4800 відвідувачів онлайн
1 766 35

Завдяки децентралізації бюджети зросли на 29,5%, - Гройсман

Зараз у країні реалізується 767 проектів на місцях.

Як інформує Цензор.НЕТ, прем'єр-міністр опублікував звіт про роботу програми децентралізації в Україні. Про це Володимир Гройсман написав у Фейсбуці.

"Реформа децентралізації триває! Більше того, демонструє свою ефективність. За 9 місяців поточного року надходження до місцевих бюджетів зросли на 29,9%. 3369,5 млн грн коштів ДФРР розподілено на регіональні проекти. Всього проектів в областях реалізується 767. Нові школи, новий транспорт, нові садки й дороги - це все результат децентралізації. Наше завдання - аби кожна гривня йшла на підвищення якості життя громадян!", - пише Гройсман.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Заступника мера Вишгорода викрили у збуті наркотиків, - СБУ. ФОТОрепортаж
Завдяки децентралізації бюджети зросли на 29,5%, - Гройсман 01
Топ коментарі
+9
А благодаря чему (кому) бюджет Ахметова вырос на 68%?
показати весь коментар
27.10.2017 16:51 Відповісти
+8
не знаю, где выросло, где встало, но в кошельке импотенция
показати весь коментар
27.10.2017 16:49 Відповісти
+6
Благодаря децентрализации бюджеты выросли на 29,5%

А на сколько выросли расходы пусть скажет, ведь всё на них повесили. В моём городе уже увольняют 120 врачей из-за нехватки средств, три больницы обьединяют в одну.
показати весь коментар
27.10.2017 16:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
не знаю, где выросло, где встало, но в кошельке импотенция
показати весь коментар
27.10.2017 16:49 Відповісти
рех фо рматор мерами в большинстве работают такие же ворюги как ты гнойсман людей интересуют цена газа електр ичества мяса капусты а то что тебе откаты привезут одно зло вызывает
показати весь коментар
27.10.2017 18:06 Відповісти
говорите за себя, у гроси там стояк конкретный...
показати весь коментар
27.10.2017 18:24 Відповісти
ВЫРОСЛО В ГРИВНАХ или В ДОЛЛАРАХ???

ЕСЛИ В ГРИВНАХ....ТО МЫ УЖЕ СКОРО КАК В 90-х ВСЕ СТАНЕМ "МИЛЛИОНЕРАМИ". ТОГДА ГРОЙСМАН ПУСТЬ НЕ ОБИЖАЕТСЯ, ЕСЛИ "МИЛЛИОНЕРЫ" "ДАТУТ" ЕМУ "ПО-МИЛЛИОНЕРСКИ"...
"ПАРЕНЬ" ЯВНО "В ПОЛЁТЕ"....."ХИТРЫЙ ТАКОЙ"....СЕБЕ КАЖЕТСЯ....А НА ЕГО БАЗАРЕ ГОВОРЯТ: "ДЕ...б...ИЛЬНЫЙ ПИ...з...ДУН! ХОТЬ БЫ БРЕХАЛ ПРАВДОПОДОБНО. ВЫДУМАЛ БЫ ЧТО ТО НОВЕНЬКОЕ. СВОЁ!"...
показати весь коментар
27.10.2017 20:18 Відповісти
А благодаря чему (кому) бюджет Ахметова вырос на 68%?
показати весь коментар
27.10.2017 16:51 Відповісти
Благодаря ценам Роттердам+++++++++++
показати весь коментар
27.10.2017 17:14 Відповісти
Благодаря децентрализации бюджеты выросли на 29,5%

А на сколько выросли расходы пусть скажет, ведь всё на них повесили. В моём городе уже увольняют 120 врачей из-за нехватки средств, три больницы обьединяют в одну.
показати весь коментар
27.10.2017 16:53 Відповісти
да кому вы верите, это же временщики, они обворуют, нагадят и в израиль уедут
показати весь коментар
27.10.2017 16:55 Відповісти
Израиль - с большой буквы . Уважать надо людей . А таких засранцев там не примут . Евреи умные люди .
показати весь коментар
27.10.2017 16:58 Відповісти
вся срань, полукровки туда поубегали,,
показати весь коментар
27.10.2017 17:00 Відповісти
"Люмила" , расизм на "Цензоре" не присутствует . В раше твои высеры оценят .
показати весь коментар
27.10.2017 17:03 Відповісти
это не рассизм, это константация факта, Украиной правят 80% евреев
показати весь коментар
27.10.2017 17:09 Відповісти
Да , так и есть . Эти люди отличные бизнесмены и работодатели . Они знают как делать деньги . А Украиной правят те , кого мы выбираем . Короче , "люда" , не видать тебе ху@ловских бонусов .
показати весь коментар
27.10.2017 17:14 Відповісти
да и тебя обманули, ты думал что рошен преподнес тебе конфетку на палочке, не обольщайся-ЭТО ГОВ-НО НА ПАЛОЧКЕ
показати весь коментар
27.10.2017 17:21 Відповісти
Конечно!!!!! Я тоже не рассист........ Но как-то не люблю ж..ов и грязных негров
показати весь коментар
27.10.2017 17:16 Відповісти
Как это замечательно! Но вот только налоги в местные бюджеты платятся не по месту работы людей, а по месту регистрации предприятий. Нужно ли напоминать, где регистрируются самые жирные налогоплательщики? Так что 30% прироста - это в среднем по больнице. Хотя, вот и боксер тоже недавно плакал, что ему бабла маловато...
показати весь коментар
27.10.2017 16:55 Відповісти
Так пускай пару боев в бюджет Киева проведет)))))))))))))))))))
показати весь коментар
27.10.2017 17:17 Відповісти
... и цены тоже .
показати весь коментар
27.10.2017 16:55 Відповісти
БАГАТА КРАЇНА БУДЕ ТОДІ БАГАТОЮ , КОЛИ ВЕСЬ НАРОД БУДЕ ЖИТИ БАГАТИМ ..
ЗВІДСИ І ВИСОКІ ПОДАТКИ З ВИСОКИХ ЗАРПЛАТ - І ПОДАТКИ З ОБІГУ ТОВАРІВ - А НЕ ЗАСТІЙ ТОВАРУ В КОЖНОМУ МАГАЗИНІ ..
ДАЙТЕ МОЖЛИВІСТЬ ЛЮДЯМ БРАТИ КРЕДИТИ ПІД 2 % НА КУПІВЛЮ ЖИТЛА , АВТОМОБІЛІВ ТА ІН . - ДЕРЖАВА ЩОМІСЯЦЯ БУДЕ МАТИ МІЛЬЯРДИ , З РЕМОНТІВ В КВАРТИРАХ , З БЕНЗИНУ В АВТОМОБІЛІ ..
ОСЬ ДО ЧОГО ПРИВОДИТЬ НЕ ЗНАННЯ ОСНОВ ЕКОНОМІКИ ТА ТУПІСТЬ ТА НЕДОРОЗВИНЕНІСТЬ МІНІСТРІВ ...........
показати весь коментар
27.10.2017 16:56 Відповісти
им это не нужно. им нужны проценты под сорок с тебя и последняя шкура. Багамы, Багамы... или Рио де жанейро. ты не знаешь, - что такое это жанейро?
показати весь коментар
27.10.2017 17:00 Відповісти
О, три ничем не обоснованных цифры. Подчеркиваю, не обоснованных. Грося, выложи статистику, хоть центра разумкова. Может опять - военная тайна?
показати весь коментар
27.10.2017 16:57 Відповісти
У Коли было 100 гривен, у Саши было сто гривен, пришел Петя с веселой историей и у Коли и Саши стало по 50 гривен. А потом пришел Вова, и сказал, что 50 гривен на двоих, это рост по сравнению с пустотой и забрал себе еще 50 гривен.
Вопрос: как быстро при таких условиях Петя станет миллиардером и кем будет работать Вова у Пети.
показати весь коментар
27.10.2017 16:58 Відповісти
показати весь коментар
27.10.2017 17:18 Відповісти
Люди стали богаче, коммуналка уменьшилась, дороги стали лучше? Ты **** купил мерс жене за 2 ляма, нах твой порошняк слушать
показати весь коментар
27.10.2017 16:58 Відповісти
в Украине все сары ездят на мерсах
показати весь коментар
27.10.2017 17:03 Відповісти
пане Гройсмане! Юра Бутусов! Хватить цих вкидів! Якщо гроші падають, а у містах не будуються заводи школи дитсадки лікарні--то це є типова, маніпуляція! Юра, ми найбідніші у всьому пострарянському просторі! Чому?
показати весь коментар
27.10.2017 16:58 Відповісти
Елена Гройсман - жена Премьер-министра Владимира Гройсмана зарегестрировала на себя новый внедорожник «Mercedes» GLE 350D.Сообщает портал https://antikor.com.ua/articles/199569-hena_grojsmana_kupila_mercedes_za_2_milliona_grn АНТИКОР со ссылкой на СМИ
показати весь коментар
27.10.2017 17:00 Відповісти
Всегда все у него хорошо....))) спустись на землю!!!
показати весь коментар
27.10.2017 17:03 Відповісти
цей офшорний знахар з неповною середньо-базарною освітою стане могильником багатьох надій Українців.

http://uainfo.org/blognews/1509095291-tsey-ofshorniy-znahar-stane-mogilnikom-bagatoh-nadiy-ukrayintsiv.html


показати весь коментар
27.10.2017 17:10 Відповісти
Благодаря децентрализации бюджеты выросли на 29,5%, - Гройсман - Цензор.НЕТ 1146Як добре жити на базарі Слава Базару!
показати весь коментар
27.10.2017 17:12 Відповісти
Цей офшорний знахар стане могильником багатьох надій українців - експерт про Гройсмана
27.10.2017, 15:51 • 1185 • http://uainfo.org/blognews/1509095291-tsey-ofshorniy-znahar-stane-mogilnikom-bagatoh-nadiy-ukrayintsiv.html#mc-container 1

Я, академік Академії економічних наук України, професор, екс віце -Президент Генерального Комітету ПА ОБСЄ з питань економіки та науки, стверджую, що постулат (закон) економіки, виголошений паном Гройсманом (що інфляція є наслідком зросту економіки) - в економічній теорії ВІДСУТНІЙ…
Читайте також: http://uainfo.org/blognews/1509006052-vlada-posilyue-kontrolyuyuchi-organi-dlya-biznesu-mi-stali.html Влада посилює контролюючі органи для бізнесу. Ми стали країною державного рейдерства - журналістка
Тому, Гройсмана слід:
- або висунути на здобуття Нобелівської премії (якщо він надасть свої наукові розробки, що підтверджують постулат Гройсмана ),
або (найімовірніше) його слід гнати з посади - НЕГАЙНО.
Читайте також: http://uainfo.org/blognews/1508827097-poroshenko-i-groysman-ne-sdelali-nichego-chtoby-obuzdat.html Порошенко и Гройсман не сделали ничего, чтобы обуздать инфляцию - эксперт
Бо інакше цей офшорний знахар з неповною середньо-базарною освітою стане могильником багатьох надій Українців. https://www.facebook.com/volodymyr.pylypchuk.3/posts/527049751020743?pnref=story Volodymyr PYLYPCHU
показати весь коментар
27.10.2017 17:22 Відповісти
А сколько скоммуниздили? судя по декларациям чинуш и депутатов не хило. А ведь декларация это лишь айсберг.
показати весь коментар
27.10.2017 17:29 Відповісти