6735 відвідувачів онлайн

Поранення Окуєвої були несумісні з життям, - прокурор Чібісов

убийство окуева
Про це прокурор Київської області Дмитро Чібісов заявив журналістам на брифінгу, повідомляє Цензор.НЕТ.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Місце вбивства Аміни Окуєвої оточено поліцією. Тривають слідчі дії. ВІДЕО+ФОТО

Він відмовився озвучити орієнтування на злочинців, пославшись на те, що це оперативний матеріал. Водночас він повідомив, що по автомобілю була випущена не одна куля.
"Осмаєву надають зараз медичну допомогу. Він живий. Найімовірніше, він був за кермом автомобіля", - зазначив прокурор.

Також читайте: Убивство Аміни Окуєвої - поліція ввела план перехоплення "Сирена"

Відповідаючи на питання, чи була жива Аміна Окуєва на момент прибуття правоохоронців на місце злочину, Чібісов заявив, що "поранення, які були, з моєї точки зору, не були сумісні з життям".

Як повідомляли раніше, ввечері 1 червня в Києві відбувся замах на Адама Осмаєва та Аміну Окуєву - чеченських добровольців, учасників АТО. Вбивця, який представився французьким журналістом і мав документи громадянина України на ім'я Олександра Дакара, кілька разів вистрілив в Осмаєва, перебуваючи в його автомобілі в Подільському районі Києва. Своєю чергою, дружина Осмаєва Аміна Окуєва, яка воювала на Донбасі в лавах ЗСУ, вистрілила в нападника і поранила його.

30 жовтня на перехресті біля населеного пункту Глеваха Київської області автомобіль, в якому перебувала Аміна Окуєва та Адам Осмаєв, розстріляли із засідки диверсанти. Окуєва загинула, Осмаєв зазнав поранень.
Топ коментарі
+43
каждый день прибывания шоколадного ублюдка у власти стоит жизни патриотов и ведет Украину в тупик
показати весь коментар
30.10.2017 23:05 Відповісти
+29
вообще охереть... ДРГ рашистов свободно, во всеоружии, около столицы Киева расстреливает защитников Украины и спокойно уходит себе в рашку... А все эти обосраннные рошены, даже не пикают по этому поводу.
показати весь коментар
30.10.2017 23:09 Відповісти
+28
Вбивство Аміни Окуєвої - це поразка України лише на одному з фронтів боротьби, але давайте не забувати і про щоденні поразки на інших фронтах:

Суд виправдав колишнього т.в.о. начальника Козелецького відділення поліції ГУ НП в Чернігівській області Олексія Власенка, якого звинувачували у вимаганні та отриманні хабара. Про це свідчить вирок Чернігівського райсуду від 9 жовтня.
показати весь коментар
30.10.2017 23:07 Відповісти

Завантаження...