11104 відвідувача онлайн
25 600 134

Група з 20 осіб розгромила виборчу дільницю на Дніпропетровщині, - Нацполіція

нападение избиение
"29 жовтня близько 18:30 на виборчу дільницю в с. Майське Синельниківського району Дніпропетровської області зайшло 15-20 невідомих осіб, які розбили в приміщенні вікна і пошкодили майно.
Після цього зловмисники кинули димові шашки і зникли на автомобілі. Під час нападу тілесних ушкоджень зазнали два співробітники поліції".

Зараз у області оголошено план "Перехоплення". Поліція вживає необхідних заходів для затримання підозрюваних.
На місці події працює слідчо-оперативна група. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
Топ коментарі
+45
Это хорошо,значит живём таки по новому !!!
показати весь коментар
29.10.2017 20:57 Відповісти
+37
За то на митинге в Киеве полиции было как ворон на мусорке.
показати весь коментар
29.10.2017 21:03 Відповісти
+25
Нацполиция наблюдала и все фиксировала.
показати весь коментар
29.10.2017 20:58 Відповісти

Завантаження...