10411 відвідувач онлайн
2 596 18

Бойовики вдарили з кулеметів по Авдіївській промзоні

штаб ато

Обстріл був нетривалий, сили АТО відкрили вогонь у відповідь.

Поблизу Авдіївської промзони 27 жовтня незаконні збройні формування стріляли з кулеметів і стрілецької зброї - сили АТО відкрили вогонь у відповідь. Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна", про це заявив спікер прес-центру штабу АТО Анатолій Стельмах.

"З початку цієї доби зафіксовано один обстріл наших позицій. Зокрема, неподалік від Авдіївської промзони бойовики використовували великокаліберні кулемети і стрілецьку зброю. Наші військові відкрили вогонь, ми дали адекватну відповідь ворогові", - зазначив він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Кількість вибухів на Донбасі зросла втричі, - звіт ОБСЄ

За його словами, обстріл був недовгий.

Як повідомлялося, за минулу добу, 26 жовтня, бойовики здійснили 20 обстрілів. Один український військовий зазнав поранення.
Топ коментарі
+1
Команда была - на дно окопа и грызть шоколадку.
показати весь коментар
27.10.2017 09:35 Відповісти
+1
в жопу вам писакам "ударили" ...а промзону обстріляли ...дебіли плять
показати весь коментар
27.10.2017 09:40 Відповісти
+1
а до этого заходил, а до этого еще много чего было.
показати весь коментар
27.10.2017 09:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Аккурат как Офшорник оттуда уехал, раздав медальки и нахмурив бровки. Совпадение?
показати весь коментар
27.10.2017 09:32 Відповісти
Дивно що під час приїзду порошенка до Авдіївки не було атак терористів? Хтось дав команду терористам не атакувати?
показати весь коментар
27.10.2017 09:36 Відповісти
Авдіївка знаходиться настільки близько до позицій терористів, щоб Авдіївку можна обстрілювати навіть з мінометів калібру 82мм, а всі дороги до Авдіївки за 3,5 роки пристріляні зі всіх видів гармат та реактивних систем залпового вогню. Поїздка в Авдіївку для порошенка була гарантованим самогубством, бо кортеж президента могли знищити ще по дорозі до Авдіївки корегованим артвогнем. Шансів приїхати в Авдіївку та поїхати з неї живим - не було, бо Авдіївка це ідеальна пастка, зажата зі трьох сторін позиціями терористів! Тому поїздка порошенка до Авдіївки могла бути тільки результатом переговорів з путіним та терористами - таємних переговорів, про які ми нічого не знаємо! А раз є такі таємні переговори, то можуть бути і будь які інші таємні переговори, про які прес-служба Президента не повідомляє! Тобто ми вже маємо наочний факт домовленостей між порошенком та агресором і скільки ще пунктів в цих таємних домовленостях ми не знаємо - а це ризик що влада вступила в таємний союз з ворогом!
показати весь коментар
27.10.2017 10:03 Відповісти
А шо мы ?
показати весь коментар
27.10.2017 09:33 Відповісти
Команда была - на дно окопа и грызть шоколадку.
показати весь коментар
27.10.2017 09:35 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?list=PLeyjAzwHN9fzKjA-ipkMQLzLahjjDHRyC&v=UGNBNPNwNPU "Ой, зловить кулю ординський пес" - (Бойова вишиванка) - Саблич
показати весь коментар
27.10.2017 09:55 Відповісти
Что, неужели таки ударили? Ай-яй-яй... а до этого так прилично по братски себя вели.
показати весь коментар
27.10.2017 09:34 Відповісти
в жопу вам писакам "ударили" ...а промзону обстріляли ...дебіли плять
показати весь коментар
27.10.2017 09:40 Відповісти
а до этого заходил, а до этого еще много чего было.
показати весь коментар
27.10.2017 09:44 Відповісти
предлагаю десант в Новоазовск и Керчь
показати весь коментар
27.10.2017 09:53 Відповісти
нет. Это их земля, там сами друг друга вырежут.
показати весь коментар
27.10.2017 09:55 Відповісти
Из пулеметов на войне? да вы что, серьезно? вот это новость!!!! мля
показати весь коментар
27.10.2017 10:01 Відповісти
БОЙОВИКИ вдарили по атошникам...гнилля підняло свинособаче рило,проти Українських Воїнів!?...
показати весь коментар
27.10.2017 12:31 Відповісти