5254 відвідувача онлайн

Поранення Окуєвої були несумісні з життям, - прокурор Чібісов

убийство окуева

Напад на Адама Осмаєва та Аміну Окуєву - чеченських добровольців, учасників АТО - відбувся о 20:30. По автомобілю випустили не одну кулю.

Про це прокурор Київської області Дмитро Чібісов заявив журналістам на брифінгу, повідомляє Цензор.НЕТ.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Місце вбивства Аміни Окуєвої оточено поліцією. Тривають слідчі дії. ВІДЕО+ФОТО

Він відмовився озвучити орієнтування на злочинців, пославшись на те, що це оперативний матеріал. Водночас він повідомив, що по автомобілю була випущена не одна куля.
"Осмаєву надають зараз медичну допомогу. Він живий. Найімовірніше, він був за кермом автомобіля", - зазначив прокурор.

Також читайте: Убивство Аміни Окуєвої - поліція ввела план перехоплення "Сирена"

Відповідаючи на питання, чи була жива Аміна Окуєва на момент прибуття правоохоронців на місце злочину, Чібісов заявив, що "поранення, які були, з моєї точки зору, не були сумісні з життям".

Як повідомляли раніше, ввечері 1 червня в Києві відбувся замах на Адама Осмаєва та Аміну Окуєву - чеченських добровольців, учасників АТО. Вбивця, який представився французьким журналістом і мав документи громадянина України на ім'я Олександра Дакара, кілька разів вистрілив в Осмаєва, перебуваючи в його автомобілі в Подільському районі Києва. Своєю чергою, дружина Осмаєва Аміна Окуєва, яка воювала на Донбасі в лавах ЗСУ, вистрілила в нападника і поранила його.

30 жовтня на перехресті біля населеного пункту Глеваха Київської області автомобіль, в якому перебувала Аміна Окуєва та Адам Осмаєв, розстріляли із засідки диверсанти. Окуєва загинула, Осмаєв зазнав поранень.
Топ коментарі
+43
каждый день прибывания шоколадного ублюдка у власти стоит жизни патриотов и ведет Украину в тупик
показати весь коментар
30.10.2017 23:05 Відповісти
+29
вообще охереть... ДРГ рашистов свободно, во всеоружии, около столицы Киева расстреливает защитников Украины и спокойно уходит себе в рашку... А все эти обосраннные рошены, даже не пикают по этому поводу.
показати весь коментар
30.10.2017 23:09 Відповісти
+28
Вбивство Аміни Окуєвої - це поразка України лише на одному з фронтів боротьби, але давайте не забувати і про щоденні поразки на інших фронтах:

Суд виправдав колишнього т.в.о. начальника Козелецького відділення поліції ГУ НП в Чернігівській області Олексія Власенка, якого звинувачували у вимаганні та отриманні хабара. Про це свідчить вирок Чернігівського райсуду від 9 жовтня.
показати весь коментар
30.10.2017 23:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Що не коментатор то слідчий або контррозвідник. У мене кицьку машиною переїхало допоможіть будь ласка встановити це Порошенка машина була чи Турчинова. Ви ж тварюки самі нікого ніколи не захистили і нікому не допомогаєте, тільки скиглите і слухаєте зачаровано бомжів заїжджих.
показати весь коментар
31.10.2017 06:10 Відповісти
У нас вообще есть СБУ?
показати весь коментар
31.10.2017 06:31 Відповісти
Есть, только на самом деле оно называется ФСБУ. Расшифровывается: ФСБ, украинский филиал.
показати весь коментар
31.10.2017 09:19 Відповісти
может это власти ее убили,ну по заказу кацапов
показати весь коментар
31.10.2017 07:09 Відповісти
Дуже багато критикі причому безглуздої. Потрібно одно--закон про особливий період. Де ввести тотальні обшуки,при любому супротиві застосавувати зброю,відсторонення частини керівників силових структур, суддів. прокурорів які хоть раз були замішані в корупції. некомпетентності і халатності. Обмежити продажні ЗМІ. Так робили і роблять в тих країнах де ідуть збройні протистояння, розгул бандитизма і тероризма. А вся т.зв. замовна правозахисна діяльність нехай пищить разом з ворогами України.
показати весь коментар
31.10.2017 08:55 Відповісти
відсторонення частини керівників силових структур, суддів. прокурорів які хоть раз були замішані в корупції. некомпетентності і халатності...

Те чью причастность хоть раз доказали, либо уволены, либо в тюрьме. Так кого вы хотите отстранять? Кто будет решать "замишан" или нет? Вы? А причем тут коррупция у Окуевой? К терроризму и бандитизму? А насчет СМИ, вообще супер, а не продажные это как? Громадське телебачення?
показати весь коментар
31.10.2017 09:31 Відповісти
Починайте з себе, не пишіть під номерами і кликухами. Відкривайте своє обличчя і це буде перші півкроку від продажності і замовленості.
показати весь коментар
31.10.2017 09:36 Відповісти
Улеглись мои эмоции от этой печальной новости. Не стоит хаить СБУ-шников. Не стоит....Они - неотъемлемая часть нашего гармоничного общества: президент, парламент, суды, прокуратура, СБУ, менты, таможня, гайцы, чиновники, образование, здравоохранение, армия, дороги, ЖКХ, избиратели. Всё - очень гармонично. Всё - почти полный ******. Исключение лишь подтверждает правило. Грустно...
показати весь коментар
31.10.2017 09:39 Відповісти
Оказывается она была не чеченкой, а простите меня ,немного украинкой. Никифоровой Анастасией из Одесы. Мама газету комсомольская правда издавала,а папа картину в музее спер,которую в сто лямов вечнозеленых оценили. А бабушка Каминская Эделина Фабиановна,ну чистокровная чеченка.
Таки мне интересно,если она Украинка то почему стеснялась своего происхождения????? Жила бы себе на родине в Чечне, чуду (лепешки с мясом) бы готовила, таки нет же к нам приехала.
показати весь коментар
31.10.2017 10:17 Відповісти
Видимо, в силу наличия подобных вам идиотов. Тут есть чего стесняться!
показати весь коментар
31.10.2017 11:09 Відповісти
Сторінка 2 з 2