9396 відвідувачів онлайн
27 872 44

ГПУ знайшла в клумбі $105 тис., розслідуючи справу проти митників Вінниччини

суд закон фемида правосудие приговор вердикт

Печерський райсуд Києва заарештував 105 тис. доларів, які знайшли співробітники Генпрокуратури, розслідуючи можливі зловживання керівництва Вінницької митниці ДФС.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на рішення суду від 18 жовтня.
З липня 2017 року Головне слідче управління ГПУ розслідує можливі зловживання посадових осіб Вінницької митниці. Кримінальне провадження зареєстровано за ч. 3 ст. 209 (відмивання грошей), ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків), ч. 1 ст. 255 (створення злочинної організації), ч. 2 ст. 364 КК (зловживання владою або службовим становищем).
За версією слідства, співробітники Вінницької митниці ДФС задля одержання неправомірної вигоди сприяли ввезенню на територію України деякими суб'єктами господарської діяльності товару за заниженою вартістю з метою несплати митних і податкових платежів.
Слідчі припускають, що за вказівкою керівництва митниці незаконну винагороду від посередників різних комерційних структур отримував один безробітний чоловік, яких зберігав їх у свого брата. Як зазначено в рішенні суду, в подальшому гроші нібито передавали водієві керівництва митниці і розподілялися між співучасниками.
5 жовтня 2017 року Новозаводський суд Чернігова дав слідчим санкцію на обшук у будинку брата безробітного, де могли зберігати гроші.
Під час обшуку слідчі помітили, що дружина господаря з балкона сусідньої квартири викидає на вулицю речі і пакети.
Територію під балконом обстежили і знайшли в клумбі коричневий пакет, всередині якого було майже 105 тис. доларів. Гроші були розкладені по конвертах із написами, а також перев'язані гумками.
Також на відстані 8 метрів від пакета слідчі побачили чоловіка. Він назвався приятелем дівчини, яка мешкала в цьому під'їзді. А до клумби, за його словами, підійшов, щоб справити малу нужду. Слідчі вилучили у чоловіка мобільний телефон.
Гроші і мобільний телефон визнано речовими доказами. За клопотанням ГПУ суд наклав на них арешт.
Відомо, що у справі повідомлено про підозру завідувачеві сектору контролю за переміщенням товарів відділу організації митного контролю Вінницької митниці ДФС. Чоловіка взяли під варту із заставою в сумі 1,5 млн грн, а також відсторонили від посади.
Топ коментарі
+29
Суддя Зварич свого часу засівав, ось і зійшло на клумбі
показати весь коментар
27.10.2017 10:20 Відповісти
+12
Благодатная винницкая земля, даже в клумбе не та зелень что у всех...
показати весь коментар
27.10.2017 10:29 Відповісти
+8
Нема куди вже гроші сволотам хавати ,у клумби пхають.)))
показати весь коментар
27.10.2017 10:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Суддя Зварич свого часу засівав, ось і зійшло на клумбі
показати весь коментар
27.10.2017 10:20 Відповісти
показати весь коментар
27.10.2017 10:26 Відповісти
это Буратиныны 2 сольди!!!! В стране Дураков...не трогать-пускай растут ..к утру деревце с баблом на ветках вырастет)
показати весь коментар
27.10.2017 11:02 Відповісти
Нема куди вже гроші сволотам хавати ,у клумби пхають.)))
показати весь коментар
27.10.2017 10:20 Відповісти
треба копати глибше
показати весь коментар
27.10.2017 10:23 Відповісти
Забыл Гройсман .
показати весь коментар
27.10.2017 10:21 Відповісти
- Дураков больше нет. Никто для вас не станет таскать бриллианты из чужого кармана. (с)
показати весь коментар
27.10.2017 10:22 Відповісти
Где бы себе такую клумбу найти.
показати весь коментар
27.10.2017 10:24 Відповісти
А к клумбе, по его словам, подошел, чтобы справить малую нужду. Следователи изъяли у мужчины ... и мобильный телефон. (с)
показати весь коментар
27.10.2017 10:25 Відповісти
хорошо хоть не оторвали... как доказательство вины
показати весь коментар
27.10.2017 11:59 Відповісти
Какие все садоводы ОЗЕЛЕНИТЕЛИ!
показати весь коментар
27.10.2017 10:27 Відповісти
Так у нас экономический рост! Деньги на клумбах растут.
Почему-то, вспомнил про поле чудес в стране дураков...
показати весь коментар
27.10.2017 10:36 Відповісти
Храните деньги в сберегательной кассе....если они конечно у вас есть.
показати весь коментар
27.10.2017 10:27 Відповісти
красти ПО-НОВОМУ !!! Слава КПСС- БПП
показати весь коментар
27.10.2017 10:28 Відповісти
Может они, как Буратино, выращивали они и ждали урожай долларов !!!
показати весь коментар
27.10.2017 10:29 Відповісти
Благодатная винницкая земля, даже в клумбе не та зелень что у всех...
показати весь коментар
27.10.2017 10:29 Відповісти
адрес надо заранее сообщать, откуда деньги будут выбрасывать)
показати весь коментар
27.10.2017 10:31 Відповісти
Это джек-пот!
показати весь коментар
27.10.2017 10:32 Відповісти
Клумба чудес?
ГПУ нашла в клумбе $105 тыс., расследуя дело против таможенников Винничины - Цензор.НЕТ 8229
показати весь коментар
27.10.2017 10:33 Відповісти
Це Буратіно посадив...
показати весь коментар
27.10.2017 10:34 Відповісти
Ви почитайте всі сторінки сайтів , що витворяли "" злодії в Законі "" в школі , за що отримали єдине покарання - ЛЮСТРАЦІЮ ..... Український коледж 272 .. школа 272 - відгуки .. Потвора школи 272 - дача Тарути С . О .. Благодійний Фонд школи 272 ..
показати весь коментар
27.10.2017 10:36 Відповісти
Интересно, чем они эту клумбу поливали?
показати весь коментар
27.10.2017 10:39 Відповісти
А если на голову кому-нибудь упало бы? Представляю реакцию.
показати весь коментар
27.10.2017 10:45 Відповісти
По малой ужде это 100 штук.
А если бы подошёл по большому, то это сколько?
показати весь коментар
27.10.2017 10:52 Відповісти
Не отказался бы от таких удобрений...
показати весь коментар
27.10.2017 10:52 Відповісти
Глупые черные археологи годами ходят с рамкой по полям, чтобы какой-нибудь медяк найти. А ну марш по клумбам, огородам, дачам !!!
показати весь коментар
27.10.2017 11:09 Відповісти
Ну почему я не нашёл?😭😭😭
показати весь коментар
27.10.2017 11:12 Відповісти
https://censor.net/user/391949 и что таки ваша мама не прячет брюлики в матраце ? Ищите там. Какие-то неправильные джедаи
показати весь коментар
27.10.2017 11:48 Відповісти
а нужда-то оказалась не малой!
показати весь коментар
27.10.2017 11:14 Відповісти
"Деньги были разложены по конвертам с надписями" - у таможни там целый список, кто заплатил, а кто нет, и этот список сейчас срочно жгут или жрут.
показати весь коментар
27.10.2017 11:21 Відповісти
У Гройсі чотири земельні ділянки у Вінницькій області загальною площею 1500 кв.м, 1499 кв.м та 237 кв.м та 5923 кв.м., покопайте там, може теж щось цікаве знайдете.
показати весь коментар
27.10.2017 11:25 Відповісти
С высоты премьерского полета это все кажется таким мелким... Обоссать 105 тысяч зелени выброшеных с балкона, в винницкую клумбу ,ну кто так работает, за такое гарант руки поотрубывает и кое шо еще, дилетанты, совсем распоясались без Владимир Борисча.
показати весь коментар
27.10.2017 11:33 Відповісти
Это новый способ легализации доходов. Пакет ничейный, значит найден клад. Нашедший клад получает 25% стоимости. Легально. Это вам не выигрыш в лотерею. Остальное бабло квалифицируется, как вещдок по неустанановленному лицу и упаковывается в сейф. Вещдоки, впрочем, обладают свойством со временем теряться.
показати весь коментар
27.10.2017 11:39 Відповісти
и это - помимо лотереи))))
показати весь коментар
27.10.2017 12:02 Відповісти
вот лошара, быстрее не мог пакет с 105 кило баксов в зубы и ноги делать
показати весь коментар
27.10.2017 11:40 Відповісти
выбрасывала с балкона соседней квартиры это диагноз.
показати весь коментар
27.10.2017 12:04 Відповісти
Не иначе, чем чья то теща закопала. Наверное общая была, для всей таможни
показати весь коментар
27.10.2017 12:10 Відповісти
Чисто интересно, а сколькими соседними квартирами распоряжается жена брата подозреваемоого безработного?
показати весь коментар
27.10.2017 13:27 Відповісти
Экономика в Украине растет.В Виннице уже баксы в клумбы на рассаду сажают.Надо было в трех литровых бутлях,зима на носи.
показати весь коментар
27.10.2017 14:15 Відповісти
ВОТ ТАК НУЖНО РАБОТАТЬ КАЖДЫЙ ДЕНЬ И ПО ВСЕМ ОБЛАСТЯМ !!!
показати весь коментар
27.10.2017 15:12 Відповісти
Благодатна й щедра вінницька земля. Там не тільки гройсмани з ревами ростуть, а навіть бакси на клумбах виростають.
показати весь коментар
27.10.2017 16:44 Відповісти
Брехня .Таможенники взяток не берут- все это знают
показати весь коментар
27.10.2017 16:51 Відповісти
ну хоть не в задницу запихали,....кстати....а не смотрели?
показати весь коментар
27.10.2017 17:18 Відповісти