11185 відвідувачів онлайн
23 946 55

Екс-главу Держуправсправами Бакая заарештували в Москві

прокуратура бакай апелляция

Таганський суд Москви взяв під варту колишнього главу "Нафтогазу України" Ігоря Бакая.

Про це повідомляє РИА "Новости" з посиланням на прес-секретаря суду Юлію Сузінніну, передає Цензор.НЕТ.
"Суд обрав запобіжний захід у вигляді взяття під варту до 12 листопада", - сказала Сузінніна.

Уточнюється, що справа була порушена за статтею "Шахрайство в особливо великому розмірі".
Як стало відомо, Бакаю може загрожувати до 10 років ув'язнення.

За повідомленнями ЗМІ, Бакая заарештували сьогодні в Москві. Разом з ним були затримані його бухгалтер і помічник. Пізніше їх відпустили, однак сам Бакай перебуває під вартою.

Також читайте: Екс-главу Держуправління справами Бакая затримали в Росії, - ТСН

За даними ЗМІ, екс-голову ДУС звинувачують у тому, що він обманним шляхом заволодів фінансами сторонніх осіб. На нього є 10 заяв від ошуканих і серед них заява від російського мільярдера Алішера Усманова, який нібито позичив Бакаю 9 мільйонів доларів.

Джерела повідомляють, що останнім часом Бакай жив, переміщаючись між ОАЕ і Москвою, і постійно позичав гроші у знайомих. Бакай після відставки звинувачувався в перевищенні влади і зловживанні службовим становищем, він із родиною втік до Росії в кінці 2004 року, де отримав громадянство в 2005 році. Його навіть подавали в міжнародний розшук. Зокрема Бакай підозрювався в участі в незаконному продажі майнових комплексів "Готель "Дніпро", "Готель "Україна", а також нерухомості Національного комплексу "Експоцентр України".

Крім того, "завгоспа Кучми" й інших службових осіб ДУСі підозрювали в тому, що вони безоплатно використовували авіаційну техніку авіапідприємства "Україна", підлеглого Державному управлінню справами - протягом 2003-2004 р. за розпорядженням посадових осіб ДУС було незаконно виконано 68 комерційних рейсів на літаках і вертольотах державіапідприємтства на суму понад 1 млн грн. Були й менш серйозні обвинувачення, як наприклад, у тому, що в 2003-2004 р. Бакай видав розпорядження про виділення квартир своїм заступникам з перевищенням житлових норм. Однак, із приходом до влади Януковича, всі справи проти Бакая було закрито Печерським судом. 14 квітня 2010 року Апеляційний суд Києва визнав законність закриття всіх справ. Усі рахунки та майно самого Бакая, його дружини та тестя було розблоковано.

Топ коментарі
+26
Хоть там этого Быкая на нары засадят.
показати весь коментар
31.10.2017 15:29 Відповісти
+14
Арестуйте Кучму в Украине .Кучма с Бакаем ограбили Украину на миллиарды долларов .
показати весь коментар
31.10.2017 15:32 Відповісти
+13
Сначала с него нужно поиметь, а потом он в камере сам вскроется...
показати весь коментар
31.10.2017 15:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хоть там этого Быкая на нары засадят.
показати весь коментар
31.10.2017 15:29 Відповісти
Такая жизнь в дворце ,где правит зло -
То ты в седле,то на тебе седло...
показати весь коментар
31.10.2017 19:45 Відповісти
кацапs поскромничали .могли бы и грохнуть эту мразь
показати весь коментар
31.10.2017 15:29 Відповісти
Сначала с него нужно поиметь, а потом он в камере сам вскроется...
показати весь коментар
31.10.2017 15:35 Відповісти
выдоят и грохнут
показати весь коментар
31.10.2017 20:18 Відповісти
ну хоть русские делают за нас нашу работу...
показати весь коментар
31.10.2017 15:29 Відповісти
https://censor.net/user/23464, может ещё повосхищаетесь ******, как выдающимся политиком и мировым лидером?
показати весь коментар
31.10.2017 15:38 Відповісти
Ну а что бы и нет? Ведь силен мерзавец. Америкосам президента назначил( они это и сами не отрицают и сейчас расследование проводят), шрёдера и берлускони назначал, чехов и молдован вообще под шконку опустил назначив им алкаша и додона, даже после всех скандалов без зазрения совести лепеншу хотел французам подсунуть, правда не прокатило, но еще не вечер, а вашу карточную колоду политиков как хошь перетасует. Вангую- что следующие 4 года вы как и молдоване и чехи будете ходить и себе под нос бормотать- ну как такой мерзавец(ка) могли у нас стать президентом. Ставлю 100 баксов против 1 гривны.
показати весь коментар
31.10.2017 16:29 Відповісти
Ставка принимается.
показати весь коментар
31.10.2017 16:32 Відповісти
кругом поназначав, а в Києві відсмоктав
показати весь коментар
31.10.2017 17:03 Відповісти
Да, за Киев я забыл. В Киеве солнцеликий просто всех ваших политиков продаст купит и ещё раз продаст. А когда вообще отожмёт как лимон ещё умудрится сдать в политический ломбард и от туда тоже поиметь профит.
показати весь коментар
31.10.2017 17:14 Відповісти
показати весь коментар
31.10.2017 17:15 Відповісти
Ставлю 100 баксов против 1 гривны.

Та да.
Тут надо срочно закон об отставке президента за нарушение конституции, незаконное обогащение и при обесценивании денег в стране более чем на 25%. итд.
И все дела...
показати весь коментар
31.10.2017 19:49 Відповісти
Зачем? *****, оно и в Африке *****, но тем не менее - бакай вор и должен уже как минимум лет 13 шить рукавички на зоне в Украине.
показати весь коментар
31.10.2017 20:46 Відповісти
Манафорт, Бакай, Сабаков -меньший, кто дальше
показати весь коментар
31.10.2017 15:30 Відповісти
порох
показати весь коментар
31.10.2017 15:51 Відповісти
Арестуйте Кучму в Украине .Кучма с Бакаем ограбили Украину на миллиарды долларов .
показати весь коментар
31.10.2017 15:32 Відповісти
В штатах на них дело .
показати весь коментар
31.10.2017 16:04 Відповісти
В штатах на них дело .

Прибыльное?
показати весь коментар
31.10.2017 19:51 Відповісти
Убыльное .
показати весь коментар
31.10.2017 19:54 Відповісти
- Я чту Уголовный кодекс. Я не налетчик, а идейный борец за денежные знаки.(с)
показати весь коментар
31.10.2017 15:34 Відповісти
Треба висловити ноту протесту. Завхоз кучми - це партнер для офшорників.
показати весь коментар
31.10.2017 15:36 Відповісти
А мені цікаво- порошенко відрубає руки авакову молодшому? Чи як завжди ля ля ля я найкращий хоп ля ля.
показати весь коментар
31.10.2017 15:36 Відповісти
vad, так все ворье к вам в рашку после революции сдрынуло, не знал?
показати весь коментар
31.10.2017 15:36 Відповісти
Шо, деньги закончились?
показати весь коментар
31.10.2017 15:37 Відповісти
Шо, деньги закончились?

Жадность погубила. Не захотел расставаться с деньгами...
показати весь коментар
31.10.2017 19:52 Відповісти
Думал убегу с деньгами и начнутся для меня Мальдивы. Но он забылся что попал к таким же упырям как сам. Они то своего не упустят - выпотрошат и выбросят.
показати весь коментар
31.10.2017 15:39 Відповісти
Ну й рила ж у них: що в Бакая; що в Розенка; що в Реви; що в Гройсмана..., їх зразу без слідства і суду - на ковбасу для собак. Один Кролік худий, як суслік, цього треба відгодувати за час слідства і туди ж - на ковбасу для собак, без суду.
показати весь коментар
31.10.2017 15:45 Відповісти
Даремно, дурбецало, на Кроля гониш
показати весь коментар
31.10.2017 17:17 Відповісти
https://censor.net/user/414422, нулёвка воняющая кроличьими испражнениями, пшел вон! Конец связи.
показати весь коментар
31.10.2017 17:29 Відповісти
********** и Херащенко забыл 😜, такие же рыла, в телевизор не влезают !
Шире чем длиннее.
показати весь коментар
31.10.2017 19:07 Відповісти
Зая, та я больше по первым лицам державы, ибо "в тюрьме сейчас макароны дают"...
показати весь коментар
31.10.2017 20:14 Відповісти
Де не всiэш,там i вроде.От команду янукович подобрал.Как там в днрлнр видят за кого воюют?
показати весь коментар
31.10.2017 15:46 Відповісти
аха...ха...хоть там падло село...
показати весь коментар
31.10.2017 15:51 Відповісти
Франкфуртському алкашу треба подяку ФСБ направити, за те що вони його роботу роблять поки той і Ко бали своїм випляткам влаштовуюь.
показати весь коментар
31.10.2017 16:01 Відповісти
странные эти кацапы..своих мошенников пруд-пруди... так они еще со всего мира к себе их тащат.. умом кацапов не понять
показати весь коментар
31.10.2017 16:05 Відповісти
Бакай в свое время пол Киевской обл. под себя гребанул , в смысле земли.
показати весь коментар
31.10.2017 16:06 Відповісти
Не торгуют землей - мораторий !
показати весь коментар
31.10.2017 16:11 Відповісти
А корупця тільки в селах.
показати весь коментар
31.10.2017 16:12 Відповісти
Торгуют , ой как торгуют .
показати весь коментар
31.10.2017 16:36 Відповісти
монеты нету , иди в тюрьму ?
показати весь коментар
31.10.2017 16:16 Відповісти
В паРаше еще баба Юля на крючке Дело на воровку не закрыто хотя и контракт кабальный подписала
показати весь коментар
31.10.2017 16:29 Відповісти
А у кого "на крючке" долбойолопы-юлефобы"?
Может уже пора перестать таскать из пецыной будки траченные молью и плесенью методички Дрища-Азарова-Фирташа?
Экс-главу Госуправделами Бакая арестовали в Москве - Цензор.НЕТ 1225
показати весь коментар
31.10.2017 18:15 Відповісти
А ГДЕ ЕГО ДЕТИ !!! ТАКИХ НУЖНО УНИЧТОЖАТЬ ПОЛНОСТЬЮ !!!
показати весь коментар
31.10.2017 16:46 Відповісти
А нынешние в нафтогазе что, лучше?
Меньше воруют?
показати весь коментар
31.10.2017 16:59 Відповісти
Думал всех кинуть, не получилось не фартонуло.
показати весь коментар
31.10.2017 17:14 Відповісти
Вор - он и в Африке вор!
показати весь коментар
31.10.2017 18:48 Відповісти
На этот раз точно российский след просматривается,но молчат об этом Антоха Жиротворец, Шкуряк, и Пэтро Пэрэможэць молчит.
показати весь коментар
31.10.2017 18:49 Відповісти
********* *******. Нашел кого на деньги кидать, усманова)) Странно что сразу не зарыли.
показати весь коментар
31.10.2017 19:19 Відповісти
Странно что сразу не зарыли.

Не убили...
У них губернаторы -то в тюрьму,то на тот свет,поскользнувшись на мыле в бане...
Толи наши - выиграш за выиграшом в лотерею!... Уже деньги вилами бросают...
показати весь коментар
31.10.2017 19:58 Відповісти
шо тоже обменный фонд?
показати весь коментар
31.10.2017 20:29 Відповісти
Будут кучму шантажировать в Минске.
показати весь коментар
31.10.2017 20:57 Відповісти