10565 відвідувачів онлайн
24 782 24

У Конгресі США показали приклади російської пропаганди

сша конгресс вашингтон капитолий

Представники найбільших технологічних компаній дають свідчення в Палаті представників.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.

Читайте також: Twitter заборонив російським пропагандистським ресурсам RT і Sputnik розміщувати рекламу в своїх акаунтах

Приклади рекламних оголошень та інформаційних повідомлень, які розміщувала Росія в соціальних мережах під час президентської кампанії 2016 року, показали в середу в Палаті представників Конгресу США.
Під час слухань, організованих Комітетом із розвідки, виступили представники найбільших технологічних компаній. Юристи Facebook, Twitter і Google дали свідчення про дії "російських гравців" під час виборчої кампанії і про те, як Москва використовувала соціальні мережі для проведення кампанії дезінформації.

Також читайте: Пропаганда і фейки Кремля несуть безпосередню загрозу цінностям ООН, необхідна реакція, - Ніколенко
Топ коментарі
+24
На следующее десятилетие антироссийские настроения в обществе обеспечены 😁 Американцы не любят, когда ущемляют их демократию !!
показати весь коментар
02.11.2017 00:59 Відповісти
+14
опять русню сцаными тряпками по рылу отстучали.
показати весь коментар
02.11.2017 01:07 Відповісти
+13
Давайте, в Украине уже жуткий дефицит попкорна!
показати весь коментар
02.11.2017 00:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Давайте, в Украине уже жуткий дефицит попкорна!
показати весь коментар
02.11.2017 00:48 Відповісти
Вот мине интересно совет сунуть рыльце в американский политикум и аннексировать Крым уйлу советовал один и тот же гениальный 'советчик'?
показати весь коментар
02.11.2017 00:53 Відповісти
ага, Ботокс зовут
показати весь коментар
02.11.2017 01:18 Відповісти
В Конгрессе США продемонстрировали примеры российской пропаганды - Цензор.НЕТ 1179
показати весь коментар
02.11.2017 00:55 Відповісти
где Жириновский?
показати весь коментар
02.11.2017 04:23 Відповісти
В Конгрессе США продемонстрировали примеры российской пропаганды - Цензор.НЕТ 679другая группа лишняя хронысомы
показати весь коментар
02.11.2017 07:03 Відповісти
На следующее десятилетие антироссийские настроения в обществе обеспечены 😁 Американцы не любят, когда ущемляют их демократию !!
показати весь коментар
02.11.2017 00:59 Відповісти
Нам на Цензоре давно известно как работают российские тролли. Расследование в США и поэтому троллям ничего не угрожает, можно спокойно врать на Цензоре.
показати весь коментар
02.11.2017 01:00 Відповісти
опять русню сцаными тряпками по рылу отстучали.
показати весь коментар
02.11.2017 01:07 Відповісти
Теперь по аналогии с турецкими помидорами разьяренные кацапо-совки запретят у себя google, facebook twiter.
Правильным путем идете товарищи, все в чебурнет!
И слава Богу, пусть сидят за новым железным занавесом, мир только чище станет
показати весь коментар
02.11.2017 01:24 Відповісти
якщо заборонять google, facebook twiter де будуть ольгінці троллити, в чебурнеті шолі?
показати весь коментар
02.11.2017 01:33 Відповісти
распятого мальчіка дємонстріровалі, а бабу з монтажною піною?
показати весь коментар
02.11.2017 01:30 Відповісти
Приведите корову в валенках и принесите расчлененного снегиря. У амеров будет взрыв мозга.
показати весь коментар
02.11.2017 02:09 Відповісти
Україні відверто фортануло, що після Криму та Донбасу, кацапи не зупинилися на досягнутому, а відразу полізли у внутрішні справи Америки....
Чи то зі страху перед новими санкціями вони це зробили, чи з дурі своєї кацапської, чи може просто настільки знахабніли від своєї безнаказанності за Крим і Донбас.... але факт залишається фактом, будуть тепер відгрібати від амерів по-повній, при чому всією країною... Бо на відміну від України, чи аморфної Європи, амери вміють добряче бити по рукам))))
показати весь коментар
02.11.2017 02:11 Відповісти
Все идет к тому, что этим ай-ти компаниям впаяют миллиардные штрафы и дело с концом! и хоть твиттер срочно запретил спутнику рекламу - поезд уже ушел! поэтому их единственная сейчас задача - свести все на минимум!
показати весь коментар
02.11.2017 02:18 Відповісти
смишно... при этом главный ********** пропагандон сидит в бэлом доме. )
показати весь коментар
02.11.2017 04:48 Відповісти
Тобто тепер мова вже йде не про хакерські атаки, а лише про - "пропаганду"?...............
показати весь коментар
02.11.2017 06:20 Відповісти
Пусть покажут всему миру как пропагандирует биоматериал ))
показати весь коментар
02.11.2017 06:25 Відповісти
Не, теперь русских будут из окон выкидывать с криком "русские уходите!"
показати весь коментар
02.11.2017 11:32 Відповісти
Странно,а почему Украина молчит по поводу того,какая пропаганда велась и ведется сейчас против целостности Украины, против граждан Украины,там целые группы сидят как раз в этих сетях как Фейсбук,Твиттер и почему то ими никто не занимается! А наоборот ведется охота на украинских блогеров,политиков! Я уже молчу про вмешательство недоимперии в выборы Украины!
показати весь коментар
02.11.2017 12:31 Відповісти
ну и где эти примеры?
показати весь коментар
02.11.2017 12:38 Відповісти