9943 відвідувача онлайн

Окупанти на Донбасі готуються до ротації російських офіцерів, - ГУР

иконка

У тактичній ланці управління т. зв. армійських корпусів окупантів триває підготовка до ротації офіцерського складу ЗС РФ.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це під час традиційного брифінгу повідомив речник Міністерства оборони з питань АТО Андрій Лисенко, посилаючись на дані ГУР Міноборони.
"Передбачено дострокову ротацію командирів і начальників з-поміж російських офіцерів, які мають низький рівень особистої підготовки, недбало ставляться до службових обов'язків і "не проявили" себе під час бойових дій проти сил АТО. Зазначену категорію офіцерів взагалі не допускають до тестування на предмет продовження служби в складі російських окупаційних військ", - повідомив він.
Так, за словами Лисенка, учора відбулося тестування офіцерів управління одного із з'єднань т. зв. 1 АК. При цьому з 80 офіцерів, які повинні проходити тестування, допустили тільки 15, щодо інших рішення немає.
Тестування молодшого офіцерського складу російське командування використовує як один зі способів підвищити їхню мотивацію до бойових дій проти сил АТО.
Топ коментарі
+6
много чести. Хватит с них скотомогильника, засыпанного хлоркой.
показати весь коментар
06.11.2017 15:12 Відповісти
+3
ласкаво просимо в морг
показати весь коментар
06.11.2017 15:06 Відповісти
+2
-Тату, а чому в «Валеріані» Люка Бессона немає москалів?
-Тому що це майбутнє, синку...
Оккупанты на Донбассе готовятся к ротации российских офицеров, - ГУР - Цензор.НЕТ 2891
показати весь коментар
06.11.2017 15:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ласкаво просимо в морг
показати весь коментар
06.11.2017 15:06 Відповісти
много чести. Хватит с них скотомогильника, засыпанного хлоркой.
показати весь коментар
06.11.2017 15:12 Відповісти
Мордор-Рассея --
государство абсолютной мрази, Слепленное из кровавой грязи,
Оскорбляющее мирозданье Фактом своего существованья. Подлость, воплощенная в
граните, Лжи всеоплетающие нити, Хамство, закрепленное в законах, Упыри и воры
на иконах. Царство безысходности и мрака, Душный пафос рабского барака, Наглые
раскормленные морды, Злобные завистливые орды. Кровь и плесень, цепи и затворы,
Сверху - нравы шелудивой своры, Снизу - тупо блеющее стадо, Коему другого и не
надо... Зря вздымают дряхлые химеры Липкие знамена тухлой веры - Нет тебе ни
веры, ни прощенья, Только ужас, стыд и отвращенье. Защищать? Тебя?! Любить?!
Тебя же?!! И на анекдот не тянет даже. Я благословляю все напасти - Те, что
разорвут тебя на части! Не зови меня - резона нету: Ты не мать мне. Ты -
болезнь планеты. Я приду - чтоб поддержать ту силу, Что вколотит КОЛ в кровавую и жуткую твою
МОГИЛУ !!!
показати весь коментар
06.11.2017 15:18 Відповісти
Ротация удобрения..
показати весь коментар
06.11.2017 15:10 Відповісти
Только через крематорий
показати весь коментар
06.11.2017 15:17 Відповісти
такое впечатление, что боевики советуются по всем вопросам... с Лысенко
может он и должен знать больше чем мы - согласен
но не проверенные и не подтвержденные данные выливать в СМИ не обязательно
(это мое сугубо личное мнение)
показати весь коментар
06.11.2017 15:18 Відповісти
А яка різниця ?
якщо ЗСУ там в якості статистів-спостерігачів , які лише "змушені"(так пишуть наші ЗМІ) себе захищати ...
показати весь коментар
06.11.2017 15:20 Відповісти
-Тату, а чому в «Валеріані» Люка Бессона немає москалів?
-Тому що це майбутнє, синку...
Оккупанты на Донбассе готовятся к ротации российских офицеров, - ГУР - Цензор.НЕТ 2891
показати весь коментар
06.11.2017 15:41 Відповісти
Народное ополчение Ингушетии начало борьбу за свое освобождение от клонов России и расстреляли пост полициаев Путина. 2 -200х, 1 -300й.
https://twitter.com/steel_ukrop/status/927300270236819456 00:23 - 6 лист. 2017
показати весь коментар
06.11.2017 16:06 Відповісти