4890 відвідувачів онлайн
3 504 46

У тотожних справах НАБУ поводиться по-різному щодо різних політиків, - Тетерук

тетерук

Детективи Національного антикорупційного бюро України мають ретельніше та професійніше готувати докази для представлення у суді, а не скаржитися на політичний тиск.

Про це заявив перший заступник голови фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук, звертаючись до керівника НАБУ Артема Ситника під час засідання Комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі НФ.

Він зазначив, що представникам НАБУ замість того, щоб "жалітися на нібито тиск з боку політиків та представляти свої домисли у суді, слід краще та професійніше готувати докази, які б розглядалися суддею для прийняття справедливого, обґрунтованого рішення щодо всіх фігурантів справ".
Тетерук звернув увагу очільника НАБУ на те, що звинувачення в упередженості та політичній заангажованості лунають на адресу антикорупційного бюро саме через те, що у тотожних справах Бюро поводить себе по-різному по відношенню до різних політиків.
"Коли, наприклад, Сергій Лещенко проводить через "Сбєрбанк" Росії величезні суми коштів і каже, що він позичає їх в "улюбленої людини", тещі чи ще в будь-кого, і по ньому навіть не відкрито кримінальне провадження, щоб розслідувати це все, а проти інших народних депутатів ви робите шоу саме в аналогічних, тотожних ситуаціях. Тобто тут є упередженість, що і дає політикам підстави вважати вашу роботу не незалежною, не справедливою, а якраз упередженою", - підкреслив він.
"Якщо ви не хочете, щоб вас називали агентом будь-якого впливу, станьте агентом закону. І це зніме будь-які обвинувачення в обслуговуванні будь-яких політичних або інших інтересів", - наголосив Андрій Тетерук.
Крім того, народний депутат звернувся до керівника НАБУ з приводу того, що нещодавно так званий "громадський активіст" Віталій Шабунін під час зустрічі зі студентами одного з навчальних закладів, де він позиціонував себе як представник "Руху нових сил", заявив, що їх програмна діяльність на найближчий час - це "проведення дострокових парламентських виборів через діяльність НАБУ, яке має показати виборцям, наскільки корумповані представники еліти, а також - поразка на виборах конгломерату БПП і "Народного фронту".
"Якщо така заява відбулася і ви з нею погоджуєтесь, то це порушує основний принцип діяльності НАБУ - політична нейтральність, позапартійність. Якщо ви не погоджуєтесь, то чому від вас немає відповідної реакції?", - звернувся Андрій Тетерук до керівника НАБУ.
Топ коментарі
+16
Пане Тетерук, НАБУ мабуть керується в своїх діях якимсь процесуальним законодавством.
Викладайте, яку норму, якого нормативно-правового акту НАБУ порушило під час розгляду справи ім'ярек 1 і не порушило ціє ж норми пін час розгляду справи ім'ярек 2.
А всі завивання - лірика.
І більше не бийте Шурку Кужель пляшкою.
показати весь коментар
03.11.2017 17:36 Відповісти
+12
Ну, и лицимер этот Тетерук, проводить параллели Аааков-Лещенко, это как кое что с пальцем сравнивать.
показати весь коментар
03.11.2017 17:31 Відповісти
+9
Грицак по приказу Порошенко уничтожил оригинал видео с «рюкзаками Авакова»?
Ноябрь 3, 2017https://www.economics-prorok.com/2017/11/%d0%b3%d1%80%d0%b8%d1%86%d0%b0%d0%ba-%d0%bf%d0%be-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%ba%d0%b0%d0%b7%d1%83-%d0%bf%d0%be%d1%80%d0%be%d1%88%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be-%d1%83%d0%bd%d0%b8%d1%87%d1%82%d0%be%d0%b6%d0%b8.html#comments Комментарии: 1 Метки: https://www.economics-prorok.com/tag/%d1%80%d1%8e%d0%ba%d0%b7%d0%b0%d0%ba%d0%b8-%d0%b0%d0%b2%d0%b0%d0%ba%d0%be%d0%b2%d0%b0 рюкзаки Авакова , https://www.economics-prorok.com/tag/%d1%81%d0%b1%d1%83-%d1%83%d0%bd%d0%b8%d1%87%d1%82%d0%be%d0%b6%d0%b8%d0%bb%d0%b0-%d0%b2%d0%b8%d0%b4%d0%b5 СБУ уничтожила виде

В тождественных делах НАБУ ведет себя по-разному в отношении различных политиков, - Тетерук - Цензор.НЕТ 6943 Сегодня
стало известно, что Служба безопасности уничтожила оригинал видео
скрытой съемки из кабинета экс-заместителя главы МВД Сергея Чеботаря,
которое фигурирует в деле «рюкзаков Авакова».

Об этом, со ссылкой на информированный источник в МВД, говорится в
статье «Рюкзак наполовину пуст, или НАБУ между Порошенко и Аваковым»,
опубликованной в Украинской правде.

Как рассказывают приближенные к Авакову источники, министр
уверен, что «дело рюкзаков» развалится в суде, так как подозрение в
основном базируется на монтированном видео.

«А оригинала не существует. Его просто нет. СБУшники, когда видео
вылезло в интернете, испугались и уничтожили как оригинал видео, так и
камеру, на которую его записали», - убеждают у министра МВД.

«А без первоначального видео доказать, что на смонтированном
видео правда, а что монтаж - невозможно», - добавил собеседник из
окружения Авакова.
показати весь коментар
03.11.2017 17:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Если надо,то для тебя браслеты найдут.
показати весь коментар
03.11.2017 17:30 Відповісти
Сначала пускай носки золотые ещё раз закупят) опыт уже есть)
показати весь коментар
03.11.2017 18:30 Відповісти
Ну, и лицимер этот Тетерук, проводить параллели Аааков-Лещенко, это как кое что с пальцем сравнивать.
показати весь коментар
03.11.2017 17:31 Відповісти
Так давайте вообще не будем никого трогать, пока Ахметов не сидит)
Коррупция она всегда коррупция и не важно какие это мутки и на какие суммы, должно быть расследовано и виновные должны быть наказаны. А НАБУ явно Серегу прикрыдо с его квартирой.
показати весь коментар
03.11.2017 20:03 Відповісти
Зато теперь Серега со своими копейками сидит смирно.
показати весь коментар
04.11.2017 08:12 Відповісти
Да вы почти все " политики" .
показати весь коментар
03.11.2017 17:31 Відповісти
А всі завивання - лірика.
І більше не бийте Шурку Кужель пляшкою.
показати весь коментар
03.11.2017 17:36 Відповісти
а то не считается!
то - личное
(в школе портфелем по башке - любит, а в раде бутылкой - уважает... а уж если с трибуны па-де-де с букетом за... подробности - это преклоняется)
- шуткую!
показати весь коментар
03.11.2017 17:41 Відповісти
О-бал-деть!!! Надю переклад, який видав мені перекладач на москальську:
"Господин Тетерев, НАБУ пожалуй руководствуется в своих действиях каким процессуальным законодательством.
Выкладывайте, какую норму, которого нормативно-правового акта НАБУ возбудило при рассмотрении дела имярек 1 и не нарушило цие же нормы пин рассмотрении дела имярек 2.
А все вой - лирика.
И больше не бейте Шурку Кужель бутылкой."
показати весь коментар
03.11.2017 17:48 Відповісти
А как в общественный контроль попал трижды судимый Шерембей?
показати весь коментар
03.11.2017 20:06 Відповісти
Не, лучше быть агентом по распространению шоколада, там понятно сколько продал и сколько наварил. А агентом закона, дело мутное: как выполнить невыполнимое и кто за это заплатит?
показати весь коментар
03.11.2017 17:39 Відповісти
угу, Тетерук знатный и видный юрист, кому как не ему давать оценку действиям НАБУ...
показати весь коментар
03.11.2017 17:41 Відповісти
Дайте ему селедку... То есть- бутылку. И пусть, пользуясь опытом, приобретенным с Кужель- объясняет лохам, из НАБУ,- которые, в случае чего- легко могут не тока его, за причинное место взять, а кое кого и покруче. Как думает- сподобится? А- хрена.
показати весь коментар
03.11.2017 17:42 Відповісти
Сабаков всіх з Народного Фронта попросив вступитись за синочка ? В кінці вистави , напевно, виступить сам ******** Яценюк.
В тождественных делах НАБУ ведет себя по-разному в отношении различных политиков, - Тетерук - Цензор.НЕТ 166
показати весь коментар
03.11.2017 17:44 Відповісти
" найчесніша людина партії НФ"
показати весь коментар
03.11.2017 18:51 Відповісти
Не приведи Господь! Ведь он же -- просто зверь!
показати весь коментар
04.11.2017 10:20 Відповісти
Капитан очевидность.
показати весь коментар
03.11.2017 17:51 Відповісти
кого интересует его мнение? я, например, даже не читал.
показати весь коментар
03.11.2017 17:53 Відповісти
Закони написані дебілами дозволяють так робити, бо законами не є но суті.... Якби тетерук пішов воєнруком в школу, а в раді на його місці сидів би фахівець, то жити би було легше....
показати весь коментар
03.11.2017 18:02 Відповісти
Боже спаси дітей віддебіла !!!
показати весь коментар
03.11.2017 18:21 Відповісти
Хто ж його в школу без педагогічноїосвіти прийме?Це ж не рада де без спеціальної освіти можна навіть генпрокурором стати.
показати весь коментар
03.11.2017 18:45 Відповісти
Какое я хамло!...
показати весь коментар
03.11.2017 18:08 Відповісти
Пока, кроме НАБУ, вас, воровских выродков, никто и не давит! Ни ГПУ, ни СБУ, ни полиция, ни Корчак.
показати весь коментар
03.11.2017 18:17 Відповісти
Естественно по разному. Яркий пример тому Лещенко с квартирой, которого отмыли от коррупции
показати весь коментар
03.11.2017 18:28 Відповісти
Непаралельные они читайте пост выше
.https://censor.net/user/404904
проводить параллели Аааков-Лещенко, это как кое что с пальцем сравнивать.
показати весь коментар
03.11.2017 18:49 Відповісти
НАБУ должно забрать в ГПУ дело по расхищению государственных средств 7.5млрд при Яценюке выявленных финансовым ревизийным органом!
показати весь коментар
03.11.2017 18:48 Відповісти
Бутылкометатель блин...
показати весь коментар
03.11.2017 18:53 Відповісти
тетерук, прочитай голос народа и не выходи больше на люди.
показати весь коментар
03.11.2017 19:01 Відповісти
надеюсь эту гадину тоже возьмут за ж....! Крайне неприятный тип
показати весь коментар
03.11.2017 19:22 Відповісти
С 1994 по 1999 гг. служил в российской армии на Дальнем Востоке - командир взвода, командир мотострелковой роты, командир разведывательной роты.А козачок то засланная консерва.

Вопросы есть?
показати весь коментар
03.11.2017 19:28 Відповісти
Если копнуть то 90% наших "вождей" протухшие коЦервы
показати весь коментар
03.11.2017 20:09 Відповісти
ти -чмо недороблене .
засунь язик в ср...ку!!!
показати весь коментар
03.11.2017 19:58 Відповісти
Не знаю, зачем нужно было штамповать эти структуры?
У нас антикоррупционеров уже больше, чем коррупционеров и при этом еще никто не сидит.
показати весь коментар
03.11.2017 20:11 Відповісти
провластные шавки начинают защищать кормушку