Дії поліцейських під час обшуку в клубі Jugendhub були законними, - Крищенко

За його даними, в ході слідчих дій було скоєно 17 фактів вилучення наркотичних засобів.
"Значна частина відвідувачів намагалася позбутися наркотичних речовин, приховати сліди злочину, тому поліція вживала дозволених заходів фізичного впливу і в межах закону", - повідомив керівник поліції Києва.
За його словами, в поліцію ніхто не звертався із заявами щодо дій поліцейських, побиття.
"Під час обшуку були присутні представники військового комісаріату, які уповноважені проводити розшук осіб, які ухиляються від призову на строкову службу. Вони розбиралися з тими людьми, доставляли їх у приміщення комісаріату. Поліція може брати участь у розшуку таких осіб за заявками військкоматів", - додав він.
Як повідомляв Цензор.НЕТ, в одному з нічних клубів Києва правоохоронці затримали 17 осіб, у яких були наркотичні речовини.
Топ коментарі
+10 Royal Flush
показати весь коментар
30.10.2017 20:11 Відповісти Посилання +8 Ksenia VB
показати весь коментар
30.10.2017 20:02 Відповісти Посилання +8 Gabriel Monte
показати весь коментар
30.10.2017 20:04 Відповісти Посилання