9581 відвідувач онлайн
10 061 231

Дії поліцейських під час обшуку в клубі Jugendhub були законними, - Крищенко

наркотики
"Надходили скарги від місцевих жителів... було порушено кримінальне провадження за статтею 317 Кримінального кодексу "Утримання місць для незаконного вживання наркотичних засобів", були отримані санкції суду на проведення обшуків", - сказав Крищенко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

За його даними, в ході слідчих дій було скоєно 17 фактів вилучення наркотичних засобів.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Поліція затримала в київському нічному клубі 17 осіб із наркотиками та виявила понад 30 "ухильників" від призову в армію. ФОТОрепортаж

"Значна частина відвідувачів намагалася позбутися наркотичних речовин, приховати сліди злочину, тому поліція вживала дозволених заходів фізичного впливу і в межах закону", - повідомив керівник поліції Києва.

Також читайте: Затримання в київському клубі: обшуки були санкціонованими, на дії поліції скарг немає, - прокуратура

За його словами, в поліцію ніхто не звертався із заявами щодо дій поліцейських, побиття.
"Під час обшуку були присутні представники військового комісаріату, які уповноважені проводити розшук осіб, які ухиляються від призову на строкову службу. Вони розбиралися з тими людьми, доставляли їх у приміщення комісаріату. Поліція може брати участь у розшуку таких осіб за заявками військкоматів", - додав він.

Читайте також: Усіх затриманих у нічному клубі Києва відпустили з повістками з військкомату, - адвокат

Як повідомляв Цензор.НЕТ, в одному з нічних клубів Києва правоохоронці затримали 17 осіб, у яких були наркотичні речовини.
Топ коментарі
+10
ничего не имеют против облав на наркоманов, но армия по принуждению - это дерьмо собачье
показати весь коментар
30.10.2017 20:11 Відповісти
+8
Розігнали притон...
показати весь коментар
30.10.2017 20:02 Відповісти
+8
а что у нас клубы запрещены в Украине-молодежь сразу должна погибнуть в АТО за рошен?
показати весь коментар
30.10.2017 20:04 Відповісти

Завантаження...