кажись какой то национальный праздник....Посмотрите на ленты новостей и выступления всех кому не лень....Такое впечатление что все лично Путлера за горло держали......как то смешно и мерзко одновременно.
показати весь коментар
26.10.2017 15:42 Відповісти
Щось не склалося, або Єрдоган не домовився з Порошенко або Порошенко не домовився з Путіним. Або домовленості було порушено. Напевно чекають видворенння Саака з України.
показати весь коментар
26.10.2017 15:42 Відповісти
От бляха. А я вже на сьогодні приготувався.
Нє, ну як з цим жити....
То транш МВФ перенесли на 2018, тепер ці герої тільки взавтра приїздять....
показати весь коментар
26.10.2017 15:43 Відповісти
А жизнь то идёт.....а дурилки, обманки с инфо пространства сыпятся........
показати весь коментар
26.10.2017 15:45 Відповісти
Чому видали не нам, а Туреччині,що за вибаганки такі...
показати весь коментар
26.10.2017 15:44 Відповісти
пукин хороший , гуманный дружит с эрдоганом, эрдоган молодец для татар крымских....ну и порошенко с патриотами панамы пытается в схему втереться! Граждане Украины кушайте....татарско-турецко-русскую кухню для внтреннего ТВ потребления. НО! Украина н аРоссия и народ не быдло....шоколад уже забылся за 3.ю5 года у власти и лизожопствования окружения коррумпированного во время войны.
показати весь коментар
26.10.2017 15:48 Відповісти
Бо якщо б видали Україні, то виникло питання стосовно інших вязнів, що знаходяться в мордорі - їх більше 200, а так все зрозуміло, то були татари і Туреччина допомогла, а насправді все набагато простіше. У всіх є мозок думайте.
показати весь коментар
26.10.2017 15:54 Відповісти
Может они турецкоподданные. Два-три паспорта.
показати весь коментар
26.10.2017 15:57 Відповісти
И почему... "может"?...
показати весь коментар
26.10.2017 16:01 Відповісти
А так, на всякий случай. Вдруг я ошибаюсь. Обидятся.
показати весь коментар
26.10.2017 16:19 Відповісти
показати весь коментар
26.10.2017 17:55 Відповісти
У этого в фейсбуке 60 лайков, у муждабаева по 30-40 лайков. И это весь крымскотатарский народ? Запарили уже на них внимание обращать и жалеть их. Пожалейте наших пацанов, они реально гибли и гибнут. А эти... Они воюют за свою свободу? Не слышал. Надоели.
показати весь коментар
26.10.2017 15:47 Відповісти
Кстати, крымских татар на Донбассе со стороны Украины не видно...да и 2 представителя в ВР только про Крым говорят....
показати весь коментар
26.10.2017 15:49 Відповісти
до речі, а де розташований т.н. кримсько-татарський добробат ім. Номана Челебиджихана?
так вже про нього верещали.
показати весь коментар
26.10.2017 15:52 Відповісти
https://censor.net/user/393706 - самораспустился когда понял , что щипать проезжающих лохов на Чонгаре не получится..
показати весь коментар
26.10.2017 15:58 Відповісти
На Перекопе багажники шманают...
показати весь коментар
26.10.2017 15:58 Відповісти
Як вам не соромно?Це ж виконання бойового завдання....
(сарказм)
показати весь коментар
26.10.2017 16:08 Відповісти
показати весь коментар
26.10.2017 16:10 Відповісти
А мне видно...
показати весь коментар
26.10.2017 15:56 Відповісти
Напевно, вже місця біля корита готові. Скоро почуємо нові призначення...
показати весь коментар
26.10.2017 15:57 Відповісти
Какой завтра?! Я уже на пресс-конференцию в 20:00 билет купил!
показати весь коментар
26.10.2017 15:57 Відповісти
показати весь коментар
26.10.2017 16:04 Відповісти
Нужно понимать что Турция чужбина для крымцев. С какого фига эти двое должны в Турции обитать?
показати весь коментар
26.10.2017 15:57 Відповісти
теперь Пете надо и кацапам алаверды сделать... ну там выслать туда кого-нить(2 штуки)...из грузин наверное кого, остальных вроде жалко...один кандидат сейчас вроде в палатке возле Рады обитает...
показати весь коментар
26.10.2017 16:00 Відповісти
Обожглись на молоке, теперь на воду дуют... Мне с Надей сразу было все ясно, но тогда про нее даже заикнуться страшно было - сразу попадал в число агентов кремля. Чийгоз и Умеров - совершенно другая история.
ЗЫ. А Савченко все равно надо было вытягтвать, но как рядового бойца, без помпы и звездности.
показати весь коментар
26.10.2017 16:00 Відповісти
Второй день только о них и разговоров, а что они конкретно сделали для страны да ничего.
показати весь коментар
26.10.2017 16:09 Відповісти
Кацапы думают что их также будут ненавидеть как Савченко.
показати весь коментар
26.10.2017 16:11 Відповісти
Вы думаете, что эти господа тоже типаконсервы?
показати весь коментар
26.10.2017 17:01 Відповісти
Ален Федоров, думаю что нет, это кацапы так считают, что очередная гадя.
показати весь коментар
26.10.2017 17:16 Відповісти