Група з 20 осіб розгромила виборчу дільницю на Дніпропетровщині, - Нацполіція

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.
"29 жовтня близько 18:30 на виборчу дільницю в с. Майське Синельниківського району Дніпропетровської області зайшло 15-20 невідомих осіб, які розбили в приміщенні вікна і пошкодили майно.
Після цього зловмисники кинули димові шашки і зникли на автомобілі. Під час нападу тілесних ушкоджень зазнали два співробітники поліції".
Зараз у області оголошено план "Перехоплення". Поліція вживає необхідних заходів для затримання підозрюваних.
На місці події працює слідчо-оперативна група. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
Топ коментарі
+45 Олег Хардин
показати весь коментар
29.10.2017 20:57 Відповісти Посилання +37 Григорий Барковский #222268
показати весь коментар
29.10.2017 21:03 Відповісти Посилання +25 Данило Галицький #353075
показати весь коментар
29.10.2017 20:58 Відповісти Посилання