11236 відвідувачів онлайн
2 914 13

Жодних перешкод для виконання українсько-турецьких домовленостей немає, - Полторак

Українсько-турецькі домовленості перебувають на постійному контролі в Президента України.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони, про це заявив міністр оборони України Степан Полторак під час зустрічі із заступником постійного державного секретаря Міністерства оборони Туреччини у вівторок у Таїланді.
"Дорожня карта наших взаємин визначена Президентом України, і ми повинні визначити, на якому етапі перебуває виконання домовленостей. Жодних перешкод для виконання домовленостей немає. Ми уважно спостерігаємо за цим процесом", - підкреслив С.Полторак.


Жодних перешкод для виконання українсько-турецьких домовленостей немає, - Полторак 01

Під час зустрічі сторони уточнили порядок виконання рішень за результатами зустрічі президентів України і Туреччини в Києві.


Жодних перешкод для виконання українсько-турецьких домовленостей немає, - Полторак 02

Фото: прес-служба Міноборони
Топ коментарі
+1
Украинская сторона - прямо такие кабанчики готовые к заколу сидят... Ну почему как только эта братия получает должности, то нужно обязательно отожраться до пяти слоев жира?...
показати весь коментар
07.11.2017 14:27 Відповісти
+1
Так, до різдвяного беконного забою готуються.
показати весь коментар
07.11.2017 14:30 Відповісти
+1
наверное мы что-то производить будем под заказ богатых турков и продавать им, предоставляя своему народу рабочие места и в бюджет страны зарабатывая. Наверное это даже что-то военное, не зря ведь пан Полторак беспокоится. Как, все-таки, хорошо, что у власти в нашей стране истинные патриоты, настоящие украинцы-дети украинского народа.
показати весь коментар
07.11.2017 14:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Півторак, конкретизуй про що шепталися, а то якось все мутно.
показати весь коментар
07.11.2017 14:27 Відповісти
Украинская сторона - прямо такие кабанчики готовые к заколу сидят... Ну почему как только эта братия получает должности, то нужно обязательно отожраться до пяти слоев жира?...
показати весь коментар
07.11.2017 14:27 Відповісти
Менталітет такий, ну що тут поробиш)
показати весь коментар
07.11.2017 14:29 Відповісти
https://censor.net/user/184277 - это показывает ментальную распущенность....Тело - сосуд души..., так вот .., у них и души такие...
показати весь коментар
07.11.2017 14:32 Відповісти
Не треба! Весь менталітет під Аваковим. МО окремо.
показати весь коментар
07.11.2017 14:32 Відповісти
Так, до різдвяного беконного забою готуються.
показати весь коментар
07.11.2017 14:30 Відповісти
наверное мы что-то производить будем под заказ богатых турков и продавать им, предоставляя своему народу рабочие места и в бюджет страны зарабатывая. Наверное это даже что-то военное, не зря ведь пан Полторак беспокоится. Как, все-таки, хорошо, что у власти в нашей стране истинные патриоты, настоящие украинцы-дети украинского народа.
показати весь коментар
07.11.2017 14:33 Відповісти
Грішно сміятися над убогими.
показати весь коментар
07.11.2017 14:54 Відповісти
та может их хотя бы смех подлечит как-то)
показати весь коментар
07.11.2017 14:58 Відповісти
Когось може й підлікує, а цих - Ні! Такі морально-етичні категорії, як: честь, гідність, совість, співчуття, вдячність, терпимість... для цього бидла - терра інкогніта.
СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!
показати весь коментар
07.11.2017 15:07 Відповісти
ага, так вот мы их на свет Божий и вытянем, а там "Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці...", рецепт известный, качать только сильнее надо. Так, чтобы морская болезнь у них там началась и не проходила пока в себя не придут.
показати весь коментар
07.11.2017 15:10 Відповісти
Скажите Полтораку, что летний сезон одежды уже закончился!
показати весь коментар
07.11.2017 14:54 Відповісти
В Таиланде нет